Evde yalnızım korkuyorum

Bu konuyu okuyanlar

Umutgs1905

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Ailem dün gitti bende evde yalnız olmayı tercih ettim ama endişeyim etrafta komşular var ama ne yapayım

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Yaş kaç ve neden korkuyorsun

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Eğlenceli bir video aç izle abi rahatlarsın bence, kafanın dağılmasına ihtiyacın var

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Ben son 12 yıldır yalnızım. Evde ruhlar, cinler cirit atıyor :) Korkmana gerek yok yalnızlık iyidir. Sen alışkın değilsin onun için korkmuşsun. İlk zamanlar ben de korkardım. Bak şuan bu mesajı yazarken cinin birisi el şakası yapıp kaçtı namıssız :) Korkma kardeşim alışırsın 2-3 güne.

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Eğer cin tarzı şeylerden korkuyorsan internetten başka milletlerin,insan topluluklarının uydurduğu metafiziksel yaratıkları incele onlar da cinler gibi gerçek değil :d

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Eskiden yani bundan 1 sene önceye kadar bana da oluyordu yaş 47 i bu arada sonra bu tip korkuların nefsim ve vesveslerden olduğunu anladım onları susturdum şimdi hiç bir şey beni korkutamıyor. Neye inanıyorsan veya korkuyorsan onlarla konuş kafandan uçup gittiğini göreceksin. Ben Rabbime güveniyorum bu bana yetiyor. Bir durum olduğunda rabbim benim vekilim sensin diyip yoluma devam ediyorum. (=

Reaksiyon puanı
3,027
Eğer cin tarzı şeylerden korkuyorsan internetten başka milletlerin,insan topluluklarının uydurduğu metafiziksel yaratıkları incele onlar da cinler gibi gerçek değil :d
Bunu diyerek bir kabile savaşı başlattın geçmiş olsun Müslümanların görüşünün tersi bu :D

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Cinler gerçek değil mi :D birisini görsen bırak havaya hoplamayı oturduğun yeri ayağa kaldırırsın

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Cinler gerçek değil mi :D birisini görsen bırak havaya hoplamayı oturduğun yeri ayağa kaldırırsın

Keşke görsem ama üzgünüm öyle bir şey yok hep psikolojik rahatsızlığı olanlar görüyor in cin hayalet alayı hikaye bence

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Keşke görsem ama üzgünüm öyle bir şey yok hep psikolojik rahatsızlığı olanlar görüyor in cin hayalet alayı hikaye bence
:D aynen hikaye :D. Görsen zaten bunları demezsin ki görsen aklının alacağını mı sanıyorsun? Deli olursun zaten. Bunları psikolojik rahatsızlığı olanlar görüyor demişsin. Kalp gözü açık olan alimlere sor cinler gerçek mi diye

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
:D aynen hikaye :D. Görsen zaten bunları demezsin ki görsen aklının alacağını mı sanıyorsun? Deli olursun zaten. Bunları psikolojik rahatsızlığı olanlar görüyor demişsin. Kalp gözü açık olan alimlere sor cinler gerçek mi diye

Tartışmanın yapılacağı konu bence burası değil ki argümanların da sağlam değil kalp gözü açık hocalara sor falan ne bileyim

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Bööö
images.jpeg

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Hacım öncelikle neden korkuyorsun o önemli gaibten sesler mi duyuyorsun veya birşeyler mi görüyorsun veya mahallenizde veya apartman da psikopat biri mi var önce bunu analiz etmek lazım ? sorunu bulalım demi

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Konuyu okurken aklıma bi film geldi. Adı "misafir" di galiba ama emin değilim. Olayı da adam bi evde yanlız yaşıyor falan ama ne oluyorsa adam evde yokken oluyor işte ev işleri vs. Daha sonra adam evdeyken de olmaya başlıyor çay demlemeler yemek kokuları vs. Yapan kişiyi de görmeye başlıyordu adam sonradan iyi dost oluyorlardı. Değişik bi filmdi ya. Unutmadan söyleyeyim film Türk yapımıydı. :D
Bir şey olmaz hocam hazır tek başınayken kafanı dinlersin işte. Aç en sevdiğin müziği fulle hoparlörü de dinle. Olmadı film izle.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
9 yaşından beri evde tek kalmaya alışığım tüm gün değil ama yinede evde tek kalmakdan iyisi yok bence yemeği kendin hazırlayınca pek tadı kalmıyor ama olsun :)

Son mesajlar