Ep-630 Kulakiçi Kulaklık Creative Kulaklık kullananlar içeri lütfen

Bu konuyu okuyanlar

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar yarın EP-630 KULAKİÇİ KULAKLIK alıcam creative'nin fiyatı şuan 51TL bir çok yorumunu okudum herkes çok ama çok memnun 200TL vereceğinize 50TL ver tüm sorunlardan kurtul diyenler var,kulaklık gerçekten iyi mi o kadar çünkü bass,temiz ses,dışarıdan gelen sesleri duymak istemiyorum ve dışarıya da ses gitmesin istiyorum bu üründe hepsi var diyorlar ama çok inanamadım 50TL'ye creative olmasına rağmen..Xperia Z 'de kullanıcam kulaklığı,beni bilgilendirirseniz sevinirim.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
abartılan bir kulaklık ses çok boğuk geliyor kaldıki 50tl çok 30tl civarında o kulaklık.bende bir süre kullandım ama galaxy s2 kulaklığı daha iyi xperia z kulaklığı çok daha iyidir ep630 dan pişman olma:yes:

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Uzun süredir kullandığım kulaklığım oldukça memnunum xperia z iphone 5 htc one kullandım ancak hiçbirinden s2 deki kadar yüksek ses alamadım. Kısaca gönül rahatlığıyla al.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Size bir kulaklık önericem 23 liraya gördüğünüz yerde alın. HP H1000 hayatımda gördüğüm en güzel kulaklık fiyatı bir kenara bu kadar kaliteli bası tizi o kadar ince güzellikle ayarlanmış ki anlatamam. Kaybetmiştim gittim yenisini aldım hemen kullanıcı yorumlarını okuyun 1 tane bile kötü yorum göremezsiniz

Byperest

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yanıtlar için teşekkürler bir tanıdığın mağazasına gidip ep-630'u ve ep-660'ı deniyeceğim tekrar teşekkürler yanıtlar için.

rockfatal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
edit

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Size bir kulaklık önericem 23 liraya gördüğünüz yerde alın. HP H1000 hayatımda gördüğüm en güzel kulaklık fiyatı bir kenara bu kadar kaliteli bası tizi o kadar ince güzellikle ayarlanmış ki anlatamam. Kaybetmiştim gittim yenisini aldım hemen kullanıcı yorumlarını okuyun 1 tane bile kötü yorum göremezsiniz

z2'de çalışır mı bu kulaklık?

Teknoartistik

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Pioneerın kulakiçi kulaklıkları var SE-CL711 modeli telefonda kullanmak için idealdir kaliteli bass verir benim telefon htc beats ses sistemi olduğu için çok iyi ses veriyor diğer telefonlarda nasıl bir performans göstereceğini bilemiyorum deneyerek alınmasını tavsiye ederim