En Ucuz Teknoloji Market Hangisi?

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131

Araştırmada da Görüldüğü Gibi Şu Teknoloji Marketi Ucuzdur Diyemiyoruz . Fiyatlar Almak İstediğimiz Ürüne Göre Değişiyor !

Ama Bir Ürün Almak İçin Tek Kriter "Fiyat" Değildir . ! Bunu Düşünerek Tüketiciler Artık Araştırıyor . Forumlarda Soruyor Veya Kullandığı Kredi Kartına En Çok İmkanı Hangi Firma Sağlıyorsa Ona Yöneliyor!

Bir Çok Marketin Bulunması Her Zaman Tüketicinin Yararınadır

Bu Araştırma için SDN ye Ben Şahsen Teşekkür Ederim!

lauset

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Araştırmada da Görüldüğü Gibi Şu Teknoloji Marketi Ucuzdur Diyemiyoruz . Fiyatlar Almak İstediğimiz Ürüne Göre Değişiyor !

Ama Bir Ürün Almak İçin Tek Kriter "Fiyat" Değildir . ! Bunu Düşünerek Tüketiciler Artık Araştırıyor . Forumlarda Soruyor Veya Kullandığı Kredi Kartına En Çok İmkanı Hangi Firma Sağlıyorsa Ona Yöneliyor!

Bir Çok Marketin Bulunması Her Zaman Tüketicinin Yararınadır

Bu Araştırma için SDN ye Ben Şahsen Teşekkür Ederim!

güzel bir yazı olmuş teşekkürler

Fatix92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uygun mudur değil midir bilemem ama Vatan'dan çok memnunum.

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Araştırmada dikkat edilmeyen bir nokta var oda ürünlerin garantisi orijnal olup olmadığıdır. Genelde ithalatçı garantili ürünler daha ucuza geliyor. Ama ürünün bozulması durumunda zor duruma düşebilirsiniz. Bende Samsung 46C6000 alacaktım ama onun yerine 46C750 düşünüyorum zira ledler bana fazlasıyla parlak gibi geldi ve gözlerimi yoruyor. Orijnal .samsung garantili olanların fiyatları fazlasıyla pahalı. O açıdan bakıldığında da mecburen ithalatçı garantili ürün alacağım. Ama bazende samsung garantili ürünlerde de indirimler olabiliyor. Buna dikkat edilmeli. Onun dışında güzel bir araştırma olmuş.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Electro World genelde ucuz oluyor, yinede bir ürünü bir yerden alırken en çok satış sonrası desteğe bakarım. Yoksa verdiğiniz paranın tamamı boşa gidebiliyor, bi bakıma kullanamadığınız için çok daha pahalıya satın almış oluyorsunuz...

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
kalirsa yine en pahalisi orda bulunduktlari tüm magazalar.asiri pahali yaaa.burda ps3 slim 250 gb ise media markt yada saturn da 250€ yaninda 1 oyun ve move star...
pehhh türkiyede ise 650 tl basliyor 1000 tl kadar cikiyor yuh ...kaziklara bakin yaaa.birde samsung galaxy s fiyyati ise burda 449 euro dur satin almali,türkiyede ise 1475 tl nerden baksan 200 -400 arasinda kar yaparim yaa eger burda her sene tek tek alet getiripte satsammm :D :D :D :D

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
genelde media markt hep ucuz oldgunu ıddıa eder reklamlarındada der daha ucuzunu bul paranın 2 katını verelım falan

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
şu mediamarkt trabzona gelse de rahatlasam
teknosa çok kazık millet ama alet bozulunca kafan rahat oluyor

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
media markt ucuz gibi duruyor ama vatan dan alışveriş yaptığım için ne olduğunu biliyorum, memnunum...

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ürününe göre çok değişiyor. Mesela geçenlerde aldığım Panasonic fotoğraf makinası en ucuz teknosada vardı yaklaşık 50 lira farkla.
yine geçenlerde aldığım akasa noir hdd kutusu piyasada 50 lira civarındayken vatanda 38 liraydı.

ama genelde vatandan alışveriş yapıyorum çünkü bir ürün pahalı bile olsa o ürünün alternatifi çok ucuz oluyor. ürün çeşitliliği çok iyi.

ayrıca şu an %25 indirim var birşeyler alacaksanız kaçırmayın

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Harika bir is olmus. Editor arkadaslara tesekkur ederim.

Bu denetlemelere devam edecegiz.

Her magaza "En ucuz biziz"'diyor. Fotograflari gizlice cekip sizlerle paylasacagiz.

Fiyat arama sitelerine dahil olmayan cok magaza var. Media Markt'in sitesi bile yok denilebilir.

Bu kiyaslamadan baska rehber bulmak cok zor.

Bakalim onumuzdeki gunlerde hangi sonuclar ortaya cikacak?

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Harika bir is olmus. Editor arkadaslara tesekkur ederim.

Bu denetlemelere devam edecegiz.

Her magaza "En ucuz biziz"'diyor. Fotograflari gizlice cekip sizlerle paylasacagiz.

Fiyat arama sitelerine dahil olmayan cok magaza var. Media Markt'in sitesi bile yok denilebilir.

Bu kiyaslamadan baska rehber bulmak cok zor.

Bakalim onumuzdeki gunlerde hangi sonuclar ortaya cikacak?

Fotoğrafları niye gizlice çekiyorsunuz?

fakcakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
en kazığı teknosa evet.katılıyorum....vatanda 2.gelir kazıkta...

Darty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alışverişlerimin neredeyse hepsini Electro World tan yapıyorum,çokta memnunum.En uygun fiyatlar Electro World te oluyor.

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Darty dedi ki:
Alışverişlerimin neredeyse hepsini Electro World tan yapıyorum,çokta memnunum.En uygun fiyatlar Electro World te oluyor.

bunun söyleyen üyenin isminin Darty olması da ayrı bir ilginç :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Daha yeni MediaMarkt Merter de dünyanın en büyük plazması yazıyordu gerçekten büyüktü onun fotoğrafını çektim. Çektiğim anda görevli farkettin ve uyarı aldım. Bu kesinlikle yasak dedi. Ve bu bütün firmalarda böyle:)
Panasonic marka. İlginç gerçekten fiyatı 149.999 tl idi şok oldum :D

derdenak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Daha yeni MediaMarkt Merter de dünyanın en büyük plazması yazıyordu gerçekten büyüktü onun fotoğrafını çektim. Çektiğim anda görevli farkettin ve uyarı aldım. Bu kesinlikle yasak dedi. Ve bu bütün firmalarda böyle:)
Panasonic marka. İlginç gerçekten fiyatı 149.999 tl idi şok oldum :D
Bir de reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. O zaman bu yasak neden....
Hani satıcı yerine üretici olsa, teknoloji çalınmasın diye yasak derim.

Son mesajlar