En son hangi diziyi seyrettiniz?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Person of Interest 3.13

Çok iyi bir bölümdü.

mdkbet

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
88
sherlock 3.3 izledim ama yukarıda |Elusive| in belirttiği nedenden ötürü beğenmedim

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
The Blacklist 01x11 uzun aradan çok iyi dönüş yaptı dizi..

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
The Blacklist 01x11
Vee Red geri döndü!

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Söylenenlerin aksine çok keyif aldım ben Sherlock'un her üç bölümündende.

Yalnız anlamadığım bir olay var. Neden her yeni bir sezon için yapımcılar bizi 1 yıl bekletiyorlar ?

Bu konuda bir fikri/bilgisi olan var mı neden bu kadar uzun beklettikleri hakında?

Ayrıca bugün Game of Thrones'e başlıyorum. Sezon1'i çektim torrentten :)
Umarım Spartacus tadında bir dizi olur :)

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Person of Interest 03x12 ve 13
Her zamanki gibi muhteşem..

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Helix , sanırım yeni dizi bilimkurgu açısından. Şimdilik kapalı bir mekandaki virüs salgınını engellemeye çalışıyorlar. Virüs insanları saldırganlaştırıyor ve güçlendiriyor (kuduz gibi ,bkz 28 hafta sonra)
tabi dizinin gidişi ne yönde olacak kestirmek zor şimdiden, 3 bölümdür uzak diyarlarda yerin bilmem kaç kat altındaki bir tesisteler daha sonra bu şekilde tesis tesis ev ev gezecekler mi? (rec serisi gibi , kapalı evdeki enfeksiyonla mücadele) yoksa yeni bir Walking dead türü mü gelecek görücez.İntelligence : Josh Hollowey'in dizisi , yani fena başlamadı tavsiyedir.

Helix fena değil ama klişe şeyler görünce dayanamıyorum. Mesela; hasta olan kişi bilimadamı olduğu halde bunu saklıyor. Tamam bu hastalığı tüm dünyaya yayacaklar bunu anladım ama bu şekilde olmamalı. Süper bir kadrodan daha şaşırtıcı şeyler bekliyorum şahsen.

Intelligence da aynı under the dome dizisi gibi gelecek vadetmiyor bence. Birkaç bölüm sonra sıkacak gibi. Sanırım ilk sezonu çekiyorlar, beğenilirse bir şeyler uydururuz diye düşünüyorlar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ara sıra neşem yerine gelsin diye izliyorum ben de:)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hocam ben person of intereste ilk bolumlerden sonra zaman ayirmadim sizce hata mi yaptim devam etmeli miyim?
Bu arada nasilsiniz iyisinizdir insAllah :D

Şu an dizi kendini aştı onu söylemeliyim son 7-8 bölümdür dizi muhteşem bir seviyede bu arada ilk sezon biraz sıkıcı ama 2. sezon ve 3. sezon müthiş [MENTION=63117]friendly[/MENTION] abi yerine cevapladım ama umarım kusuruma bakmazsınız

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Şu an dizi kendini aştı onu söylemeliyim son 7-8 bölümdür dizi muhteşem bir seviyede bu arada ilk sezon biraz sıkıcı ama 2. sezon ve 3. sezon müthiş @friendly abi yerine cevapladım ama umarım kusuruma bakmazsınız

Cevabınız için teşekkürler benden yana hiç bir sıkıntı yok :) İlk bölümlerini problemsiz izledim fakat daha sonraki bölümlerinde bugün izlerim yarın izlerim diye erteleye erteleye bıraktım diziyi :D

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
SHERLOCK neymiş arkadaş... Çok beğendim diziyi.. Bu da Game Of Thrones gibi gözden kaçmış.. :)

Bugün 3. Sezona başlıyorum.

İndirmek isteyenler için 3. Sezonun 3 Bölümü de Torrentte hazır bekliyor.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Söylenenlerin aksine çok keyif aldım ben Sherlock'un her üç bölümündende.

