ios 12.5.7'de Hücresel veri açınca WhatsApp çalışmıyor

Ahhmet06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bu sorun yeni ortaya çıktı ve bir başka forumda daha yayınlandı. oradada 3 4 gün önce bu sorunu yaşamaya başladıklarını belirtiyorlar. olay şu:
wifiye bağlıyken whatsapp'a girebiliyorsunuz ama hücresel veriye geçtiğiniz andan itibaren whatsapp sizi atıyor.
bunu çözmek için, telefonu 2 kere sıfırladım 1 kere geri yükledim. hattı değiştirdim... (bu arada bu olay telefonu sıfırladıktan sonra ortaya çıktı, ondan öncesinde sıkıntı yoktu)
belliki whatsapp ile alakalı bir sıkıntı var fakat whatsapp' a sorduğumdada yeniden başlatıp 30 saniye bekleyip yeniden açın gibi bassit bir öneride bulundular. evet bu şekilde sorunlar yaygınlaştıkça çözülüyor. ve şu anda bu sorunu yüzlerce kişinin yaşadığına eminim. lütfen çözüm önerisi olanlar yazsın, aynı sorunu yaşayanlarda. ve sorunu yaşayanlar diğer forumlarda da başlıklar açıp(bu forumdada farklı başlıklar altında aynı konuyu değerlendireli) herkez o konulara yazabilirse çok güzel olur...
yaşadığım sorunun ekran videosu:

neptün yüksel

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
100
Sıfırlayıp denedin mi?
Ya da Whatsapp'ı sil yükle yap tekrar.

Byyza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bunu yaşıyorum şuan şu şekilde oldu whatsappa güncelleme geldi güncelledikten sonra hücresel veri de atmaya başladı wifi de bi sorun olmuyor ama telefonum iPhone 6 büyük ihtimal yavaş yavaş wpyi kaldırmamaya başlıyor her hangi bir çözümü olmadığı sürece telefon çöp