#erkekleryerinibilsin akımı ve ortaya çıkanlar

Bu konuyu okuyanlar

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Eteğin boyunu ölçmediğin zaman...
Sapıklık Kısmını Nerden Çıkardığınızı Şimdi Anladım. Kısa Yani. Bu Arada Aydos'ta Yaşasaydınız Siz de Aynı Şeyi Düşünürdünüz. Erkeğim ve 2 Sokak Öteye Gidemiyorum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Sapıklık Kısmını Nerden Çıkardığınızı Şimdi Anladım. Kısa Yani. Bu Arada Aydos'ta Yaşasaydınız Siz de Aynı Şeyi Düşünürdünüz. Erkeğim ve 2 Sokak Öteye Gidemiyorum.
Nerde yaşadığınla alakalı değil kendinle alakalı. Sen öyle olma yani bu kadar basit.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ne yaşıyor bu saçma şeyleri yazanlar.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
En basit örneği 10 cm etek diye dolanıyorsun. Etek boylarını ölçmekle uğraşma.
Kısa Diyorum Örnek Olarak 10 cm Dedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerde yaşadığınla alakalı değil kendinle alakalı. Sen öyle olma yani bu kadar basit.
Ayrıca Yaşadığın Yerden de Birşeyler Kapıyorsun. Mesela Köyde Yaşayan mı Daha Modern Olur Şehirde Yaşayan mı? Fakir Mahallede Büyüyen mi Daha Mutlu Olur Zengin Villa mı?

İnsan ilgisini ne çekiyorsa ona bakar bu sapıklık değildir bence.Mesela yolda geçerken en çok baktığımız kişileri bir düşünün üstü başı yırtık belki de sokakta kalan biriyse mesela çok bakılır eğer yaşadığın çevrede çok açık saçık giyinen yoksa sıradan bir durum olmadığı için ilgi çeker bakılır ama sıradan herkes gibi olanlara bakmayız çünkü ilgimizi çekmez.
Bu yoruma katılmayanlar bence şu kafadaki adamla aynıdır
Bir adam düşünün ferrarisi var uzaktan geliyor böyle motoru bağırtarak geliyor kalabalık bir kafenin önüne parkediyor diyelim o sırada herkes o arabaya bakıyor olsun bunun üzerine adam kardeşim siz ne görmemiş insanlarsınız ya hayatınızda araba görmediniz mi sizin yüzünüzden nazar değecek arabaya bir ferrariye de binemeyecek miyiz der.
Şimdi kime böyle dese bu adam manyak heralde falan der halbuki sizin bahsettiğiniz durum da aynı.
Şimdi bir de şöyle düşünün birçok kişisinin ferrariden daha iyi arabasının olduğu bir kesimde bu adam aynı hareketi yapsa bu sefer sizce dönüp kimse bakar mıydı ?
Bakmazdı neden çünkü artık ferrari orada sıradan kaldı.
Bunları anlamak cidden zor olmamalı.
Beni kimsenin ne giydiği ilgilendirmez ama bir insan ne yaparsa yapsın yapacağı şeyin sorumluluğunu taşıyabilecekse yapmalı.
Ben yarın berbere gidi saçımı pembe yapabilirim ama bana ne gözle bakılacağını nasıl damga vurulacağını az çok biliyorum buna rağmen yaptırdıysam bu sorumluluğu artık aldım demektir ve sonra orada burada ağlamaya hakkım yok bana şöyle böyle dediler diye.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
3,027
Normalde hiç feminizmi savunan biri değilim fakat cahil toplumun cinsiyet farketmeksizin insanları aşağılamaya sebep araması böyle tartışmalara yol açıyor. Onun eteğinin boyu, şunun ilişki sayısı, yaptığı makyaj, takıldığı mekan hatta takipçi sayısı insanların ilgisini çeken tartışma konuları olmuş. "Cahil" olup erkek olanlar ile "cahil" olup kadın olanların tartışması hiçbir zaman bitmeyecek. Ben artık okumaktan da bıktım tartışmaktan da bıktım yiyin birbirinizi ?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,612
Normalde hiç feminizmi savunan biri değilim fakat cahil toplumun cinsiyet farketmeksizin insanları aşağılamaya sebep araması böyle tartışmalara yol açıyor. Onun eteğinin boyu, şunun ilişki sayısı, yaptığı makyaj, takıldığı mekan hatta takipçi sayısı insanların ilgisini çeken tartışma konuları olmuş. "Cahil" olup erkek olanlar ile "cahil" olup kadın olanların tartışması hiçbir zaman bitmeyecek. Ben artık okumaktan da bıktım tartışmaktan da bıktım yiyin birbirinizi ?
Hocam Kadın Kısa Etek Giyerse Millet Bakar Kadın Rahatsız Olur.
Biz Kadını Düşünürken Sapık Falan Oluyoruz.

