Eski sevgiliyle barışmak ?

Kameji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eski sevgilimle gerçekten birbirimize aşıktık. 3 4 ay önce ayrıldık. Bir hafta önce mesaj attı ve konuştuk baya. Ben ona onu sevdiğimi söyledim. Oda bana gerçekten hala sevdiğini söyledi. Ama yakın bir zamanda çok sevdiği anneannesini kaybetti ve şu an ruhsal çöküş içerisinde olduğunu söylemişti. Tekrar başlama konusunda ikimizde kararsızız akışına bıraktık herşeyi. Sizce tekrar başlama konusunda napsam. Hergün aynı ortamdayız ve aramız bu aralar gerçekten iyi bazen bana baktığını görüyorum ama sırf bunu gördüğümde utanmaması için görmemiş gibi yapıyorum. Şimdi uzak ilişki olur olursa. Mesafeler olcak yani. Bitiş sebebide çok saçmaydı. İkimizde yarım kalmışız 3 4 ay boyunca. bilmiyorum gerçekten kafam çok karışık ya. Tek emin olduğum şey ona aşığım. Çok seviyorum.

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Başkasının cebinde 5 kuruş olsun bir bakmışsın başkasıyla beraber.Bu böyle.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Seviyorsan rahat ol tutma kendini için nasıl geliyorsa öyle davran. Herşey olacağına varır. Nasip bu işler. Lakin yine de temkinli ol aynı acıyı tekrar yaşama.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başkasının cebinde 5 kuruş olsun bir bakmışsın başkasıyla beraber.Bu böyle.
Aşk dediğin şey parayla satın alınamaz. Senin söylediğin zaten aşk değil. Güzel olan her şeyin içini boşaltmaktan keyif alıyorsunuz.

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Aşka, sevgiye sonsuz saygı duyuyorum ancak günümüzde herkes birbirine çok kolay şekilde sevdiğini söyleyebiliyor. Bunun doğru mu yanlış mı olduğunu ise maalesef zaman içinde görebiliyorsunuz. Seviyorum, bitiyorum deyip arkadaşın yorumda bahsettiği gibi daha iyisini görünce bırakanlarda çok. Bunun aşk olmadığına bende katılıyorum ama dediğim gibi işte maalesef.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Aşka, sevgiye sonsuz saygı duyuyorum ancak günümüzde herkes birbirine çok kolay şekilde sevdiğini söyleyebiliyor. Bunun doğru mu yanlış mı olduğunu ise maalesef zaman içinde görebiliyorsunuz. Seviyorum, bitiyorum deyip arkadaşın yorumda bahsettiği gibi daha iyisini görünce bırakanlarda çok. Bunun aşk olmadığına bende katılıyorum ama dediğim gibi işte maalesef.
Haklısınız. Maalesef öyle.

Kameji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynen öyle.

Gökçe Asena

Profesör
Reaksiyon puanı
2,127
Sonu olmayan bir yola çıkmayın bu genel bir söylemdir benim için.

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Her ilişki bir şansı daha hak eder.