En yakın arkmin Msn'sini ben hacklemiştim

_LegolaS_

Üyecik
Pc den çok iyi anladığını sayıyordu diğer arkadaşlara beni küük düşürdü,bende kızdım içimden buna 2-3 gün sonra bize gel die çağırdım o'da akşam geliyom oke dedi ben biliyorum bu bizden msn açacak kurdum bi keyloger bu geldi açtı msn ben ama gülmemek için zor tutuyom kendimi. :stuart:
Sonra ark gitti bizden loglara baktım buldum şifresini ve değiştim herşeyi nikede yazdım hackturkey.net tarafından bu msn el konuldu fln :mrgreen: ark sabah deli gibi sinirle geldi zile bastı dedim aha anladı poku yedik :devil: bu sonra dedi hackleyenin ben ta a...:whistling: dedim içimden çakmamış bu saf die :D sonradan dedim ben hackledim snn msn sie fln sen ne anlarsın hackden dedi :icon_::ph34r: inanmadı.
sonra elimde biraz para vardı site alıcaktım baktım hackturkey.net boşta dedim bunu alayım o arkde geldi bize bi güvenlik sitesi fln kurduk giderkende şöle dedi: ben bu siteyi bi yerden hatırlıyom ama :razz: bende konuyu değiştim :icon_::devil:
 

ZorhaK

Rektör
İfadelerin yoğun olduğu bu yazıyı yazarken Allahtan her mimiğini yansıtmamışsın yazıya...:D

Msn hackleme konusuna gelince''iyi halt etmişsin''

Halt:Yoğurtla pekmez karışımından elde edilen bir yiyecek.(soğuk yiyiniz)
 

berckai

Profesör
bu çok basit ve çocuk oyuncağı bir yöntem arkadaşının saflığından yararlanmışsın o kadar ballandıra ballandıra anlatmanın ne alemi varsa
 

ulash

Doçent
vayyy be süper. keylogger kur arkadaşı çağır msn e girsin... sonra hacker ol! harika! en ıslak rüyalarımda bile görmedim böle birşey.
 

Peter

Dekan
Onursal Üye
Ben 1 senedir kuzenimi bekliyorum gelecekte şu yonja'sını - facebook'unu - msn sini bende açacak die ama bi gelmedi ya
 
Üst