En son hangi diziyi seyrettiniz?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Person of Interest 3.10

2010'da Harold'un gittiği psikolog sanırım Root. Onun konuşma şekline benziyor.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
TWD 4x8 Şubata kadar yeni bölüm yok ama bölüm harikaydı

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
how i met your mother 09x12
barneyden harika bir sürpriz :)

aylinseher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim 2 dizim var, biri sağ dizim biri sol dizim gerisi yalan :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
the big bang theory 07x10 oldukça komik :D

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
The Blacklist 01x10
Harika bir bölümdü her zamanki gibi. Ama ocak 14 e kadar ara verilir mi arkadaş ya. Kim beklicek 1 ay :/

friendly

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Şu The Blacklist dizisini ben de deneyeceğim. Konusu biraz klasik gelmişti ama hazır G.O.T. ve Hannibal dizilerinin başlamasına çok varken deneyebilirim sanırım.

Person Of Interest takip ediyorum ben de. Dizi kendini aştı gerçekten son 3-4 bölümdür.
Yeni bölümü 18 Aralıkta.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Şu The Blacklist dizisini ben de deneyeceğim. Konusu biraz klasik gelmişti ama hazır G.O.T. ve Hannibal dizilerinin başlamasına çok varken deneyebilirim sanırım.

Person Of Interest takip ediyorum ben de. Dizi kendini aştı gerçekten son 3-4 bölümdür.
Yeni bölümü 18 Aralıkta.

18 Aralık yine erkenmiş:)
Benim merak ettiğim yeni kötü adamın kim olacağı öldüre öldüre adam kalmadı yav

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Almost Human 1.04

Daha da izlemem. Kalitesizlik diz boyu. Focus'a bir-iki modifiye ile geleceğin arabası, antenli kablosuz ağ adaptöründen dinleme cihazı yapmışlar. :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Almost Human 1.04

Daha da izlemem. Kalitesizlik diz boyu. Focus'a bir-iki modifiye ile geleceğin arabası, antenli kablosuz ağ adaptöründen dinleme cihazı yapmışlar. :D

yahu sanki bundan 50 sene sonrasını gördükte arabanın nasıl olduğu konusunda yorum yapıyorsn:)

efekler önemli , araba sahneleri , robotların çizimleri , vurulduklarındaki haraketleri , oyuncuların oynayışları önemlidir bir filmde veya dizide,

Güzel dizi arkadaşlar Karl Urban ve Robot ortağı gayet başarılı bir iş çıkarmış

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yahu sanki bundan 50 sene sonrasını gördükte arabanın nasıl olduğu konusunda yorum yapıyorsn:)

efekler önemli , araba sahneleri , robotların çizimleri , vurulduklarındaki haraketleri , oyuncuların oynayışları önemlidir bir filmde veya dizide,

Yardımcı yönetmen JJ Abrams mı öyle gördüm sanki iki bölümlük yönetmenmiş şimdi gördüm

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332

Onlar işin bahanesi be. Ama focus vb. otomobillerin de olmayacağı belli. :)
Ben sürükleyici bulmadım diziyi. Fringe tadında gider bu. (O dizi de lüzumsuzdu.)
Bazı diziler yağ gibi akar gider; kırk dakika nasıl geçti bilemezsin, bazıları da boğazına takılan ayva gibidir; zorlaya zorlaya bitirmeye çalışırsın. Bu dizi benim için ikinci grupta. Kim ne derse desin belli bir kalitenin altında.
Bu diziye Karl Urban hatırına başlamıştım zaten. Game of Thrones dizisine de Sean Bean hatırına başlamıştım.