Erdoğan'ın maaşına zam yapıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Uchiha Sasuke

Profesör
Dediğim gibi ben artık ciddi bir şekilde siyasi tartışmalara girmemeye karar verdim ve böyle bir ülkede bu tartışmaların zihinsel olarak bana zarar verdiği kanaatindeyim. Önceki mesajlar, uzak doğudan gelmiş sayın @Uchiha Sasuke ile aramızda mizah amaçlı yaptığımız sohbetlerdir.
Mizahı bile ciddiye alacak kadar gergin dönemlerden geçtiğimizdendir Görkem Bey.
Bu arada yakın batı 😁

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Orta kuzey yok mu?
Kuzeyin kralı var olmaz mı?

Screenshot_5.png

OzkanK.

Dekan
Dediğim gibi ben artık ciddi bir şekilde siyasi tartışmalara girmemeye karar verdim ve böyle bir ülkede bu tartışmaların zihinsel olarak bana zarar verdiği kanaatindeyim. Önceki mesajlar, uzak doğudan gelmiş sayın @Uchiha Sasuke ile aramızda mizah amaçlı yaptığımız sohbetlerdir.

Sizin tercihiniz ben bilemem ama mesajlardan alıntı yapıp veya isim verip yada bilip bilmeden ithamda bulunacağınıza girmeyin zaten bu tarz tartışmalara. Kafanız rahat olur.

Hiç birşey yapmayan muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlunun maaşının 30 bin TL ye dayandığı bir ülkede Yürütmenin başı olan Cumhurbakanının aldığı 80-85 bin TL para çok geliyor gözünüze. Oradan eşinin çantasına sarıyorsunuz flan saçma sapan muhabbetler...

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Editor
Sizin tercihiniz ben bilemem ama mesajlardan alıntı yapıp veya isim verip yada bilip bilmeden ithamda bulunacağınıza girmeyin zaten bu tarz tartışmalara. Kafanız rahat olur.

Hiç birşey yapmayan muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlunun maaşının 30 bin TL ye dayandığı bir ülkede Yürütmenin başı olan Cumhurbakanının aldığı 80-85 bin TL para çok geliyor gözünüze. Oradan eşinin çantasına sarıyorsunuz flan saçma sapan muhabbetler...
Kılıçdaroğluna karşı tutumumu bilmediğiniz için bunu diyebilirsiniz. Bugün baştaki hükümetin ne kadar gitmesini istiyorsam, Kılıçdaroğlu'nun da CHP'den o kadar gitmesini istiyorum. Benim partilere veya kişilere karşı özel bir tutumum yok. Sadece vasıfsız gördüğüm insanları bu tarz büyük mevkilerde görmek istemiyorum o kadar. Bu ister Erdoğan olsun ister Kılıçdaroğlu benim için ikisinin de bir farkı yok.

Halayla arkadaşlık kurmak westeros'taki en masum şey.
Hala demeyelim lazım olur :D

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Editor
Buradaki yorumlardan anlaşılan, Cumhurbaşkanının bir futbolcu kadar değeri yok. AKP hazımsızlığı vicdanları bile köreltmiş.
Yanlış anlamayın da futbolcular ne alaka şimdi. Dünya'da en fazla para insanları eğlendirmek için düzenlenen şovlarda (Film sektörü, futbol sektörü vs.) döner. Yıllık hacmi trilyon dolarlar olan bir sektörden bahsediyoruz.

epsilon06

Profesör
Erdoğan olmasa başka biri alacaktı.Hani sanki başkası olsa yok o çok diyecek😂 Buna inanıyorsanız ne ala.Sorun genel olarak milletvekili ve diğerlerinin maaşı.Bunun kaymağını yatıp hiçbir şey yapmayan vekiller bile yiyor.Hadi yatanları da geçtim o adi teröristler bile mecliste bizim paralarımızı yiyerek yaşıyor...Onları düşününce fazla olan bu miktarların Erdoğan için pek de fazla görülmesine anlam veremedim.Adam en azından doğrusuyla yanlışıyla bir şeyler yapmaya çabalıyor...

SDN Son Haberler

Son mesajlar