Son düzenleyen moderatör:

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ay ne tartışmışsınız gene çocukla çocuk olmayın efendim.Kardeşim sende bu konulara yorum yapmak için biraz daha bekle derim bak yanlış anlaşılıyorsun fikrin vardır eyvallah ama tecrübeler insanı olgunlaştırır.Kadın-erkek çatışmasıda bu ülkenin değişik gündemlerinden bence saçma bir şey başlatmışlar canları klavye başında sıkılıyor bu tiplerin.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Erkekler çiçektir
Erkek erkektir, çiçek anandır. :D :D

510_kadın.jpg

Şunu da ekleyelim de, yanlış anlaşılmasın. :D

Reaksiyon puanı
6,381
Kısa Diyorum Örnek Olarak 10 cm Dedim.

Ayrıca Yaşadığın Yerden de Birşeyler Kapıyorsun. Mesela Köyde Yaşayan mı Daha Modern Olur Şehirde Yaşayan mı? Fakir Mahallede Büyüyen mi Daha Mutlu Olur Zengin Villa mı?
Ben mesajımda Lx_ yazdım neden sizde öyle çıkıyor?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Ilk başta şort resmi aklıma takıldı ?
Arkadaşlarımdan biri kaşar çıktı demek.

Reaksiyon puanı
6,381
Kadın nerede eşitlik diye soruyor ya!? Böyle bir şey tamamen saçmalık. Sırf çiçek almadı diye de eşitsizlik yapıp kendini yüceltmiyor adam. "Eşinize kaç çiçek alıyorsunuz?" Bu kadar saçma ve gereksi bir soru görmedim. Bir kişinin insanlığı eşine çiçek alması ile mi bozuluyor, sırf çiçek almadı diye kendini yüceltip kadını ezmiyor adam. Orada tek bir eşitsizlik var o kadına ALLAH beynini kullanma yetisini vermemiş. "Hatırlamak için neler yapıyorsunuz?" adam eşine çiçek almak zorunda mı illa, çiçek alınarak mı düzgün bir koca olunuyor? İlla çiçek alması veya almayı hatırlaması için bir şeyler yapması gerekli mi?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Böyle konular sakıncalıdır arkadaşlar . Başka bir yorum vb. yapmıyorum !

Reaksiyon puanı
2,554
Ben bu konuda son olarak şu örneği vermek istiyorum Antalya'da tatil bölgesinde çalıştığım zaman hayatımda görmediğim kadar yarı çıplak insan gördüm orda erkeği kadını genci yaşlısı çocuğu hepsi.
Şimdi böyle bir ortamda ilk böyle herkese bakıyorsunuz yalan yok ama zamanla dediğim olay gerçekleşiyor çünkü ortam böyle olduğu için sıradanlaşıyor artık normal karşılıyorsunuz.
Daha sonrası ister inanın ister inanmayın insan artık iğrenmeye başlıyor.
Hatta ben izinli günlerimde merkeze gittiğim zaman bu sefer kapalı giyinen kızlar daha çok etkiliyordu beni artık onlara daha çok bakmaya başlıyorsun.
Şimdi uzun süredir tekrar evdeyim durum tekrar değişti çünkü insan her zaman ilgisini çeken şeye bakar ve sıradan olmayan şey farklıdır.
Ben farklı konularda çok araştırma yaptım kadınların olduğu kadınlar külübü sitesinde ne yorumlar var güzellik uğruna nelere katlanıyorlar bir bilseniz ben o kadar acı çekecem o kadar param gidecek o kadar zamanımı alacak ve gelecek biri bakacak ve bundan mutsuz olacam inanılır gibi değil bakmazsa mutsuz olurum asıl.
Kadınları anlamak bu yüzden mümkün değil çünkü GERÇEKTEN NE İSTEDİKLERİNİ kendileri de bilmiyorlar(sadece bildiklerini sanıyorlar).

