Erotik sahnelere babadan destek

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
fadiksev.jpg

'Zeynep'in Sekiz Günü' filmindeki cesur sahneleriyle eleştirilen Atasoy'a en büyük destek aileden gelmiş. Oyuncu Sönmez Atasoy'un kızı Fadik Sevin Atasoy 'Zeynep'in Sekiz Günü' filmindeki sahneleriyle çok eleştirilmişti. O günlerde oyuncuya en büyük destek babasından gelmiş!

Milliyet'e konuşan Atasoy: "O eleştirilere en güzel merhem Ankara Film Festivali'nin en iyi kadın oyuncu seçmesi oldu. Öyle bir jürinin beni bu şekilde değerlendirmesi yaralarımı sardı diyebilirim. Dünyadaki meslektaşlarım neyi yapıyorsa ben de onu yapıyorum. Düşünün bir futbolcu kaleye geçmem, savunmada durmam, korner atmam diyemez. Bu da benim 90 dakikalık maçımsa bir futbolcu disiplinine sahip olmak ve verilen görevi yapmak zorundayım." dedi.

"Bizim ülkemizde oyunculuk kavramının ne olduğu bilinmiyor. Bunu işim olduğu için yapıyorum dikkat çekmek için değil. Arada bir fark var. Beni incitmelerini kabul ediyorum günah keçisi olayım. Yeter ki benden sonraki nesil açıklama yapmak zorunda kalmadan oynama lüksüne sahip olsun. Bunun bedelini ben ödeyeceksem buyursunlar canımı yaksınlar. Ağır eleştirilere karşı beni destekleyen çok kişi vardı. Bu destek yaptığım işe saygı duyanlardan geldi. Her meslek grubunda karanlık sözler söyleyenler kadar aydınlık sözler söyleyenler de var.

Zeynep'in Sekiz Günü” ile çıkan haberlerden sonra “Sen neyi niçin yaptığını gayet iyi biliyorsun sonuna kadar arkandayım. Canını yakacaklar ama sen buna direnecek güçtesin” dedi. Babam yaptığım işlere inanıyor. Beni evladı olarak değil bir meslektaşı olarak seviyor olması en büyük avantaj. Ben babam gibi olduğum için aramama gerek yok. Birbirimizin cümlelerini tamamlayarak konuşuyoruz. "

Magazin turu - Mynet Haber

Son düzenleyen moderatör:

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
vaybe ne modern bi aileymiş.. :S bak işte böyle olursa AB bizi alır.. :mad:

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
abi napsın adam.. oda biliyoki soyunuca meşur ve oscar alıyosun.. mehşur olmak için sanata soyununlardan işte..

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
okadar abartmamak gerekiyor.bence kötü birşey değil.bunca zamandır erotik sahneleri olmayan filmler serdiler önümüze.ne değişti.filmler hep kendini tekrar etti.kaldı ki erotik sahneli filmler yüzünden kimse kimseyi ab ye veya başka bir yere almaz.bide böyle filmleri deneyelim.bu filmler yüzünden ne kültürümüz veya ahlaki değerlerimizi kaybederiz nede Türk'lüğümüzden oluruz.

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yemek içmek ne kadar ihtiyaçsa oda bir ihtiyaçtır.Ama evlenmeden olmaz :D

perkant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erotik olup omaması önemli değil bence;bu sektördeyse rolünü mecbur yapmalı ama bir konu daha var ki buda toplum genel örf ve adetleri bilemiyorum belki böyle konuşunca da dar kafalı felan derler ama... Ben fikrimce müzik,tiyatro bir romana benzer rolü üstlenirsin ve gerçeği yada hayali insanlara yaşatırsın.Onun için abartmamak lazım!

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yoo dar kafalı filan demez kimse.tartışıyoruz şurda.tabii ki herkes görüşlerini söyleyecek.ama diyorum ya.bunca zaman hep böyle yaşadık.örf adet diyerek televizyondaki dizilerde bile sevişme sahneleri gösterilmiyo.yabancı diziler sansürleniyo.fuck kelimesi artık aklımızda "Lanet olsun" anlamını taşıyor.kemal sunal ın meşhur lafı "eşşoleşek" bile ya bipleniyo yada o sırada sesi kapatıyolar.ama gelin görün ki toplum iyice zıvanadan çıkmış.yani ne örf kalmış ne adet.senelerdir hep böyle şeyleri izledik.bide bu tür filmler olsun bunları deneyelim.tv lerde zaten RTÜK izin vermez ama hiç değilse sinemalarda izleyelim. :)