Yardım Bilgisayarıma Virüs Girdi

Bu konuyu okuyanlar

ıkanteluar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Youtube da bir videonun linkinden bişey indirdim ama bişey olduğunu anlamadım sonra bilgisayırımda olan eposta adreslerine giriş yapılmaya çalışıldı zaten çoğunu kullanmıyordum kullandığımı hemen güvenceye aldım diğer eposta adreslerinide kapattım ama bir tanesine çoktan girilmişti ve hiç güvenlik önlemi yoktu o yüzden hesabı geride alamadım hesap adamda kurtarma epostası falan eklemiş ama zaten hesapta çok az şey vardı bir kaç siteye kayıt olmuştum epostasını değiştirebildiğim siteleri değiştirdim sonra bilgisayar sıfırdan kurdum ve virüs temizledim valorant,steam hesaplarımada girildi ama onları da aldım galiba keyloger girdi yani adamda sadece bir tane eposta adresi var ondada özel bişeyim yok zaten bilgisayarda da oyun ve epostalar hariç önemli şeyler yoktu şimdi ne yapmalıyım o epostayı alamıyorum yapacağım herşeyi yapmışmıyım yoksa daha ne yapabilir yardım ederseniz sevinirim.

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Temiz format attıysan ve senin için önemli olan e-posta, kullanıcı adı/şifre vb. değiştirdiysen bir problem olacağını sanmıyorum. Tüm hesapların için kurtarma e-postası veya ikincil güvenlik faktörü eklemeni tavsiye ederim

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Temiz format attiniz driver güncel yapınız.