Euro 10 TL

Bu konuyu okuyanlar

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
1604413386500.png

Doları Yakında 10 da göreceğiz Ekonomi 10/10 Dolar anlık yükseliyor daha dün 8.42 ydi bugün 8.48 Sürekli artıyor böyle giderse ...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Evet maalesef TL değer kaybediyor Dolar ve Euro falan artışa geçiyor.Böyle giderse artık, çoğu kişi zor alabilir bir şeyler.Ama sanırım pek kimsenin umurunda değil.
Bir şeyler yapılmazsa daha da kötü olacak Türkiye'nin hali. ?

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Sabah akşam dolar şu oldu euro bu oldu diye konu mu açacaksınız?
Bunu sorgulamak yerine sabah akşam euro bu oldu diye konu açtıracak ekonomi ve bu hale kim nasıl getirdi onu sorgulayın bence. İnsanlar istediği başlığı açmakta özgür ( tabiki belli kurallar çerçevesinde "rencide, uygunsuzluk içermeden") . Euro- dolar azalsa da aynı başlıklar açılır. Euro dolar artması diğer bir deyişle bizim para birimimizin erimesi güncel gündemdir . Sürekli değişen trende göre de konu açmak en normal davranıştır. Burda garip olan sizin yorumunuz.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
İyi tarafından bakın konsoolar 8300 TL 2021de 6500 olur series s de 3500 4000 arası olur bide kırıldımı off ne iyi olur ya (rtx minecraft)

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Forumun adına değiştirip "dolar şu oldu euro bu" forumu koyun o zaman. Sen euro öteki bayan arkadaş da dolar editörü olsun.

Böylesi şeylerde bir tane ana konu olur tartışmalar onun altından devam eder. Günde 10 konu açılmaz.
Günde 10 konu açmıyoruz. Birkaç günde bir yapıyoruz, girmek zorunda değilsin konuya

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Merkez faiz arttırdı diyelim 500baz puan. Dolarda bir düşüş muhakkak görürüz ama o zaman da şunu sormak gerekir Merkeze. Ekonomi ile neden oyuncak gibi oynuyorsun. Neden işini zamanında yapmıyorsun. Neden ülkenin ve milletin dengesini alt üst ediyorsun.

Gene bu noktada Ali Babacan'a da bir prim vereyim ekonomi bakanlığı zamanından. TC Vatandaşlarının bireysel hesapları için yabancı para cinsinden kredi almasının önüne geçti. Eğer bunu yapmamış olsaydı şu anda ülke yangın yeri idi.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Günde 10 konu açmıyoruz. Birkaç günde bir yapıyoruz, girmek zorunda değilsin konuya
Farkı ne? Ben tek bir konu olsun tüm tartışmalar o konuda yapılsın diyorum. Cevaba bak tam ergen işi; "girmek zorunda değilsin"

Ayrıca şu Yasin denen şahıs gibi bloklular mesajlarımı alıntılamazlarsa sevinirim. Böyle dedim de aklıma geldi blokladığımız (yok say dediğimiz) şahıslar mesajlarımızı alıntılayamasın veya bizi etiketleyemesin. Çok güzel olur cidden. Öneri olarak ileteyim bunu hatta.
Üzerine alınma bu dediğimi sen yoksun o listede.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Farkı ne? Ben tek bir konu olsun tüm tartışmalar o konuda yapılsın diyorum. Cevaba bak tam ergen işi; "girmek zorunda değilsin"

Ayrıca şu Yasin denen şahıs gibi bloklular mesajlarımı alıntılamazlarsa sevinirim. Böyle dedim de aklıma geldi blokladığımız (yok say dediğimiz) şahıslar mesajlarımızı alıntılayamasın veya bizi etiketleyemesin. Çok güzel olur cidden. Öneri olarak ileteyim bunu hatta.
Ergen işi falan :) normal bir şekilde rahatsız oluyorsan girme diyorum

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510

Sende ne uzattın!Sanki sana zorla konulara baktırtıyorlar sanki!Görme ve bakma bu kadar.