ESET NOD32 Antivirüs 6.0.306.3

TakeOne

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.

9baq7m.png

32 Bit
http://download.eset.com/eval/win/eav/eav_nt32_trk.msi
64 Bit
http://download.eset.com/eval/win/eav/eav_nt64_trk.msi
NOT : Bu konu tanıtım amaçlı açılmıştır. 30 Günlük demodur.
30 günün sonunda lisaslama yapmanız gerekmektedir.

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5 senedir kullanıyorum hiç virüs yüzünden başıma bir olay gelmedi tavsiye edilir.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Nod 32 antivirus ve onlıne armor premıum fırawall ıkılısı nasıl olur arkadaşlar ?

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Arayüzde Bir Değişiklik Yok . Bir Kaç Fix 'den Başka da Yeni elle Tutulur Bişey Yok . Sadece Chrome ve Mozilla Gibi Sürüm Numarası Yükseltilmiş

Eskiden Sürüm Numarası (En Soldaki) Değiştiği Zaman Radikal Değişiklikler olurdu . Google Chrome Sayesinde Bu Konuda Yalama Oldu Mozilla'da Ayak Uydurdu Diğer Firmalarda Eşlik Ediyor Yavaş Yavaş .

ESET ise Tavsiye Ederim 64bit Sisteme Güzel Uyum Sağlıyor .En Önemlisi de İnternetinizi Felç Etmiyor .Kurulum Ayarları Ortalama Üstü Güvenlik Sağlıyor Gelişmiş Ayarlardan Güvenlik Kısmını Yüksek Koruma Düzeyine Getirebilirsiniz (Tabi Tercih Ediyorsanız)

prensipci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
purefix 2.3 bu v6 sürümüyle kullanılabiliyormu merak ettim

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Nikesteel kardeşim yabancı siteleri araştırdım nod 32 çok beyeniliyor yabancı kullanıcılar tarafından 5 yıldız ve 4 yıldız verilmiş çok iyi yorumlar okudum ama ülkemizde nedense eset nod 32 halen kötü gözüyle bakılıyor.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
NOD 32 av programı ile onlıne armor premıum firawall demek istedim sevgili kardeşim güvenlik duvarı çok düşük bu programların eset avira norton avast içlerinde kaspersky firawall çok iyi koruma yapıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ESET kesinlikle vazgeçemeyeceğim bir antivirüs programıdır. Neden ülkemizde bu kadar kötü muamele görüyor anlamadım gitti. Tüm antivirüsler arasında en iyisi bana göre.

murat709

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biraz kasıyor bence bilgisayarı ama kullanılabilir

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben eset den şaşmam bilgisayarım inanılmaz dandik olduğunda bile varlığını hissetmiyordum şimdi de hissetmiyorum. Oldukça başarılı ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tabi internette keyleri de olmasa orjinal kullanırdık :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
tnod la kullanan var mı çalıştı mı?

Son mesajlar