En yakın kız arkadaşa aşık olmak

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar selam 9.sınıfın basından beri kız bir arkadasım var normal bir arkadaş suan 10.sınıfın 2. dönemindeyim ve 2.dönemin başından beri hoşlanmaya başladım 2. dönemin başına kadar gerçekten öyle bişey hissetmiyodum arkadaş olarak görüyordum ama nerdeyse 2 aydır felan çok hoşlanıyorum diğer kızlarla konuşasım gelmiyor sana kız yapayım felan dior ama ben onu istiyorum o da sanki bana boş deilmiş gibi hissediyorum ama sadece yakın arkadasım olduğu içinde böyle samimi davrandığını düsünüyorum bazen başka biriyle sevgili olacak diye içim içimi yiyor açılmak istiyorum ama yemiyor başka bir kız olsa direk açılırım hiç çekinmem ama bu çok farklı 11.sınıfı bekliyeyim diyorum okulda fazla ortak arkadaşımız kalmıyacağı için rahat rahat konusurum kafasındayım sınıfta 6 7 kişilik bir ekibiz ve biri bile öğrense gerçekten yüzlerine bakamam eğer açılıp red yersem o zaman okula bile gidemem utancımdan kızın zaten sıra arkadası baska okula gitti onunda sınıfta tek konuştuğu kız oydu şimdi onun yanında ben oturuyorum ve gerçekten çok farklıya böyle bir durumu başına gelmiş veya bu aşk işlerinde tecrübesi fazla olan benden yaş olarak büyük olan abilerim ablalarım ablalarım bu konudan daha çok anlar ama herkeze soruyorum ne yapmalıyım?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Arkadaşlar selam 9.sınıfın basından beri kız bir arkadasım var normal bir arkadaş suan 10.sınıfın 2. dönemindeyim ve 2.dönemin başından beri hoşlanmaya başladım 2. dönemin başına kadar gerçekten öyle bişey hissetmiyodum arkadaş olarak görüyordum ama nerdeyse 2 aydır felan çok hoşlanıyorum diğer kızlarla konuşasım gelmiyor sana kız yapayım felan dior ama ben onu istiyorum o da sanki bana boş deilmiş gibi hissediyorum ama sadece yakın arkadasım olduğu içinde böyle samimi davrandığını düsünüyorum bazen başka biriyle sevgili olacak diye içim içimi yiyor açılmak istiyorum ama yemiyor başka bir kız olsa direk açılırım hiç çekinmem ama bu çok farklı 11.sınıfı bekliyeyim diyorum okulda fazla ortak arkadaşımız kalmıyacağı için rahat rahat konusurum kafasındayım sınıfta 6 7 kişilik bir ekibiz ve biri bile öğrense gerçekten yüzlerine bakamam eğer açılıp red yersem o zaman okula bile gidemem utancımdan kızın zaten sıra arkadası baska okula gitti onunda sınıfta tek konuştuğu kız oydu şimdi onun yanında ben oturuyorum ve gerçekten çok farklıya böyle bir durumu başına gelmiş veya bu aşk işlerinde tecrübesi fazla olan benden yaş olarak büyük olan abilerim ablalarım ablalarım bu konudan daha çok anlar ama herkeze soruyorum ne yapmalıyım?
Sana 2 seçenek sunuyorum. Ya hiç bahsetme arkadaş kalın. Ya kıza açıl ama arkadaşlığınızı riske at. Eğer sevmiyor olsaydında arkadaşın olmasını isterdim diyorsan hiç bahsetme bence. Değilse açıl arkadaş olmazsanızda olur ama oda boş değilse en azından istediğin olur. Red yemekten korkma arkadaş kalsanız da kalmasanızda çok takılmıyor diye düşünüyorum. En fazla arkadaşlarıyla bir kaç gün güler geçerler. Öyle bir insan olup olmadığını sen daha iyi bilirsin.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sana 2 seçenek sunuyorum. Ya hiç bahsetme arkadaş kalın. Ya kıza açıl ama arkadaşlığınızı riske at. Eğer sevmiyor olsaydında arkadaşın olmasını isterdim diyorsan hiç bahsetme bence. Değilse açıl arkadaş olmazsanızda olur ama oda boş değilse en azından istediğin olur. Red yemekten korkma arkadaş kalsanız da kalmasanızda çok takılmıyor diye düşünüyorum. En fazla arkadaşlarıyla bir kaç gün güler geçerler. Öyle bir insan olup olmadığını sen daha iyi bilirsin.
Fikirlerin için teşekkür ederim şuan sınıfta en samimi arkadaşı benim erkek olarak yani benimde öyle samimi olduğum bi kız arkadaşım yok yani onu kaybetmektende korkuyorum arkadaş olarak red yersem ama söylemesemde içim içimi yiyor biraz daha bekleyerek onunda ne istediğini nasıl öğrene bilirim kendi kendine çıkarmı ortaya yoksa ben bişeyler sorarakmı belli ederekmi öğrenebilirim

