#erkekleryerinibilsin akımı ve ortaya çıkanlar

Bu konuyu okuyanlar

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
1591471235370.png

suspended yediğim için multi açıyorumdur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Erkeği hamile bırakmak falan tartışılıyor nereye gidiyoruz aman aman.
yine kimler kazandı? lgbtciler.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Erkekler etek giydi diye bakmaz ki abazalar salyalı şekilde bakar
12 yaşındayım yanımdan öyle bi kız geçse bakmazmıyım sence. ha evli barklı adam tabi bakmaz. sokaktan yürüdüğünü düşün. sokak ona odaklanmış olur. tamamen olmasa da

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
12 yaşındayım yanımdan öyle bi kız geçse bakmazmıyım sence. ha evli barklı adam tabi bakmaz. sokaktan yürüdüğünü düşün. sokak ona odaklanmış olur. tamamen olmasa da
Cinsel organına sahip olamayacak kadar aciz misin? Bakma'! Bir insan sana şevketle baksa ne kadar hoşuna gider? Bu cehalettir kusuruma bakmayın, sizi tanımıyorum fakat bakarım diyen birisine başka bir yakıştırma yapamıyorum.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Cinsel organına sahip olamayacak kadar aciz misin? Bakma'! Bir insan sana şevketle baksa ne kadar hoşuna gider? Bu cehalettir kusuruma bakmayın, sizi tanımıyorum fakat bakarım diyen birisine başka bir yakıştırma yapamıyorum.
Türkiye'den bahsediyoruz. bakmayacak insan sayısı çok az..

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Yazdıklarının nedenini şimdi anladım daha 12 yaşındasın ama bu düşünce tarzını değiştimelisin benden sana abla tavsiyesi...

• Beğen
Reactions: bud

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Reaksiyon puanı
5,172
Reaksiyon puanı
2,554
Sanki kızlar biraz yapılı birini görünce dönüp bakmıyor arkadaşına bile gösteriyor çok defa şahit oldum hatta duydum.Güzel olan ne varsa bakılır arkadaş bakılmasını istemiyorsan salaş rahat giyinirsin kimse bakmaz.Bence açık saçık giyindiği halde kendine bakılmasından rahatsız olan insanlarda ciddi bir piskolojik sıkıntı var.Mesela ben de erkek olmama rağmen şort giyince herkes bakıyor ama umursamıyorum.Size şunu söyleyeyim ben turizmde de çalıştım yabancılar hepsi açık saçık geziyor kimsenin umrunda değil herkeste bakıyor onlara hatta memnun bile oluyorlar bu örneği de hep onların örnek gösterilmesinden ötürü verdim.
Ha pardon onların Allah'tan korkusu yoktu demi affedersiniz.
Sen istiyorsun ki ferrari araba alacaksın ve kimse arabana bakmasın nazar değecek diye yok öyle bir dünya kardeşim.

Eymen25

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
mantık sorularını bile bayanlardan daha iyi anlıyorum.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bir çok yerde cinsiyetçi diye insanları ötekileştirebilecek potansiyele sahip kişiler burada ya da farklı bir mecra da en baba cinsiyetçiliklerini çok güzel bir şekilde sergiliyorlar :)

Bireyi insan olarak ele alın. Bir insanın da her şeyi yapabileceğini unutmayın!

Reaksiyon puanı
2,554
Şöyle bir soru vardı kadınlara eğer erkek olsaydınız bir süreliğine ilk yapacağınız şey ne olurdu diye %90ından gelen cevap aynı özgürce takılır istediğim herşeyi yapardım oluyor cevaplar.
Erkek olunca herşeyi özgürce yapabileceklerini sanıyorlar ?
O yüzden çokta şaşırmamak lazım diye düşünüyorum ?

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Aslında herkes yerini bilse, kimse kimseyi tedirgin etmese, herkes özgürce istediğini yapabilse ortada hiçbir sorun kalmaz.

Evet bir tane daha azalmış olacak.
Ben Sapık Değilim ki. İnsanlar Sapık Diyorum. Bu Y- ah bende bakarım demiştim dimi. evet bakıyorum. tabi bizim mahallenin kızları çirkin öğürüp geri dönüyorum.

Şöyle bir soru vardı kadınlara eğer erkek olsaydınız bir süreliğine ilk yapacağınız şey ne olurdu diye %90ından gelen cevap aynı özgürce takılır istediğim herşeyi yapardım oluyor cevaplar.
Erkek olunca herşeyi özgürce yapabileceklerini sanıyorlar ?
O yüzden çokta şaşırmamak lazım diye düşünüyorum ?
erkeklere demişlerdi.

adamlar diyoki;
sonuçta parası yoksa kadının...

