Bu konuyu okuyanlar

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
çok güzel demedi demeyin...;)
shutter-island.jpeg

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Celal ile ceren midir nedir. Onu izledik Şahan'ın son filmi.

Uzun lafın kısası: GİTMEYİN. Bilgisayara bile indirmeyin. Ve bunu herkese anlatın, çocuklarınıza anlatın, öğüt verin, konuşukluk edin, yayın!

Biraz abarttım tamam ama bu kadar da iğrenç bi espri anlayışı olmaz arkadaş.

10/3

O 3'lük puanı da niye verdim bilmiyorum. Bende bi garibim.. .

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Celal ile ceren midir nedir. Onu izledik Şahan'ın son filmi.

Uzun lafın kısası: GİTMEYİN. Bilgisayara bile indirmeyin. Ve bunu herkese anlatın, çocuklarınıza anlatın, öğüt verin, konuşukluk edin, yayın!

Biraz abarttım tamam ama bu kadar da iğrenç bi espri anlayışı olmaz arkadaş.

10/3

O 3'lük puanı da niye verdim bilmiyorum. Bende bi garibim.. .

Abartmayın ya.

Belden aşağı bir çok yer vardı ama, tutup 11-12 yaşındaki çocuk da gitmesin o filme.

O kadar da iğrenç değildi.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Cem yılmaz Fundamental'da belden aşağı çok espiri vardı ama iğrenç değildi Furkan. Şahan'ın kişilik sorunları var sanırım. Recep'likten kurtulamıyor.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kişiliği bozuk ister istemez filme de yansıtıyor ne yapsın. :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
skyfall-650.jpg

2 buçuk saat hiç sıkılmadan izledim.Çok güzeldi.Kesinlikle izleyin.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
en son izlediğim film brazzers kel adam ve ekibi çok güzel filmdi tavsiye ederim :) yalnız filmdeki his filmi izledikten sonra banyo yapma hissi veriyor insana :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
en son izlediğim film brazzers kel adam ve ekibi çok güzel filmdi tavsiye ederim :) yalnız filmdeki his filmi izledikten sonra banyo yapma hissi veriyor insana :)

Talihsiz bi açıklama olmuş.Johnny Sins iyi aktördür ancak yeri burası değil :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
r2bofficialwebsite_cusa.jpg

güzel bir filmdi fazlada bir örneği yok zaten 10 üzerinden 7yi kesinlikle hak ediyor bence...

ahmetturani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 gün önce izledim. Tavsiye ediyorum :) gülme krizine girdiğim sahneler oldu mesela şeytana kafa atma sahnesinde yerlere yattım :)
cadilar-zamani.jpg

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Silent_Hill_Revelation_P%C3%B3ster_Exclusive_B_Cine_1.jpg

Güzel bir gerilim filmi istiyorsanız izleyin.Silent Hill hikayesinede sempati duyduğum için beğendim.Ancak daha iyi olabilirdi.1 buçuk saat biraz kısa geldi.Hikayede bazı bölümler havada kalıyor ve tam olarak idrak edemeden geçip gidiyor.Hikayenin derinliğine ve temeline biraz daha inselerdi ve temelini sağlamlaştırsalardı (Resident Evil gibi) daha çok hoşuma gidebilirdi.Ama yinede güzel bir film.Gerim gerim geriliyorsunuz.Pyramid Head'de favorimdir.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Sucker Punch

Film başladı, bir yerde koptu. Sonunda tekrar koptuğu yere döndü, çok bir şey anlamadım. Film erotik tarza yakın onu söyleyebilirim.
Yalnız müzikler harika oturmuş filme.
6/10

erotikse güzeldir hacı :)

en son izlediğim filmler ise.
The Collector 1
koleksiyoncui.jpg

The Collector 2
Koleksiyoncu.2.2012.jpg

Filmin her anı akıcı sıkmadan güzel bir film
fakat adamlar film afişine uğraşmamıs. rengini değiştirmiş o kadar :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
gzUwEte.jpg

Escape from Alcatraz (1979)

Fazlasıyla yüzeysel bir filme imza atmışlar, bunun için sanki ayrıca çaba harcanmış, kendilerini bu yönde tebrik etmek lazım. Film hakkındaki en büyük spoiler'ı filmin isminde verdikleri yetmiyormuş gibi, daha filmin başlarında kaçma planlarını uygulamaya koyarakta izleyiciyi şaşırtılabilecek ne varsa bitirmişler. size sadece çıkıp gitmelerini seyretmek kalmış. Ne yönetmenlik var, ne kurgu, ne de elle tutulur bir replik.

Oysa ki efsane olarak nitelediğimiz Esaretin Bedeli filminin bu filmden bariz alıntılamış olduğu o kadar çok şey var ki. bu filmdeki konuyu alıp, düzgün oyuncu ve oyunculuklarla ve harkulade kurgu ile efsane haline dönüştürmüşler. iyi de yapmışlar.

7/10

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
url

Hayatımda izlediğim en orjinal hikayelerden birine sahip.Filmi izleyince "Kimin aklına gelirdi ki?" diye sordum kendime.Gerçekten çok güzel iş çıkarmışlar.Çok ince düşünülmüş harika bir hikaye.Bu tür filmler insanın ufkunu açıyor, bakış açısını genişletiyor.Kesinlikle izleyin.Ben çok beğendim.

Not:Filmde çok güzel mesajlar var.Bu mesajlar ince ve gizlide değil.Filmdeki alt ve üst Dünya arasındaki farkı kendi Dünyamıza uyarladığınız anda sınıfların ve aradaki uçurum farkların kimler tarafından oluşturulduğunu, kimin sömürüp kimin sömürüldüğüne dair herşey bir anda kafanıza dank ediyor.

Son mesajlar