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
O zamanlar bende öyleydim lisede. Bekledim bekledim bekledim artık lise sona gelmiştik. :D Sonra kız bizim sınıftan arka arkaya 2 çocukla çıktı. 2 ay aralıklarla. Bu zamanları çok zor bulursun sana söyleyim. Gençken cesur ol bence ne olursa olsun önemseme git direk açıl söyle.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
O zamanlar bende öyleydim lisede. Bekledim bekledim bekledim artık lise sona gelmiştik. :D Sonra kız bizim sınıftan arka arkaya 2 çocukla çıktı. 2 ay aralıklarla. Bu zamanları çok zor bulursun sana söyleyim. Gençken cesur ol bence ne olursa olsun önemseme git direk açıl söyle.
ya red ederse abi diğer arkadaşlarada rezil olurum özgüven konusunda bi sıkıntım yok ama bu çok farklı ya

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Kendini dünyanın en yüzsüz insanı gibi düşün utanma hırlanma felan olmadan hiç beklemediği anda yüzüne söyle senden hoşlanıyorum benimle evlenirmisin?

Marşa bas bakalım. Çalışırsa senindir çalışmazsa zaten çalışmıyordur ?

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Kendini dünyanın en yüzsüz insanı gibi düşün utanma hırlanma felan olmadan hiç beklemediği anda yüzüne söyle senden hoşlanıyorum benimle evlenirmisin?

abi ayıp olmazmı 9.sınıftan beri arkadaşım dediğim kıza açılmak biandanda ondan çekiniyorum en çok çekindiğim şey çevre

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
abi ayıp olmazmı 9.sınıftan beri arkadaşım dediğim kıza açılmak biandanda ondan çekiniyorum en çok çekindiğim şey çevre
Kaçamak olarak söylesen. Bu gün çok güzelsin felan? Gözlerin pırlanta gibi parlıyor mesela

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Sonra hayatı boyunca her kafasını yastığa koyduğunda yüzü kızarsın değil mi?
Bazı şeyleri ciddiye alarak cevap ver. Önemli olabilir değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben belli etmeye çalışıyorum oda arada sırada bana dio yakışıklısın felan die ama bilemiyorum
Türkçeyi düzgün kullansak?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
ben belli etmeye çalışıyorum oda arada sırada bana dio yakışıklısın felan die ama bilemiyorum
Devam et. Yakışıklı diyorsa kıvılcım var. Marşı basmayı bırakma Akü bitene kadar devam.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sonra hayatı boyunca her kafasını yastığa koyduğunda yüzü kızarsın değil mi?

Bazı şeyleri ciddiye alarak cevap ver. Önemli olabilir değil mi?

Türkçeyi düzgün kullansak?
abla derdimiz omu ya :D

Devam et. Yakışıklı diyorsa kıvılcım var. Marşı basmayı bırakma Akü bitene kadar devam.
Akü biterse nolacak abi başka birindenmi çekecem :D

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
Kardeşim bu işlerde denenmemiş şanslar geride büyük pişmanlıklar bırakır. Ortamı hazırlayıp kanına girip çekinmemen lazım direkt şaaak diye söyleme belli ede ede git en son söyle ama yook benim kafam rahat olsun uğraşamam dersem öyle sonsuza kadar arkadaş kalır gidersin

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Sana tavsiyem;
Bak eğer o kızın seni sevdiğini hissettiysen gidip "düzgün" bir şekilde anlat. Ama eğer red yersen arkadaşlığın bozulabilir, ama ömür boyu arkadaş olmayacaksın zaten. İlla bir gün evlenecek o kız. Bitecek yani arkadaşlık. Ama şansını denersen en azından denemiş olursun. Hem kabul edebilir.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
abla derdimiz omu ya :D

