Bu konuyu okuyanlar

uursss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni gösterime giren Çanakkale yolun sonu filmine gittim.

Filme giderken, Çanakkele de yaşanan olaylarla karşılaşacağınızı düşünüyorsunuz. Ama ben bu konuda yanıldım. Filmi iki keskin nişancı üzerine yapmışlar.

Çok fazla savaş sahnesi olmayan bir film. Yani bilindik Çanakkale belgeselleri gibi bir şey beklemeyin.

Tabi böyle olmaması filmin güzel olmadığı anlamına gelmez. Ben filmden çıktığımda, acaba seyirciyi biraz daha doyuracak sahneler olabilir miydi? diye de düşünmedim değil.

Oyunculara gelecek olursak;

Özellik Gürkan Uygun, canlandığı karakteri çok güzel oynamış. Tebrik etmek gerek. Düşmanın keskin nişancısını oynayan kişi de güzel bir iş çıkartmış.

Kısacası eğer vaktiniz varsa, gitmenizi öneririm.

Puanım: 7/10

20468370.jpg

Bende dün gittim yani umduğum gibi bir film çıkmadı ve filmin sonu çok basit bitti.Yani biz film bittimi onu bile anlamadık.Biraz daha iyi bir film olabilirdi.Bu filmle aynı olan Çanakkale 1915 izlenme açısından daha ağır basıyor.

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
@ChevChelios
Peter Highman beş gün sonra doğuma girecek karısına yetişmek ve zamanında orada olmak için Atlanta’da çok hızlı hareket etmesi gereken bir baba adayıdır. Ancak uçağını yakalayamayınca tüm programı alt üst olur. Kendisini Ethan Tremblay’in arabasında bulan Peter, karısının ve çocuklarının yanında zamanında olabilmek için bu yolculuğu yapmak zorunda kalır. Tüm ülkeyi bir uçtan diğerine katedeceği yol arkadaşı ise tam anlamıyla sinir bozucudur.
:D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Sabit-Kanca-Filmi-izle.jpg

açık konuşmak gerekirse fragmanları daha komikti
15 tl çöpe atmış gibi hissettim.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493

Komik bir film , çok ince espirilerden dolayı çoğu kişinin de beğeneceğini düşünmüyorum.hafif argomani olması da ayrı bir dezavantaj.
Kişisel olarak , izlenilebilir oldukça gülünebilir bir film...

D

Deleted member 216045

SDN Okuru

Komik bir film , çok ince espirilerden dolayı çoğu kişinin de beğeneceğini düşünmüyorum.hafif argomani olması da ayrı bir dezavantaj.
Kişisel olarak , izlenilebilir oldukça gülünebilir bir film...
emin ol ince espirileri çok güzeldi fakat fragmanında daha çok güldüm :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
En son ne zaman izlemiştim ben... dur hatırlamak üzereyim... Kemal Sunal filmiydi galiba. Yıllardır film izlemiyorum :crying:

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
açıkçası ben beğendim ama süresi çok az geldi :)
ben şöyle diyim sinemadan çıktım eve geldim youtubeyi açtım sabit kanca yazdım 10 15 kere izlediğim videoları yeniden izlemeye başladım
tabi zevkler tartışılmaz fakat beni hiç sarmadı :(

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evim sensin - a moment to remember çakması fahriye ablamız için izledim :D
başları çok hızlı gelişti ama özcana marangozculuğu çok yakıştırdım keşke hep öyle kalsa.
hikayeyi bildiğim için çok sürpriz olmadı taş kalpli olduğum için ağlamadım ama başlarda güldüren yerler oldu.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
A Moment To Remember... Pardon, Evim Sensin. :D

url

evim sensin - a moment to remember çakması fahriye ablamız için izledim :D
başları çok hızlı gelişti ama özcana marangozculuğu çok yakıştırdım keşke hep öyle kalsa.
hikayeyi bildiğim için çok sürpriz olmadı taş kalpli olduğum için ağlamadım ama başlarda güldüren yerler oldu.

Fahriye'nin filmdeki oyunculuğu hakkında çok yapmacıktı diyenler filan var ama bayıldım yahu çok şekerdi. :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Daha izlemedim, bol bol müziğini dinledim ama.

İlk fırsatta. :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Pitch Perfect (2012)

pitch+perfect.jpg

Çok Eğlenceli Üniversite Gençlik filmi Benim Çok Hoşuma Gitti Böyle Çok Sesli Filmleri Çok Severim

Romantik - Müzik Kategorisinde Bir Film . Anna Kendrick için bile İzlenebilir :)

Tavsiye Ederim

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Fahriye'nin filmdeki oyunculuğu hakkında çok yapmacıktı diyenler filan var ama bayıldım yahu çok şekerdi. :D
aynen maşallahı var :D
filmde kullanılan müzikler de gayet kaliteliydi bir de psikiyatr diyor ya bu hastalık küçük yaşlarda da nüksedebilir japonyada olmuştu diye korede deseydi de bari tam gönderme olsaydı :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
The-Hobbit-1024x1024.jpg

Hobbit

Başları baya bi sıkıcı geldi bana. Bi yüzüklerin efendisi değil. İnşallah 2. daha iyi olur 10/6

CevherOzkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ask-kirmizi-afis.jpg

Uzun zamandır bu kadar kötü bir film izlememiştim.
Konu desen yok birkaç sevişme sahnesiyle karısını eski sevgilisiyle aldatan erkek vs vs
Kısacası tavsiye etmem verdiğiniz paraya yazık olur.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
TALAASH 2013 / Aamir Khan'dan müthiş filmlere devam :)
http://www.imdb.com/title/tt1787988

talaash_505_120112010507.jpg

Farklı bir konusu olduğunu ancak tahminin basit kaçtığını öncelikle belirtmeliyim.
Yine de keyifle izlenecek yapımlar arasında kendine yer bulur.
Bir polis olan Suri'nin ölen oğluna özlemi , bir suç davasının peşinden gidişi ve doğa üstü olaylar.
Finali tatminkar sayılır.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
canakkale-yolun-sonu-afisi-yayinlandi-4329286_1262_o.jpg

Film beklentilerimi karşıladı diyemem ama izlenir.

seoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sabit Kanca (internetteki videolarını birleştirip film yapmışlar internetten izlemeniz yeterli olur.)