En saçma dizi

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Kurtlar Vadisi... Perşembe Günü Yayınlanıyor Cuma Günü Okula gidiyorum.. Herkezin elinde bir tesbih.. allahım sen bizi kurtar bu cahillerden....

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
kaygısızlar,avrupa yakası ve kurtlar vadisi dışında dizi tanımam. hele kaygısızlara 45 kere izlememe rağmen hala gülüyor olmamda bir ayrıcalık

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Konuya göre saçma olmayan yok. En iyisi yabancı sinema :D

hocam zaten bizde dizi kültürü yok yaw..olsaydı zaten dizlerimiz dünyayı sallardı..Sanırsam bir kurtlar vadisi var izlenen oda sayılı yerlerde...başka hatırlamıyom:excl: Bir kere bizim dizler aşağı yukarı 90dk kadar sürüyor bunu anlamış değilim (futbol maçı gibi :D ) bu da dizinin kalitesini düşürüyor bence, yap 45dk adam akıllı bişiler izleyelim.. yoksa saçmalıyorlar :)

mucahid

Doçent
Reaksiyon puanı
12
bence en saçma diziler yaprak dökümü, küçük kadınlar, baba ocağı ve daha bir cok saçma dizi ama kurtlar vadisi ve tek türkiye dizleri tek hoş ama herkesin gorusu farklı renkler ve zevkler tartışılamaz...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Onu bunu bırakın abi bütün diziler saçma sapan ben bunu bilir bunu söylerim...

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
osman sınavdan doludizgin yıllar. bu kadar gereksiz bir dizi daha gelemez türkiyeye..

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kurtlar Vadisi... Perşembe Günü Yayınlanıyor Cuma Günü Okula gidiyorum.. Herkezin elinde bir tesbih.. allahım sen bizi kurtar bu cahillerden....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
En iyisi avrupa yakası + kurtlar vadisi gerisi faso fiso xD

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ohooo saçma olmayan dizi mi kaldı her filmde öpüşme sahneleri tecavüzmüş saçma saçma şeyler artık göstermeye başlarlar öyle şeyleri 16 yaşında çocuklar yok öpüşüyor tecavüz film izlemeyin ya sonra birşey polis filmleri falan ne saçma adanalıda geçen evi patlattılar bilgisayar yapımı olduğu nereden belli oyunlardaki bile daha gerçekçi be.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Allah bilir adanalıda maria kızını kurtarır o patlamadan(ne kadar saçma)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Avrupa yakası da saçmaki hatta en saçmalarında ben şahsen hiç gülmüyorum.Salak salak şeyler yapıyorlar kurtlar vadisi bare azcık adam gibi başka da yok zaten filmlerin saçma olduğu isimlerinden belli küçük kadınlarmış yaprak dökümü yani ne alakası var dizi ile.

savruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla herkes şu saçma bu saçma diye girişmiş dizilere. arkadaşlar madem saçma olduğunu bilecek kadar izliyorsunuz hata sizde. Yok izlemiyorum, gözüm takıldı, başkalarından duydum demeyin allah aşkına. Maşallah senaryoları yazarlar kadar iyi biliyorsunuz. İzlemeyin o zaman şu lanet şeyleri. Ama izlenecek başka bir şey yok demi? Kapatın o zaman. Kimse silah zoruyla izletmiyor size. Gözünüzü seveyim. Kendinizi geliştirmek için zaman harcamak varken, saçmalığı üzerinde tartıştığınız dizileri izleyerek vakit harcıyorsunuz. Yapmayın, yaptırtmayın lütfen. Kendinizi de geliştirmeyin tamam. Ama televizyon başında harcadığınız zamanı ailenize ayırın. Aile içi sohbet diye bir kavram kalmadı. Herkes transa geçmiş bir şekilde televizyon izliyor. Kimse kimsenin derdinden haberdar değil. Bağlar kopuyor. Şeytan icadı denilecek kadar var gerçekten de. Bağnazlıkla suçlayabilirsiniz. Ailemle vakit harcamak istemem, kendime-topluma yararlı bir şeyler yapmak istemem bağnazlıksa varsın öyle olsun

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
valla herkes şu saçma bu saçma diye girişmiş dizilere. arkadaşlar madem saçma olduğunu bilecek kadar izliyorsunuz hata sizde. Yok izlemiyorum, gözüm takıldı, başkalarından duydum demeyin allah aşkına. Maşallah senaryoları yazarlar kadar iyi biliyorsunuz. İzlemeyin o zaman şu lanet şeyleri. Ama izlenecek başka bir şey yok demi? Kapatın o zaman. Kimse silah zoruyla izletmiyor size. Gözünüzü seveyim. Kendinizi geliştirmek için zaman harcamak varken, saçmalığı üzerinde tartıştığınız dizileri izleyerek vakit harcıyorsunuz. Yapmayın, yaptırtmayın lütfen. Kendinizi de geliştirmeyin tamam. Ama televizyon başında harcadığınız zamanı ailenize ayırın. Aile içi sohbet diye bir kavram kalmadı. Herkes transa geçmiş bir şekilde televizyon izliyor. Kimse kimsenin derdinden haberdar değil. Bağlar kopuyor. Şeytan icadı denilecek kadar var gerçekten de. Bağnazlıkla suçlayabilirsiniz. Ailemle vakit harcamak istemem, kendime-topluma yararlı bir şeyler yapmak istemem bağnazlıksa varsın öyle olsun
+4545354534487654545887545454547:clover:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
excellent

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
benden

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
daha

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
floodcu

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
çıktı.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Izledigim tek Turk dizisi vardi Sagir oda,
Onunda karanlik yerler basini yedi :razz:
Diger dizilerin hic biri bes para etmez.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Walla bence cok fazla sacma dizi var ama dün rasgele gördüm melekler korusunmu ne gınaa geldi izlerken kapattim..

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bence bu Turk dizilerinin senaryosunu tek bir adam yaziyor.
O adam oldukten sonra isler duzelecek :mrgreen:

hakimebu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adanali...

dilsiz olduklarindan gozleriyle konusmaya calisan bir grup oyuncu...

mehmetak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu anda en favori dizim atv de yayınlanan Uğur Yücel'in dizi Canım Ailem :)