DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eagle Eye

Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biriydi... Kesinlikle izlenmesi gereken bir film..

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
muro - Beklediğimden kötü idi
osmanlı cumhuriyeti - komedi adına hiç bişi yoktu espiriden çok düşündürüyordu

Sırada Arog var o nasıl bakalım

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dün Ferhan Şensoyun SON DERS filmini izledim , fena filmde değildi öneririm

ozy33

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bnde en son osmanlı cumhutiyetini seyrettim komik die gittim pek konik deildi ama arog a gidecek olanlar için diyorum iğrenç bnce ablam gitti bana söyledi ..ablam çogu fılmı begenır ama bu fılmı begenmedıyse vardır bısıler .. en ii si muro bn ona gıtcem

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Arog filmine 10 üstünden 7
Muroya ise sadece 4 veriyorum.

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
ya bide son dönemde türk sinema sektöründe patlama olacak bilmem ne dendi...

ne oldu hepsi kötü...

inşallah recep ivedik 2 iyi olurda (iyi olacağından eminim) telafi eder..

duru

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Muro ya gittim:))) Sözde mafya dizisi diye tahmin ederken başka bişi çıktı:D Paso rus hatunlar vardı yaf dürüst olmak gerekirse güzel hatunlar:)))) Konu falan yok filmde bitiş havada kalmış ama komikti,güldük..İzleme konusunda tercih sizin..

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
bhkk8y.jpg

Macera sevenler kaçırmasın :) ben bayıldım 2 saat sıkılırdım ama bunda sıkılmadım süperdi :)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
bide bugün osmanlı cumhuriyetine de biraz baktım güzel gibi ama bilemiyorum ..

ardem57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
testere V'i izledim, IV'ü tekrar izletip, V'i tekrar izleyeceğim, biraz havada kaldı tam hatırlayamadım IV'üyü :D

neresionline

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ghost_ship.jpg

Ghost Ship/Hayalet Gemi

Hayalet Gemi 2002 ABD Avustralya ortak yapımı korku gerilim (yok öyle bişey)filmidir.Senaryosunu Mark Hanlon 'ın kendi hikayesinden John Pogue ile birlikte yazdıkları filmi Steve Beck yönetmiştir.Başlıca rollerinde Gabriel Byrne , Julianna Margulies , Ron Eldard , Desmond Harrington ,Emily Browning , Isaiah Washington , Karl Urban ve Alex Dimitriades oynamışlardır. 1956 yılında Massachusetts yakınlarında başka bir yolcu gemisiyle çarpışarak batan İtalyan yolcu gemisi SS Andrea Doria 'nın uğradığı kaza bu filme ilham kaynağı olmuştur.Filmin yapımcıları arasında Robert Zemeckis de vardır.Müziklerini John Frizzell yapmıştır.Filmde bir kurtarma römorkörünün 1962 yılından beri kayıp olan bir yolcu gemisini terkedilmiş bir halde bulmaları ile başlayan garip olaylar zinciri anlatılmaktadır.

iyi de sayılmaz kötü de sayılmaz bi film işte

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
az önce ghost in the shell taze bitti, 720p'yle de gözleri bayram ediyor tabi adamın. animasyondur ancak 'anime' veya 'cyber punk' veya olmadı matrix.. birine ilgi duyuyorsanız ufkunuz genişleyebilir bu filmden sonra, haberiniz olsun.

Anthony

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Muro.

Beklentileri karşılayamamakla beraber zaman doldurmak için gittiğimiz bi çok yerli yabancı filmden güzeldi.

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
1686_a_4579.jpg

Kevin Beacon dan güzel bi film..

Belki gişe rekortmeni değil ama "sert" ve "düzgün"..

quazar

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Burn After Reading

Tek kelimeyle berbat ötesi bir filmdi. Oyuncular sayesinde ilginç duran bir film! Yani kimse Brad Pitt'in filmin ortasında öleceğini tahmin etmezdi herhal. Bu türden şeyler senaryo sıfırn altı ve vaktinizi ziyana değmez! Oyuncuları değiştirip aynı yönetmen ve senaryo ile düny7anın en berbat filmlerinden biri olarak oylanabilirdi ancak dediğim gibi sürprizler oyuuncuların kariyerleri üzerine kuruluydu! Oyuncuların dönemi bittikten sonra hatırlanmayacak bir film!