En karanlık sırrıniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
sırını söyleme dostuna o da söyle dostuna

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
nasayı hackleyip Ay'a uydular ile defacerGLD yazdım kesinlikle gerçek olay

RoseLlettuce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
valla benim en karanlık sırrım şuydu ilkokuldayken bir okul merdiveninin altında tuhaf ainler yapardık kalemi alıp 50 kuruşluk su ile yıkayıp zemzemle temizledikten sonra ruhlarımızı şeytandan arındırdığımızı zannederdik hala o merdivenin altında kalemi öyle yıkarız (daha karanlık sırlar için okulun otoparkına ve bodrumuna gelebilirsiniz) orda ne mi var arkadaşlarımdan birisi ps4 getirip oradaki külüstür televizyona takmıştı hala orda duruyor bi ara alalım onu temizlikçiler veya okul müdürü görmeden
Hocam tam olarak okulun konumu neresidir? Belki sizden daha yakınızdır bi uğrarken alırız 2 dakika :d

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
İtiraf ediyorum anne o bardağı abim değil ben kırmıştım

SkateBoard???

Asistan
Reaksiyon puanı
218
Memlekette gitmiştim ben bi tane tofaş arabanın kapısını açmaya çalışmıştım ve ilk denemede açıldı baktım bir tane adam bana ordan bağırmaya başladı yanimada gelmiyor adam o ara ben adama bi gıcık oldum arabanın kapısına bir tekme attım kapının ortası baya bir eğildi ben ordan kaçtım içimde bir vicdan azabı var ama
Kardeşimin kafasının üstünde Mevlana gibi döndüm.O haraketin inceliğiii güzelliğiii beni benden aldı

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
5. sınıfa giderken bir kız bir anket göndermişti(beni ne kadar tanıyorsun anketi). Bende ankete katılırken ismimi "s ile başlayayan küfür beni" yani "ara beni Lale" (kızın ismi lale değil) gibi bir şey yapmıştım. Ama o küfürün anlamını bilmiyorum sadece şaka olsun diye yazmıştım. Ertesi gün o kız sınıfa geldi ve ismini "ara beni lale" yazan kişiyi bilişim suçlarına bildirdiğini söyledi. Benim bir yerlerim tutuştu. Sonra okul çıkışında benim yazdığımı söyledim. Ve ertesi gün babası beni dövcek diye okula gitmedim.

Ve tabiki şikayet etmemiş aslında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve bunu ailemde öğrendi. Neyseki kızmadılar. Hala aklıma geldikçe camdan atlayasım geliyo

Reaksiyon puanı
307
Kendimi Polat Alemdar sanıyorum ve ülkenin başına geçsem cahil, saygısız insanların kellesini vurdururdum.
(misal geçen Cuma namazına gittiğimde yanımdaki eleman maskeyi çeneye indirmişti, güzel bir dille uyarmama rağmen maskeyi düzgün takmamıştı. Bence bunun ölmesi gerekiyor ama yasal değil...)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
Kendimi Polat Alemdar sanıyorum ve ülkenin başına geçsem cahil, saygısız insanların kellesini vurdururdum.
(misal geçen Cuma namazına gittiğimde yanımdaki eleman maskeyi çeneye indirmişti, güzel bir dille uyarmama rağmen maskeyi düzgün takmamıştı. Bence bunun ölmesi gerekiyor ama yasal değil...)
Bazen bende istiyorum Polat Alemdar olmak :/

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
@Creative ın kim olduğunu bilmiyorum ve sdn nin
youtube kanalına abone değilim
Creative ve de SDN'nin(Büyük harflerle yazacaksın oğlim. Akıllı ol. Yoksa Adana'ya göndeririz. ?)
Bir de bu nasıl itiraf ki? Creative işte yönetici veya admin(Sonra ben olacağım ama. Praetorianlar birlikte, suikast yapacağız. ?) SDN ise forum işte. Teknolojik veya başka şeylerle ilgili konular açılan bir site. Bu kadar. ?

ferheng.js

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
26
Itiraf ediyorum 9 senedir o dahil kimseye söylemedim.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,876
Şunlardan birisini çalmıştım.

1_org_zoom.jpg

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
O kavgayı ayırmıyordum çocuğu ben de dövüyordum.