Reaksiyon puanı
2,554
Ben Sapık Değilim ki. İnsanlar Sapık Diyorum. Bu Y- ah bende bakarım demiştim dimi. evet bakıyorum. tabi bizim mahallenin kızları çirkin öğürüp geri dönüyorum.

erkeklere demişlerdi.

adamlar diyoki;
sonuçta parası yoksa kadının...
İnsan ilgisini ne çekiyorsa ona bakar bu sapıklık değildir bence.Mesela yolda geçerken en çok baktığımız kişileri bir düşünün üstü başı yırtık belki de sokakta kalan biriyse mesela çok bakılır eğer yaşadığın çevrede çok açık saçık giyinen yoksa sıradan bir durum olmadığı için ilgi çeker bakılır ama sıradan herkes gibi olanlara bakmayız çünkü ilgimizi çekmez.
Bu yoruma katılmayanlar bence şu kafadaki adamla aynıdır
Bir adam düşünün ferrarisi var uzaktan geliyor böyle motoru bağırtarak geliyor kalabalık bir kafenin önüne parkediyor diyelim o sırada herkes o arabaya bakıyor olsun bunun üzerine adam kardeşim siz ne görmemiş insanlarsınız ya hayatınızda araba görmediniz mi sizin yüzünüzden nazar değecek arabaya bir ferrariye de binemeyecek miyiz der.
Şimdi kime böyle dese bu adam manyak heralde falan der halbuki sizin bahsettiğiniz durum da aynı.
Şimdi bir de şöyle düşünün birçok kişisinin ferrariden daha iyi arabasının olduğu bir kesimde bu adam aynı hareketi yapsa bu sefer sizce dönüp kimse bakar mıydı ?
Bakmazdı neden çünkü artık ferrari orada sıradan kaldı.
Bunları anlamak cidden zor olmamalı.
Beni kimsenin ne giydiği ilgilendirmez ama bir insan ne yaparsa yapsın yapacağı şeyin sorumluluğunu taşıyabilecekse yapmalı.
Ben yarın berbere gidi saçımı pembe yapabilirim ama bana ne gözle bakılacağını nasıl damga vurulacağını az çok biliyorum buna rağmen yaptırdıysam bu sorumluluğu artık aldım demektir ve sonra orada burada ağlamaya hakkım yok bana şöyle böyle dediler diye.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
İnsan ilgisini ne çekiyorsa ona bakar bu sapıklık değildir bence.Mesela yolda geçerken en çok baktığımız kişileri bir düşünün üstü başı yırtık belki de sokakta kalan biriyse mesela çok bakılır eğer yaşadığın çevrede çok açık saçık giyinen yoksa sıradan bir durum olmadığı için ilgi çeker bakılır ama sıradan herkes gibi olanlara bakmayız çünkü ilgimizi çekmez.
Bir adam düşünün ferrarisi var uzaktan geliyor böyle motoru bağırtarak geliyor kalabalık bir kafenin önüne parkediyor diyelim o sırada herkes o arabaya bakıyor olsun bunun üzerine adam kardeşim siz ne görmemiş insanlarsınız ya hayatınızda araba görmediniz mi sizin yüzünüzden nazar değecek arabaya bir ferrariye de binemeyecek miyiz der.
Şimdi kime böyle dese bu adam manyak heralde falan der halbuki sizin bahsettiğiniz durum da aynı.
Şimdi bir de şöyle düşünün birçok kişisinin ferrariden daha iyi arabasının olduğu bir kesimde bu adam aynı hareketi yapsa bu sefer sizce dönüp kimse bakar mıydı ?
Beni kimsenin ne giydiği ilgilendirmez ama bir insan ne yaparsa yapsın yapacağı şeyin sorumluluğunu taşıyabilecekse yapmalı.
Ben yarın berbere gidi saçımı pembe yapabilirim ama bana ne gözle bakılacağını nasıl damga vurulacağını az çok biliyorum buna rağmen yaptırdıysam bu sorumluluğu artık aldım demektir ve sonra orada burada ağlamaya hakkım yok bana şöyle böyle dediler diye.
küfüre izin verilen bi forum olsaydı paragraflar yazmana gerek olmayacaktı.

Reaksiyon puanı
6,381
Konu nerelere gelmiş maşallah... Neyse, sonuçta zaten her konu veya sohbet sayılabilecek şey her konuya değinir, her konudan geçer. Böyle üstüne saatlerce konuşulabilecek bir konu ise her konuya illa ama illa değinir. Bu lafı yani konu çok farklı yerlere geldi lafını nedense bir çok kişi söylüyor, belki bende dahilimdir ama bunun artık denmemesi lazım bence. Ortada bir tartışma, bir sohbet, bir konu varsa çok alakasız da olsa farklı bir konuya değinilmesi o konuyu çok daha iyi yapar, öyle konularda vaktinizi boşa harcamazsınız, öyle konularda güzel tartışmalar olur. Bu konu da öyle. Bir çok farklı konu ile alakalı bir konu. Yani bu konu 2007'den bu yana hala konuşulan konular gibi bir konu. Tabii konu çok ayrı yerlere gitti diye kapatılmazsa.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Konu nerelere gelmiş maşallah... Neyse, sonuçta zaten her konu veya sohbet sayılabilecek şey her konuya değinir, her konudan geçer. Böyle üstüne saatlerce konuşulabilecek bir konu ise her konuya illa ama illa değinir. Bu lafı yani konu çok farklı yerlere geldi lafını nedense bir çok kişi söylüyor, belki bende dahilimdir ama bunun artık denmemesi lazım bence. Ortada bir tartışma, bir sohbet, bir konu varsa çok alakasız da olsa farklı bir konuya değinilmesi o konuyu çok daha iyi yapar, öyle konularda vaktinizi boşa harcamazsınız, öyle konularda güzel tartışmalar olur. Bu konu da öyle. Bir çok farklı konu ile alakalı bir konu. Yani bu konu 2007'den bu yana hala konuşulan konular gibi bir konu. Tabii konu çok ayrı yerlere gitti diye kapatılmazsa.
bana dolaylı yoldan sapık denmesi mi güzel konu?
LOL lmao da olabilir

