Erdoğan'ın maaşına zam yapıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Yanlis anlayip itibar zedelenmesi felan sayarlar. Cb esine 50 bin dolarlik canta mi yakistiriyorsun min 100 bin dolarlik kullanmali derler ?
Dolar arttıkça çantanın değeri de artıyor bir de böyle düşün :D İtibara yatırım yapılmış bir nevi.

bir-de-boyle-dusun_1581906.jpg

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bana sadece 25 lira verin yeter. Turbobit Premium alıp Cem Karaca Diskografisini .flac formatında indircem nolur.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Dolar arttıkça çantanın değeri de artıyor bir de böyle düşün :D İtibara yatırım yapılmış bir nevi.

Ekli dosyayı görüntüle 120556

Açıkça saçmalıyorsunuz sanki ? Çanta ile Erdoğan2ın maaşının ne alakası var ?
Eğer eşinin değerli bir çantası varsa kendi parası ile almıştır Sanane ? veya bizene ?
Devlet malı ile devletin parası ile almış gibi konuşuyorsunuz saçma bir şekilde. Cumhurbaşkanının eşi aileden çok zengin bir kadın zaten.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Yalnız görüyorum da ne desek şakşakçılar rahatsız oluyor.
Yaptığınız eleştirilerin çoğu laf olsun torba olsun tarzında olan, eleştirek de nasıl eleştirirsek eleştirek kafasında hareket eden, ortaya attığı iddiaların çoğunluğu asılsız çıkan "Sizler" yalancı olmuyorsunuz da cumhurbaşkanı maaşının yüksek olması normal diyenler şakşakçı oluyor öyle mi?

İkincisi Silivri mesajında da ciddi değildim ayrıca, adamın gırgır geçtiğini bilerek yazdım, bilip bilmeden atlamışsın her zamanki gibi mesaja. Çanta meselesini Özkan açıklamış yukarda. Kadın zaten aileden zengin. Kaldı ki o çantayı da kendi parasıyla almış. Yani o da her zamanki boş eleştirilerinizden. 18 yıldır muhalefetsiniz düzgün muhalefet yapmayı öğrenemediniz. Sonra iktidar bizi niye ciddiye almıyo... Ben iktidar olsam ben de sizi ciddiye almam.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Açıkça saçmalıyorsunuz sanki ? Çanta ile Erdoğan2ın maaşının ne alakası var ?
Eğer eşinin değerli bir çantası varsa kendi parası ile almıştır Sanane ? veya bizene ?
Devlet malı ile devletin parası ile almış gibi konuşuyorsunuz saçma bir şekilde. Cumhurbaşkanının eşi aileden çok zengin bir kadın zaten.
Aileden zengin Ekrem İmamoğlu'nun saatini atmayı biliyordunuz ama. Neyse ben artık siyasi diyaloglara girmiyorum. Mizah amacıyla attığım mesajlar bunlar. Beni ilgilendirmiyor artık çantanın kaç dolar olduğu. Oraya bakmıyorum bile.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Şakşakçı arkadaşın "şak"diye moderatörun mesajına atlamasına şaşmamalı ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Aileden zengin Ekrem İmamoğlu'nun saatini atmayı biliyordunuz ama. Neyse ben artık siyasi diyaloglara girmiyorum. Mizah amacıyla attığım mesajlar bunlar. Beni ilgilendirmiyor artık çantanın kaç dolar olduğu. Oraya bakmıyorum bile.

Orada mesajı güzel okuyup irdeleyiniz lütfen anlamadan cevap yazmışınız... Orada muhabbet Mansur Yavaş'ın 80 TL lik ayakkabısı idi. Bende öyle adamlara yol vermezler destek çıkmazlar barındırmazlar 35 bin Pound luk saat takanları desteklerler dedim Ayrıca insanlar kişisel serveti olduktan sonra istediğini alır istediğini takar BANANE yani...

Konu bu bir daha okuyun lütfen...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Şakşakçı arkadaşın "şak"diye moderatörun mesajına atlamasına şaşmamalı ?
Yalnız şöyle bir durum var benim mesajıma atlayan moderatörün hatta moderatörlerin kendileriydi...

Size göre zaten herhangi bir konuda iktidarı haklı gören/bulan otomatikman şakşakçı oluyor. Peki siz ne oluyorsunuz bu durumda, sevgili "eleştirek de nasıl eleştirirsek eleştirek yeter ki eleştirek" kafasındaki muhalifler?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Orada mesajı güzel okuyup irdeleyiniz lütfen anlamadan cevap yazmışınız... Orada muhabbet Mansur Yavaş'ın 80 TL lik ayakkabısı idi. Bende öyle adamlara yol vermezler destek çıkmazlar barındırmazlar 35 bin Pound luk saat takanları desteklerler dedim Ayrıca insanlar kişisel serveti olduktan sonra istediğini alır istediğini takar BANANE yani...

Konu bu bir daha okuyun lütfen...
Dediğim gibi ben artık ciddi bir şekilde siyasi tartışmalara girmemeye karar verdim ve böyle bir ülkede bu tartışmaların zihinsel olarak bana zarar verdiği kanaatindeyim. Önceki mesajlar, uzak doğudan gelmiş sayın @Uchiha Sasuke ile aramızda mizah amaçlı yaptığımız sohbetlerdir.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Dediğim gibi ben artık ciddi bir şekilde siyasi tartışmalara girmemeye karar verdim ve böyle bir ülkede bu tartışmaların zihinsel olarak bana zarar verdiği kanaatindeyim. Önceki mesajlar, uzak doğudan gelmiş sayın @Uchiha Sasuke ile aramızda mizah amaçlı yaptığımız sohbetlerdir.
Mizahı bile ciddiye alacak kadar gergin dönemlerden geçtiğimizdendir Görkem Bey.
Bu arada yakın batı ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Sizin tercihiniz ben bilemem ama mesajlardan alıntı yapıp veya isim verip yada bilip bilmeden ithamda bulunacağınıza girmeyin zaten bu tarz tartışmalara. Kafanız rahat olur.

Hiç birşey yapmayan muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlunun maaşının 30 bin TL ye dayandığı bir ülkede Yürütmenin başı olan Cumhurbakanının aldığı 80-85 bin TL para çok geliyor gözünüze. Oradan eşinin çantasına sarıyorsunuz flan saçma sapan muhabbetler...