Erdoğan'ın maaşına zam yapıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Sen kendinle dalga geç, varsa daha iyisini yapabilen sizlerin cenahta buyursun gelsin...
Şunu çok iddialı bir şekilde söylüyorum, olmaz ya oldu diyelim(Allah korusun bu arada)...şayet Erdoğan ak partiye kızdı ve bıraktı, muhalefetciklerin hepsi birleşip Erdoğan'ı başkanlık için ÇATI ADAY yapmak için münasip yerlerini yırtmazlarsa ben bir şey bilmiyorum. Kaldı ki bunu Erdoğan'ın lütfetmesiyle bir yerlere gelenlere ,yani Ak parti artıklarına bile yapıyorlar, Erdoğan için haydi haydi yaparlar.
Beyefendi anlamadığınız nokta şu bunu 40 kere açıkladım. Ben CHP'li değilim. Ben MHP'li değilim. Ben X partili değilim. Ben sadece ülkemin iyi yönetilmesini istiyorum ve kendi fikirlerim doğrultusunda mevcut hükümetin bunu artık yapamadığını düşünüyorum. Bugün CHP başa gelsin Kılıçdaroğlu başkan olsun, onu yine en çok ben eleştiririm. Sorun parti değil. Ben sadece vasıfsız gördüğüm kişilerin başta olmasına dayanamıyorum artık. Buna saygı duyarsınız duymazsınız orası beni ilgilendirmez. Benim için Erdoğan'da aynı Kılıçdaroğlu'da. İkisini de sevmiyorum, beğenmiyorum. O görsel de tamamen mizah amaçlıdır. Mizahımızı bari elimizden almayın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
@ConfickerBelasi mesajlara yine kızgın surat atmaya başlamış :D

Forumda en çok ifade atana ödül flan mı veriyorlar ? Harbi yoksa bu çocuğun derdi ney acaba ben sade bana atıyor sanıyordum. Herkese atıyormuş demek kızgın surat :) engellediğim için görmüyom artık... Kafam rahat.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Forumda yine İç savaş başladı :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda en çok ifade atana ödül flan mı veriyorlar ? Harbi yoksa bu çocuğun derdi ney acaba ben sade bana atıyor sanıyordum. Herkese atıyormuş demek kızgın surat :) engellediğim için görmüyom artık... Kafam rahat.
Harbiden öyle anlamıyorum başka emojimimi yok :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Benim de kafam rahat artık. Şu ana kadar bir forum sitesinde ilk defa onu engelledim.