Evde yalnızım korkuyorum

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Aklınıza saçma salak şeyler getirirseniz tabi korkarsınız. Okuyun duanızı bir şeylerle meşgul olun hiçbir şey olmaz.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Aç televizyonu, eline telefonu al bak. Televizyon sesi evde başka birileri varmış gibi hissetiriyor bana.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bilgisayarın varsa otur başına oyun oyna odanın ışığını aç evden tıkırtı sesleri gelirse sakın gitme kapıyı kapat bismillah de geri aç kapıyı uyuyacakkende üstünü sonuna kadar ört uykuya dal sabahı bekle.

avlnch

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Elektrik ile ilgili bir sorunun yoksa her yerin ışığını aç, bütün iç kapıları aç. Pencereleri de açık bırak. Hem temiz hava al hem de dışardaki ses seni biraz rahatlatır. Yalnız hissetmezsin. İyi günler. Bu arada benim de forumda bir sorum var bilgisayar ile ilgili, yeni yazdım. Cevaplarsanız memnun olurum arkadaşlar. İyi forumlar, iyi günler.

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Ailem dün gitti bende evde yalnız olmayı tercih ettim ama endişeyim etrafta komşular var ama ne yapayım
eğer sadece akşam olunca korkuyorsa odanın çıkışındaki koridorun lambasını aç ve sabaha kadar açık kalsın odanın lambası da açık kalsın. uyumadan odanın lambasını kapatsan bile kordiordan gelen ışık seni rahatlatacaktır. düşünmemeye çalışma gibi şeyler yapma. yani düşünmemeliyim diye kendine söyleme onun yerine yaparken eğlendiğin bişey yap uyuyana kadar. film olabilir oyun olabilir.

BeratBerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
16 yaşındayım ailem evden gidince rahatlıyorum ama allah yokluklarını hissettirmesin.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
5. Sınıftan beri yazları tek yaşıyorum ailem arada yemek yapmaya geliyordu. Son 5 senedir full time yalnız yaşıyorum.
Eğer korku sebebi hırsız arsız insanlarsa eline kasap bıçağı al yanında dursun 5. Siniftaki taktiğim buydu.
Cinler ise yapcak bisey yok. Bana ilisemezler de geç abi.
Ben arada ti ye alıp selam bile veriyorum bizi görüyor mu lan bu desinler diye (şaka) ??

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
5. Sınıftan beri yazları tek yaşıyorum ailem arada yemek yapmaya geliyordu. Son 5 senedir full time yalnız yaşıyorum.
Eğer korku sebebi hırsız arsız insanlarsa eline kasap bıçağı al yanında dursun 5. Siniftaki taktiğim buydu.
Cinler ise yapcak bisey yok. Bana ilisemezler de geç abi.
Ben arada ti ye alıp selam bile veriyorum bizi görüyor mu lan bu desinler diye (şaka) ??
o yetmez satır + av tüfeği al ?

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Troll kokuyor hem de buram buram

Son mesajlar