Euro 10 TL

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
sdn keyif çayı düzenlemeli dolar haberlerinden sıkılmışlar kafa dağıtsınlar az

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Halkın elinden gelen bir şey var mı? Napmak lazım?

Her şey halkın elinde, 18 yıl birilerini padişah gibi iktidara getirsen bir yerden sonra gözleri seni görmez. Bu olayı kimse mevcut hükumete atmasın, millet olarak takım tutar gibi particilik yapılıyor ve bu durumdan her siyasi organizasyonun içinde olan menfaatçilerin ekmeğine yağ bal olarak sürülüyor. Adamlar ülkenin kendilerinin olduğuna inanmaya başladı.

Bu memlekette aklı başında adam yok mu sanıyorsunuz? Var ama siyaset meydanın da o kalite yok, buda halkın tercihlerini ortaya koyması ile alakalı işte!

Halk nerede hata yaptığını anlamalı ve değiştirmek için çaba sarf etmelidir.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Çok şey yazardımda Silivri Soğuktur :( ( Bunuda yazakta eksik kalmasın. )
Özkan bu yorumunu görünce vay be adam eğriye eğri doğruya doğru diyor diyecektim ki jeton düştü... Ya sen her konuda 150 satır bir şeyler yazardın bu dolar euro muhabbetlerinde yoksun o üstün siyasi ve ekonomik bilginden bir nebze yararlanmak isteriz. :( Ne olacak bu dolar euro? Mesela sana sorayım.. Sakın sataşma gibi algılama düşüncelerine önem verenler okuyacaktır. Tamam gerçekten dışarıdan bir müdahale-yıldırma varda 10 lira lık mı? Saygılar.

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Dolar şu oldu,euro bu kadar arttı,ekonomi battı diye bir tarafını yırtan andaval takımına sesleniyorum.Şuanda dünyada neler olup bittiğini anlayın,açık şu gözlerinizi artık.Yeni bir dünya düzeni kurulmakta şuan.COVID ile de herkesi narkozladılar ki aklını kullanamayan insan sorgulamasın,itiraz etmesin.Şuanda dünyada olup biteni analiz eden ve tepki gösteren tek ülke Türkiye dir.Devletimiz herbir taraftan (Akdeniz,Kıbrıs,Libya,Avrupa,Yunanistan,Ermenistan,PKK) sıkıştırılmaya çalışılmakta eli kolu ekonomik saldırılarla bağlanmaya çalışılmaktadır.
Öyle atmakla olmuyor kardeş. Ekonomimizi kıstırmışlarmışmış Sn yöneticilerimiz yatırım yapmak nedir, nasıl kalkınırım diye değil parayı nasıl cebe indiririm diye düşünüyorlar. Çiftçilerimize, girişimcilerimize, okullarımıza, eğitim sistemimize/düzenimize şu ana kadar hayırlı bir dokunuşları olduğunu görmedim. Türkiyenin bu halde olmasının nedeni kötü yönetilmesi halkının her şeye boyun eğmesidir.

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
Öyle atmakla olmuyor kardeş. Ekonomimizi kıstırmışlarmışmış Sn yöneticilerimiz yatırım yapmak nedir, nasıl kalkınırım diye değil parayı nasıl cebe indiririm diye düşünüyorlar. Çiftçilerimize, girişimcilerimize, okullarımıza, eğitim sistemimize/düzenimize şu ana kadar hayırlı bir dokunuşları olduğunu görmedim. Türkiyenin bu halde olmasının nedeni kötü yönetilmesi halkının her şeye boyun eğmesidir.
Herkes aynısını diyor ama sizin oylarınızla seçiliyor yöneten kişi ?

Son mesajlar