Eve Çağırdıkları Seyyar Satıcıyı Tekme Tokat dövdülar.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Dekan
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

BMW_M4

Doçent
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

Bu dünya böyle.

İsimyok0808

Profesör

Aşkım diyen o ..... .... senin. Be ....... ....... ne halt yemeye dövüyorsunuz. Ananıza mı sövdü ? Bir yerinizemi battı ?

CoderxL

Doçent
Buradaki Dövülen sarıklı bir IMAM Olsaydı Tabi Böyle olmazdi.. Yani Din Adamı Dövülmez ama Ekmegındeki VATANDAS Dövülür.

wpa_supplicant

Profesör
Allah belalarını versin, bilmem neyin çocukları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adalete bak sen...

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Gaz

SDN Son Haberler

Son mesajlar