Reaksiyon puanı
2,554
Bence bu toplumun ciddi bir rehabilitasyona ihtiyacı var devlet sadece bu işi yapacak hastaneler açmalı tedaviler kontrollü ve zorunlu bir şekilde ücretsiz olmalı.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
saçma

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
6,381
#herkeshaddinibilsin
Aşırı doğru ve mantıklı. Herkes yerini ve haddini bilsin. Öyle her sosyal medya uygulamasında, her yerde, her zaman erkeğin yerini bilmesi ile cinsiyet eşitliği, adalet falan olmaz. Bu çok doğru ve yerinde bir söz. Buna kesinlikle katılıyorum. Bu neden aklıma gelmedi anlamıyorum. Neyse, öyle sürekli erkek yerini bilsin, kadınlar için özgürlük, feministler, 8 Mart gibi çok değerli ve önemli olan bir toplum kesimini yani kadınların gününde iğrençlik yaparak, akım başlatarak, 2050'ye kadar bu "akım" denilen şeyleri başlatarak, 2050'ye kadar kadınları savunarak, başka ülkede yapılıyor diye saçma eylemleri meclis gibi bir ortama taşıyarak cinsiyet eşitliği, adalet, özgürlük falan olmaz. Her şey de herkes için eşit olamaz. Eşitlik yerine adalet lazım, eşitlik diye diye fakir ile zengine aynı desteği yapılamaz. Adalet aranılmalı. Evet bu kadınlara yapılan şey kötü bir şey ve zamanında çok kötü sonuçlara yol açmış ve kadınlar, kızlar toplumdan dışlanmış. Ama eskiden olan bir şey ve şimdi de var, ama bu böyle şeylerle "akımlar"ile olmaz, bu yönetimin yapabileceği bir şey, "akım" başlatarak, bunun adına sosyal medya sayfası açarak, sosyal medya üzerinden tepki göstererek, sokakta yürüyüş yaparak olmaz. Yönetim yani şu an başta kim varsa, kim olacaksa onun yapabileceği bir şey. Eşitlik, eşitlik değil. Adalet. Her konuda kadınlar ile erkekler eşit olamaz. Bunu da kabul etmek lazım. Adaleti savunursanız, ve bunu insancıl bir şekilde yaparsanız sizi herkes görür. Bu hastag adı altında paylaşılan şeyleri söylemeye dilim yetmiyor. Bunu yaparak cinsiyet eşitliğini savunduğunuzu zannediyorsunuz ama, bu baya baya kadının üstün olmasını istemek. Ben de isterim özellikle daha çok kadın tamirci olsun, erkek tamirciler bir iş yaparken kendilerine dokunulmasını istemiyor. Ve sizin ona verdiğimiz arabayı mahvediyor. Ama bu sizin istediğiniz, ve yaptıklarınız ile çok belli olan şey baya baya kadının üstün olmasını istemek.

bana dolaylı yoldan sapık denmesi mi güzel konu?
LOL lmao da olabilir
Siz yanlış anlamışsınız. Ama yazdıklarınızı okuyunca bende sapık bu demedim değil... İnsanlar size sapık demeye çalışmıyor, yazdıklarınızın sapıklık olduğunu söylüyorlar. Yani ben öyle görüyorum.

Arnolxu

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,623
Siz yanlış anlamışsınız. Ama yazdıklarınızı okuyunca bende sapık bu demedim değil... İnsanlar size sapık demeye çalışmıyor, yazdıklarınızın sapıklık olduğunu söylüyorlar. Yani ben öyle görüyorum.
hocam ben dedimki tüm erkeklerin size bakmasından rahatsız olmayacaksan giy 10 cm eteği
güzel bi kız görsem ben de bakarım
onlar da sapıklık olarak algıladılar.
cevabım da şu;

hani sapık değil de şunu söyleyebilirsiniz bana;
HAYVANSIN RIZA

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Sonuç:

#kadınyerinibilsin

Düşünce Tarzımı Değiştirince Ülkedeki Sapık Oranı mı Azalacak?
Senin sapık olma ihtimalin azalacak. (Sana sapık demiyorum daha çok küçüksün, ama sapıklık yapanlar genelde suçu kadında bulur öyle giyinmeseymiş gülmeseymiş diye)