Eve Çağırdıkları Seyyar Satıcıyı Tekme Tokat dövdülar.

Bu konuyu okuyanlar

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Bunların amacı ne şimdi, sinirlendim. Tüm forum toplansın bunların evini basalım valla.
Serseri tipler işte, ama harbiden bunu yapmak için bir amaç bulamıyorum. Emektar bir insanı dövmeyi neden ister ya? Şüphesiz ki onlar da küçükken böyle dövüldü, ailesinden sevgi almadı. Belki de kendilerini böyle kanıtlıyorlar, ezik büzük tipler.

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Serseri tipler işte, ama harbiden bunu yapmak için bir amaç bulamıyorum. Emektar bir insanı dövmeyi neden ister ya? Şüphesiz ki onlar da küçükken böyle dövüldü, ailesinden sevgi almadı. Belki de kendilerini böyle kanıtlıyorlar, ezik büzük tipler.
Aynen, dediğiniz gibi. Böyle tiplerden nefret ederim.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

ay 2 gündür bunu tvde görüyorum içim acıyor kız da HÖDÖ OŞKOM diyor senin ben aşkını...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

Alkollü ve Haplı olduklarını düşünüyorum yoksa normal bir akıl sağlığında normal bilince sahip insanların yapabileceği hareketler değil bunlar.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Alkollü ve Haplı olduklarını düşünüyorum yoksa normal bir akıl sağlığında normal bilince sahip insanların yapabileceği hareketler değil bunlar.
Onlar için de üzülmüyor değilim, gökten zembille düşmediler sonuçta.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060

BAŞSAVCILIKTAN AÇIKLAMA​

Konuya ilişkin başsavcılıktan yapılan açıklamada, "Bazı basın- yayın organlarında yer alan Burdur ilinde bir vatandaşın bir konuta çağrılarak darp edilmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması olayıyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca olayın ihbarı ile birlikte derhal soruşturma başlatılmıştır. Söz konusu soruşturma kapsamında zorunlu ve ivedi usuli işlemlerin ardından şüpheliler gözaltına alınmış ve 18.11.2020 tarihinde sevk edildikleri Burdur Sulh Ceza Hakimliği'nce 'hile ve cebir kullanmak suretiyle birden fazla kişi tarafından kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan bir şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheli hakkında ise aynı suçtan adli kontrol kararı verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

Şu hallere hareketlere bakın bir. İçeri ifadeye giriyorlar 34. saniye çıktıkları gibi bir keko oturuşu ile sigara yapıp kapının önünde oturuyorlar. Sadece 1 tanesi tutuklanıo cezaevine götürülüyor.

Reaksiyon puanı
6,425
Allah belalarını versin!

Bide arkadan hadşyeğh aşkğım diyen bir kız varya ona daha sinir oluyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BAŞSAVCILIKTAN AÇIKLAMA​

Konuya ilişkin başsavcılıktan yapılan açıklamada, "Bazı basın- yayın organlarında yer alan Burdur ilinde bir vatandaşın bir konuta çağrılarak darp edilmesi ve bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması olayıyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca olayın ihbarı ile birlikte derhal soruşturma başlatılmıştır. Söz konusu soruşturma kapsamında zorunlu ve ivedi usuli işlemlerin ardından şüpheliler gözaltına alınmış ve 18.11.2020 tarihinde sevk edildikleri Burdur Sulh Ceza Hakimliği'nce 'hile ve cebir kullanmak suretiyle birden fazla kişi tarafından kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan bir şüpheli tutuklanmış, 4 şüpheli hakkında ise aynı suçtan adli kontrol kararı verilmiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" denildi.

Şu hallere hareketlere bakın bir. İçeri ifadeye giriyorlar 34. saniye çıktıkları gibi bir keko oturuşu ile sigara yapıp kapının önünde oturuyorlar. Sadece 1 tanesi tutuklanıo cezaevine götürülüyor.

iyi olmuş it oğlu itler!

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Bu haberi görünce içim cız etti resmen :( Sokakta Pilav ayran satan seyyar satıcıyı eve çağırıp 3 ü kız 4 ü erkek bir gurup araya alıp tekme tokat dövüyorlar. Birde zevk için çekip sosyal medyaya atmışlar ne insanlar var gerçekten yazık diyorum.

Buda olayın videosu. Babası yaşında emekçi adamı böyle dövenlerin içerde aynısının yapılması dileği ile... Sadece 1 tanesi tutuklanmış diğerleri adli kontrol şartı ile serbest kalmış birde.

şaşırdık mı bilmem cevap vermek doğru değil

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Ev'e tanımadığı insanı alan kişi ya cahildir yada görüyorsunuz işte. Bir adamda kendinden küçük kişilerin çağırdığı eve niye gider o kısmı da anlamın değilim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ev'e tanımadığı insanı alan kişi ya cahildir yada görüyorsunuz işte. Bir adamda kendinden küçük kişilerin çağırdığı eve niye gider o kısmı da anlamın değilim.

Adam seyyar pilavcı zaten sipariş veriyorlar ayağına eve çağırıp dövmüşler...

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
OzkanK. hocam,

Adamın videoları internette bolca mevcut. Kafada bere, üstünde önlük. Evde çekilen dayak yediği videoda da yok fark ettiysen.

Siparişi alan kişi evin içine mi giriyor ? Hele ki pandemi sürecinde evine tanımadığı birini değil seyyar satıcı almak ne kadar mantıklı ? Herkesle yüzgöz oluyor sonuçta. Herşeyi geçtim yahu kim alır pideciyi, çorbacıyı eve. Bu zihinlerde sorun var. Paket servisçinin de içeriye girmeyi uygun gördüğü bir ortam da çok sağlıklı değildir. Bana göre;

Velev ki ben en yakın arkadaşımın, yanında büyüdüğüm ailenin evine bile yaşıtım arkadaşım yokken girmiyorken, gelecekken önce destur istiyor telefonla arıyorken. Kısaca her iki tarafı da suçlu buluyorum.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Ban yemek istemiyorum

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bunlar adamı neden dövüyor? Taciz olayı mı var acaba?

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Bunları bana verin, gerekirse cehennemde yanarım. Kafalarını keserim ya da aynısını yapacaksın. Kaslı adamları bulup hapiste linç yemelerine izin vereceksin. Taciz mi etti? Sen de onu eşcinsel gibi taciz edeceksin. Tecavüz mü etti? Kimyasal hadım. Eski sevgili cinayeti mi? Müebbet. Bu hakimler neyin kafasını yaşıyorlar cidden. Suçu neyse aynısını yapacaksın ki aklı başına gelsin.

Reaksiyon puanı
1,338
Küfretmeyeceğim fakat allah belasını versin insan bu aptalları ıslak odunla dövecek allah yardımcısı olsun pilavcı abinin

guta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Çok istiyorum linç edilmelerini

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
Allah ıslah etsin böyleleri bu gördüğümüz kısmı görmediklerimizi düşünmek istemiyorum. Ahlak yoksunları...

Reaksiyon puanı
1,338
Ben bunları bir yerde yakalarsam nuttertools yazıp ayaklarına bazuka ile sıkmazsam namussuzum.

Son mesajlar