En karanlık sırrıniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Abi günlerden birgün
skdosksoskxozjszosjxosnxosskspskspspspsmsdjaojedosjsosnssosndisjsodnszjsosndosndosnezoendosjdosjdososossoosdjdbizjeduisndiznexoehxiendosjdoejdoejdoejdoejsoehs8ejd9ehd8wyz0worbdosndbxoso3ndoeirjx9k3rjxiowjfbeosdjsjhdowndixneoxn3osn3oshfz0ekdbozbsosbeosbeissbozbwzoebzowbzownsowbzosbsoabezoenziwodhzosbdbdb
Sonuç klavyem kırıldı

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,837
bende diyorum neden bu tabelalardan biri neden eksik
Önceden askeri olan bir bölgedeydi fakat artık orası askeri bir bölge değildi, ev vardı orada. Evin bahçesinin önünde bu tabela vardı, bağlanmış da değildi. Ben de güzel bir hediye olduğunu düşündüm. :D

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yakın zamanda yeni bir sır eklendi buraya. Asla kimseye anlatamayacağım kadar büyük ve utanç verici. Sırlarımın en büyüğü! Birini öldürsem, daha az utanç verici olurdu.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Keşke birileri gerçekten karanlık ve en derin sırrını buraya yazsa ve forum kapansa. :D ?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Yazlıktayken yanlışlıkla öldürdüğüm arkadaşımı ve onu asitle erittiğimi anlatsam, forum kapanır mı acaba?
Oda bişeymi ben tenha sokakta arkadaşımın kafasını kestim
Sonra ağzından içeri sülük attım sülükler kanı emince derisi yüzdüm ve derisini köpeklere attım kalan etleri parcaliyip yamyamlarla mangalda yedim
Kemiklerlede kolye yaptım

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
adam öldürdüm polisten kaçıyorum (!)

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Sırlarımı internete yazarsam odamdaki camdan özel harekat fbi ve swatlarin eve basıcagını düşünüp forumun çökmemesi için kendi içimden söylüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tm ya söylüyorum bı tanesini babam inş forumda yoktur varsada selam baba :) arabasını kaçırıp arkadaşlar ile gece 2,3 e kadar takılıp ilk defa alkol içmiştim ama az bişi içmiştim sabahda annem olum bu halin ne alkol mü içtin deyince yoooo ne alakası var demiştim
( Lise dönemi arkadaşlar insan yapabiliyor çılgınlıklar) o dönemde moturumda vardı 16 yaşında aldım ben motor ehliyeitni ama dikkat çeker diye almamıştım.

Son düzenleme:

enginar gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
149
Memlekette gitmiştim ben bi tane tofaş arabanın kapısını açmaya çalışmıştım ve ilk denemede açıldı baktım bir tane adam bana ordan bağırmaya başladı yanimada gelmiyor adam o ara ben adama bi gıcık oldum arabanın kapısına bir tekme attım kapının ortası baya bir eğildi ben ordan kaçtım içimde bir vicdan azabı var ama
İşte bir kere bakkala gittim bana sefojesfısjfsofjsfs dedi.
Çok şaşırdım tekrar söyle dedim. sefojesfısjfsofjsfs dedi.
Hemen orayı terk ettim. Ayakları da ters dönmüştü zaten.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
ilkokulda beni sıkıştıran ve bana vuracağını tahmin ettiğim bir çocuğa hırkayla vurdum(hırkayı savurdum) ve galiba gözüne geldi. ondan sonra koşarak gitti. umarım ona birşey olmamıştır

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Kendimi bulundugum ortama ve yere ait hissetmemem :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlkokul arkadaşımla tasarım öğretmenimizi evine kadar takip edip kapısını çalıp eve geç saatte geri dönmek ve annemden azar yemek :D