Soru Evde Online Özel Ders Alan Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

MahmutSuvari

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, size en çok merak ettiğim ve uzun zamandır kafamı kurcalayan bir konuda sorular sormak için bu hesabı yeni açtım. Uzun zamandır kafama bir şeyler takıldıkça sdn'ye girer bakar yorumları tavsiyeleri okurum, ortamı mevzuları biliyorum. Bugünse soru soracağım konu biraz farklı bir şey ve cevabını bulamadım burada, size sormak istedim. Durum şu, bir oğlum var liseye hazırlanıyor ve okula gitmesi yeterince sıkıntı yaratan bir durum benim kafamda. Ben de eşim de evden çalışıyoruz ama vaka sayıları belli olmasına rağmen çocuklar hala okula gitmek zorunda kalıyor, ders takviyesine de ihtiyacımız var açıkçası bir sürü eksik konu, pandemide es geçilmiş iyi öğrenilmemiş konular falan bir sürü sıkıntı var. Buna istinaden biraz araştırma yaptım online özel ders konusuyla ilgili. Hocalar var online özel ders veren ve tavsiye edenler de oldu birkaç hoca ama her hocaya ayrı ayrı bütçe ayırmak, zaman ayırmak çok zor olacak gibi ben de biraz daha bakınca bir firma buldum. Firmanın olayı paket halinde lise hazırlık vermesi başka paketleri de var sanırım ama benim bir bilgim yok. Bunu da oğlumun arkadaşlarından birinin annesi söylemiş eşime oradan bulduk araştırınca da açıkçası fikir hoşuma gitti. Ama bu kadar parayı hemen vermek istemiyorum, Kullanan var mı? Biliyor musunuz? Memnun musunuz biraz bilgi istiyorum. Firma adı Gostudent imiş.

ahmetdeniz1990

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Abi selam, ben kullanıyorum 3 ay gibi bir süredir gostudent kullanıyorum. Ben kendim kullanıyorum dil öğrenmek için (İngilizce ve almanca alıyorum course olarak) fiyat olarak düşündürebilir ama benim dil öğrenirken bile gözlemlediğim baya verimli olduğu uygulamanın. Gerçekten odaklanma sorunumu birebir ders olayı direkt bitirdi ve hoca takip konusunda baya başarılı WhatsApp üzerinden haberleşiyoruz ve bana ciddi yardımları dokundu. Bu arada ben bir link üzerinden kaydoldum orada hediye paket gibi bir şey vardı onu da size ileteyim bir bakın devam ediyor olabilir kampanya işinize yarayacaktır. Belki lise çağında bir çocuk için yararlı olmaz söylediklerim ama ben şu ana kadar kullandığım ve aldığım hizmete kefilim diyebilirim ben tavsiye ederim.

Son mesajlar