winstoncash

Müdavim
Müdavim
18 Ağustos 2008
1,201
18
0
The Day The Earth Stood Still izledim en son.Bir de para verip sinemada izledim yaa.Sakın para falan vermeyin bu filmi izlemek için.Hayatımda izlediğim en kötü ve en saçma film desem abartmış olmam sanırım.

zelenga

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2008
2,509
18
218
Primer [2004]... Ne anlatıyorlar, nasıl anlatıyorlar anlamak zor.. ama birşey çıkacak diye sonuna kadar izlettiriyor yine de...
yani güzel bir fikir ile ancak bu kadar berbat bir film çekilebilir...tebrikler

neresionline

Asistan
18 Şubat 2008
374
2
0
KAPAN

kapan-2008-filmi-izle.jpg

Birbirini hiç tanımayan dört matematikçi, gizemli biri tarafından büyük bir bulmacayı çözmeleri için gizemli bir mekana davet edilir. Kendilerine yöneltilen soruları zamanında ve doğru olarak çözemezlerse, içinde bulundukları oda bir anda ölüm tuzağına dönüşecektir.

Bunun yanı sıra çözmeleri gereken en önemli problem ise, kendilerini buraya getiren sebep ve aralarındaki ilişki olacaktır.

Fermat’s Room, Luis ve Rodrigo’nun yazıp yönettikleri ilk uzun metrajlı film. Filmde yer alan genç oyuncular ise bugün İspanya’nın en genç ve yetenekli yıldız oyuncularından oluşuyor.

Okulda izlettirildi.Çok saçmaydı:icon_-1:Matematikçisiniz bari daha zor sorularla uğraşın diyesim geldi ve dedim tabi ama içimden:stuart:

Rapchy

Rektör
Emektar
3 Ağustos 2008
10,758
119
243
"Ölüm Kampı " gerçek bir hikayeden alıntı olması insanı etkiliyor güzel bir filmdi

onursevim

Müdavim
Müdavim
1 Ocak 2007
4,082
62
0
Dün gece itibariyle dünyanın merkezine yolculuğu izledim. Güzeldi tafsiye ederim. Ama kesinlikle orijinal dillerinde izlemelisinzi alt yazılı olarak.

Türkçe dublaj hiç tadı çıkmıyormuş meğerse . Son 7 aydır türkçe dublaj film pek izlemiyorum.

Norrick

Asistan
13 Temmuz 2008
369
1
0
Alacakaranlık - Twilight (2008)

4092-twilight-b.gif

Oyuncular

Kristen Stewart (Isabella Swan) , Robert Pattinson (Edward Cullen) , Taylor Lautner (Jacob Black) , Michael Welch (Mike Newton) , Nikki Reed (Rosalie Hale) , Cam Gigandet (James) , Justin Chon (Eric Yorkie)

Annesiyle birlikte Phoenix’te yaşayan Isabelle “Bella” Swan, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına Washington’ın Fork kasabasına taşınır. Edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan bir vampirdir. Uzun süre vampir kimliklerini saklamış olan aile, insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden sakin bir hayat sürmektedirler.

Yeni başladığı okulunda tanıştığı Edward’a aşık olan Bella, bir süre sonra Edward’ın vampir olduğunu öğrenmesine rağmen ondan vazgeçemez. İkili arasında tehlikeli ve tutkulu bir ilişki başlar. Çok geçmeden ortaya çıkan Cullens Ailesi’nin düşmanları Edward’ın zayıf noktasına saldıracaktır, yani Bella’ya..

Vampir klişelerinden arındırılmış bir hikaye sunan Stephenie Meyer’ın dünya çapında çok satmış romanı Twilight serisinin ilk kitabından uyarlanan film, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Filmin başarısına göre, serinin ikinci ve üçüncü kitapları New Moon ve Eclipse de beyazperdeye aktarılacak. Stephenie Meyer ise şu sıralar 4. Kitabı yazmakla meşgul.

neresionline

Asistan
18 Şubat 2008
374
2
0
285635.jpg

demet akbağ'ın oyunculuğu her zaman ki gibi harika
küfrün ve sigarının epey bol kullanıldığı, müzikleri güzel bi film
ama filmi genel itibariyle pek beğenmedim 6/10

zelenga

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2008
2,509
18
218
24 sezon 7 (fantastico)

4 bölüm bir anda nereden çıktı anlayamadım..ama çok şık oldu doğrusu

Rapchy

Rektör
Emektar
3 Ağustos 2008
10,758
119
243
Max Payne - Müthişti ama dahada güzel yapılabilirdi özellikle başrolde Mark Wahlberg varken