Akü biterse nolacak abi başka birindenmi çekecem :D
Kardeşim derdimiz omu değil kendisi moderatör türkçeye ve konunun olması gibi işlemesi için uğraşıyor

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sana tavsiyem;
Bak eğer o kızın seni sevdiğini hissettiysen gidip "düzgün" bir şekilde anlat. Ama eğer red yersen arkadaşlığın bozulabilir, ama ömür boyu arkadaş olmayacaksın zaten. İlla bir gün evlenecek o kız. Bitecek yani arkadaşlık. Ama şansını denersen en azından denemiş olursun. Hem kabul edebilir.
Peki biraz daha beklemeli miyim yani onunda isteyip istemediğini anlamak için

• Beğen
Reactions: Rei

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Bazen bir bakmışsın meğer kız da sana karşı aynı düşünüyormuş. Olabilir mi? Olabilir tabi.
Teklif etmeyi beceremeyip ömür boyunca ihtimaller üzerine kafa yoracağına birebirde bir yere davet eder söylersin olursa olur olmazsa da kafan rahat olur

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Peki biraz daha beklemeli miyim yani onunda isteyip istemediğini anlamak için
Kızın ne düşündüğü önemli değil bilemezsin de zaten. Güzelce anlatırsan olayı kız da zaten sıkıntı etmez. Arkadaşlığa bile devam edersin belki. Ama çekinik ağzından laf çeker gibi anlatırsan kız yüzde doksan kabul etmez. Kendini zorlayıp çekinerek söyleyeceksen hiç deneme bile derim.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bekleme zaten okulların bitmesine az kaldı. Kızı isteyen bir başkası da olabilir hem. En kısa zamanda açıl.
Onun şuanda birisini isteyip istemediğini biliyorum yani bana söylüyor devamlı işte birini gösteriyorum mesela yok ya sevgili istemiyom zaten diyor o beni biraz şüpheye düşürüyor ama en kısa sürede açıl diyosan karne günü açılmayı planlayabilirim

• Beğen

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
Onun şuanda birisini isteyip istemediğini biliyorum yani bana söylüyor devamlı işte birini gösteriyorum mesela yok ya sevgili istemiyom zaten diyor o beni biraz şüpheye düşürüyor ama en kısa sürede açıl diyosan karne günü açılmayı planlayabilirim
Öyle değil, bir çocuk kıza açılabilir ve kız kabul edebilir. Git yarın açıl ne olacak?

yok ya sevgili istemiyom zaten diyor o beni biraz şüpheye düşürüyor
Bende öyle diyorum ama istiyorum?. Blöf o boş ver.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Öyle değil, bir çocuk kıza açılabilir ve kız kabul edebilir. Git yarın açıl ne olacak?

Bende öyle diyorum ama istiyorum?. Blöf o boş ver.
Ya abla ne olacak diyorsunda gerçekten çok çekiniyorum bende çok istiyorum açılmayı sürekli şöyle açılsam böyle açılsam diye kafamda planlıyorum ama birtürlü icraate geçiremiyorum

O kadar basit değil...
aynen gerçekten çok zor geliyor başka biri olsa gram çekinmem ama en yakın kız arkadaşın olunca gerçekten çok çekiniyorum

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
O kadar basit değil...
Ben açıkladım onu yavrum üstte bunu başka birşeye dedim.
Ya abla ne olacak diyorsunda gerçekten çok çekiniyorum bende çok istiyorum açılmayı sürekli şöyle açılsam böyle açılsam diye kafamda planlıyorum ama birtürlü icraate geçiremiyorum
Ömür boyu pişman olursun ne diyim. Üstte yazdım uzun uzun.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846

aynen gerçekten çok zor geliyor başka biri olsa gram çekinmem ama en yakın kız arkadaşın olunca gerçekten çok çekiniyorum
İlerde çok pişman olursun. Bence o daha kötü birşey.

• Beğen

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
Arkadaşlar, teknoloji forumunda olduğunuzu unutmayın. Arkadaş cevabını almıştır diye düşünüyorum.

Konu içerisinde mesajı bulunan bazı arkadaşları ise forum kurallarına uymaya davet ediyorum. Bu şekilde devam etmeniz hâlinde uzaklaştırılacaksınız.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...