Yalnız anlamadığım bir olay var. Neden her yeni bir sezon için yapımcılar bizi 1 yıl bekletiyorlar ?

Bu konuda bir fikri/bilgisi olan var mı neden bu kadar uzun beklettikleri hakında?

Ayrıca bugün Game of Thrones'e başlıyorum. Sezon1'i çektim torrentten :)
Umarım Spartacus tadında bir dizi olur :)

Sherlock mini dizi o yüzden 3 bölüm çekiliyor. Ingilizler işte :hammer:

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Hocam ben person of intereste ilk bolumlerden sonra zaman ayirmadim sizce hata mi yaptim devam etmeli miyim?
Bu arada nasilsiniz iyisinizdir insAllah :D

Şimdi girebildim foruma iyiyim Allahım razı olsun sen de iyisin inş. ?
Person Of Interest gerçekten güzel dizi, 2. ve 3. sezonları ilk sezonundan daha hareketli ve kaliteli bence..
İzlemeni öneririm. :yes:

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Şimdi girebildim foruma iyiyim Allahım razı olsun sen de iyisin inş. ?
Person Of Interest gerçekten güzel dizi, 2. ve 3. sezonları ilk sezonundan daha hareketli ve kaliteli bence..
İzlemeni öneririm. :yes:

Bende iyiyim abi teşekkürler önerine uyacağım :)

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Sherlock 3. sezon 1. bölüm

Bence 3. sezona süper başlamış dizi, bir çok kişi eleştirmişti 3. sezonun başlangıç bölümünü , daha başka ne bekliyorlar acaba diziden.. :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Person Of İnterest 1x20
[MENTION=63117]friendly[/MENTION] abi yorumlarını gördüm de tekrar başladım bu diziye. Biliyorsun biter bir kaç güne. :P

Kenpachi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
26
How I Met Your Mother 2. Sezon 21. Bölüm

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Yeni sezon yeni diziler
beğenen önerisi olan bir yazı sunabilecek var mı aramız da ? :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
The Originals ve The Blacklist öneririm hocam belki izliyorsundur bilemicem :)

Yok hocam henüz yeni sezon da bir diziye başlamadım. onun için sordum ancak Originals'i denemedim ama pek sıcak gelmedi bana Blacklist ise denemeye değer gördüklerimden.
Teşekkür ederim. :)
Unutmadan da ekleyeyim,
Enlisted de listem de olan bir dizi.Eğer çeviren olmaz ise çatpat kendim çevirisini yapmayı düşünüyorum [MENTION=74639]EropaKING[/MENTION] hocamın da desteği ile. :)
http://divxplanet.com/sub/m/40586/Enlisted.html

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Yok hocam henüz yeni sezon da bir diziye başlamadım. onun için sordum ancak Originals'i denemedim ama pek sıcak gelmedi bana Blacklist ise denemeye değer gördüklerimden.
Teşekkür ederim. :)
Unutmadan da ekleyeyim,
Enlisted de listem de olan bir dizi.Eğer çeviren olmaz ise çatpat kendim çevirisini yapmayı düşünüyorum @EropaKING hocamın da desteği ile. :)
http://divxplanet.com/sub/m/40586/Enlisted.html

Valla [MENTION=38650]neet[/MENTION] kardeşim, önce Game of Thrones sonra Sherlock derken dizi olayını bayağı abarttım bu aralar... Ama her ikisi de SÜPER ÖTESİydi :)

Gelelim senin Enlisted'ine .. Elimden geleni yapmaya çalışırım.. Bunu bildiğine eminim ..
Bu arada çeviri demişken hâlâ bizim Hint Filmini bitiremedim.. Şirketin websitelerini kendi sunucularımıza aktarma, yeni modüllerin kodlaması derken bu aralar işler aldı başını gidiyor..

Ama 1500 satırın ilk 100 ü bitti diyebilirim.. Az daha sabır :)