Eskişehirde Buluşalım

Bu konuyu okuyanlar

tonce

Profesör
Emektar

Eskişehir'de görüşelim hem bakın İzmir, Ankara ve İstanbul diyoruz Eskişehir hepsinin tam arasında kalıyor. Bence Eskişehir en uygunu olur. ;) (Benim Eskişehir'de felan olmamla ilgisi yok ha ::) ;D )

RuNaL

Dekan
Emektar
neden kastamonu olmasın acaba neden byük şehirler biim burası daha güzel hem ::)

tonce

Profesör
Emektar

Sen abine %50 mi veriyorsun :p. Olurmu hiç onu biz bi %90 felan yapalım ;) Eskişehir'de buluşalım işte :) Diğer arkadaşlar da fikirlerini yazsa :'( .

RuNaL

Dekan
Emektar
forumda reklam yapacaz da sonra başımıza neler gelir bilmiyorum troy bizi ne yapar :-\

RuNaL

Dekan
Emektar
walla şeytan giriyor bazen aklıma ama sonra troy geliyo pesi deliyo down geliyo sonrada öleceğim aklıma geliyo :D :D :D

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Bakın daha siftah yapmadım bu forumda.. Kilitlerim haa :p

Eskişehir uygundur arkadaşlar buyrun gelin. O kadar da kötü bi adam olmadığımı görürsünüz :p

RuNaL

Dekan
Emektar
pesimist dedi ki:

Eskişehir uygundur arkadaşlar buyrun gelin. O kadar da kötü bi adam olmadığımı görürsünüz :p

kandırma milleti pesi 8)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Ultraanti bugün yanımdaydı. İş yerine geldi.. Gelin işte delirtmeyin beni :D

tonce

Profesör
Emektar
pesimist dedi ki:

+++ Pesiye Eskişehir'e gelmeniz konusunda katılıyorum. O kadar kötü adam olup almadığına siz karar verirsiniz :D . Bu arada benide görürsünüz.  8) :p ;) Bekliyoruz.

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Başlığı da Eskişehir'de buluşalım olarak değiştirsem mi ki acaba? nıhaha

tonce

Profesör
Emektar
pesimist dedi ki:
Başlığı da Eskişehir'de buluşalım olarak değiştirsem mi ki acaba? nıhaha

değiştir pesi yanındayım. :D