Reaksiyon puanı
303
Erkek adam dediğin kundura+kumaş pantol+gömlek üçlüsünü bozmayacak

Ben bu konuda son olarak şu örneği vermek istiyorum Antalya'da tatil bölgesinde çalıştığım zaman hayatımda görmediğim kadar yarı çıplak insan gördüm orda erkeği kadını genci yaşlısı çocuğu hepsi.
Şimdi böyle bir ortamda ilk böyle herkese bakıyorsunuz yalan yok ama zamanla dediğim olay gerçekleşiyor çünkü ortam böyle olduğu için sıradanlaşıyor artık normal karşılıyorsunuz.
Daha sonrası ister inanın ister inanmayın insan artık iğrenmeye başlıyor.
Hatta ben izinli günlerimde merkeze gittiğim zaman bu sefer kapalı giyinen kızlar daha çok etkiliyordu beni artık onlara daha çok bakmaya başlıyorsun.
Şimdi uzun süredir tekrar evdeyim durum tekrar değişti çünkü insan her zaman ilgisini çeken şeye bakar ve sıradan olmayan şey farklıdır.
Ben farklı konularda çok araştırma yaptım kadınların olduğu kadınlar külübü sitesinde ne yorumlar var güzellik uğruna nelere katlanıyorlar bir bilseniz ben o kadar acı çekecem o kadar param gidecek o kadar zamanımı alacak ve gelecek biri bakacak ve bundan mutsuz olacam inanılır gibi değil bakmazsa mutsuz olurum asıl.
Kadınları anlamak bu yüzden mümkün değil çünkü GERÇEKTEN NE İSTEDİKLERİNİ kendileri de bilmiyorlar(sadece bildiklerini sanıyorlar).
Neden görüyorsun reis görmeyeceksin

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Hocam Kadın Kısa Etek Giyerse Millet Bakar Kadın Rahatsız Olur.
Biz Kadını Düşünürken Sapık Falan Oluyoruz.
İnsanlar birbirlerine sürekli bakar beğenir bakar ama bunu kadınlar ve erkekler yapar. Etek giydi diye salya akıtarak rahatsız edecek seviyede bakılmaz. Görgü denen bir şey var çarşaflı kadının da eline bakan var. Kapalı kadına altında neler saklıyorsun diye laf atan da var. Giysiye göre laf atan kişi erkek değildir yani...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu laf dalaşı hiç bitmeyecek bir çok erkek bu durumdan mağdur kalmaya devam edecek.

Reaksiyon puanı
2,554
İnsanlar birbirlerine sürekli bakar beğenir bakar ama bunu kadınlar ve erkekler yapar. Etek giydi diye salya akıtarak rahatsız edecek seviyede bakılmaz. Görgü denen bir şey var çarşaflı kadının da eline bakan var. Kapalı kadına altında neler saklıyorsun diye laf atan da var. Giysiye göre laf atan kişi erkek değildir yani...
E ona bakarsan her yerde benim kimseye zararım olmamasına rağmen hep bana karışıyor insanlar neden kendi halimde biriyim onlara zararımın olmayacağını biliyorlar karaktersiz insanlar her yerde birçok farklı şekilde var e ne yapalım şimdi kendi halinde olan insanlarla toplanıp gündem mi yaratalım bizde.Karakteri olmayan insanları düzeltemezsin ki ne yapsan boş.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
E ona bakarsan her yerde benim kimseye zararım olmamasına rağmen hep bana karışıyor insanlar neden kendi halimde biriyim onlara zararımın olmayacağını biliyorlar karaktersiz insanlar her yerde birçok farklı şekilde var e ne yapalım şimdi kendi halinde olan insanlarla toplanıp gündem mi yaratalım bizde.Karakteri olmayan insanları düzeltemezsin ki ne yapsan boş.
O zaman katilleri hırsızları düzeltemeyiz adalet sistemi de olmasın ülkede

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Konu uzadımı sanki ?