En iyi televizyon markası.

En iyi televizyon markası ???

• Kullanılan toplam oy
    215
Reaksiyon puanı
16,118
Alakası bile yok. konu türk malı falan değil. samsungun teknolojisi ile arçelik tv nin ki aynı mı? çözünürlüğü renk derinliği, medya oynatıcısı internet tarayıcısı ve smart özelikkleri. arçelik led mp4 oynatabiliyorsa şükret. benim 2010 samsung lcd im bile mkv, flv oynatıyordu.

bizimki flv,mkv oynatıyor denedim sorun yok 32leg5b arçelik.

make.believe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi kere samsungu atın LG le SONY kalsın tek . SONY ninde ne zmandan beri televizyonla uraştığını bilir herkes.BRAVİA ekran bile yeter
Tamam LG ye göre pahalı ama hakkını verir

MiQelangelo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony=kalite w905 kullanıyorum piyasadaki rakiplerine fark atıyor özellikle inputlag konusunda

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kesinlikle Vestel değil. Aldım ve pişmanım.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Sadece Vestel'de var derken çift ekranı kastetmiyorsun heralde

Reaksiyon puanı
16,118
Sadece Vestel'de var derken çift ekranı kastetmiyorsun heralde

başka kimde çift ekran var?
viewer

alidiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vestel'in üretiminde çalışmış biri olarak Philps,Sharp,JVC,Toshiba gibi çok bilinen ve kalitesi ile övünülen markaların tüm modelleri Vestel'in Manisa'daki fabrikasında üretiliyor. Sony Bravia serisi televizyonlarda Arçelik fabrikalarında üretiliyor. Vestel televizyonlarında kullandığı panelleri kendi üretmiyor. LG,Panasonic gibi bilinen markaların panellerini kullanıyor. Elektronik kart ve tv'nin montajı Manisa'daki fabrikada tamamlanıyor. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Avea'nın son Touch modeli ve Turkcell'in T40 modeli Manisa'daki fabrikada yapılıyor. Yerli üretimi kötülerken birazda bunları göz önünde bulunduralım.Teknolojik bir ürün aldığınızda biraz da şanş gerekli. Ben kendim HP'nin en iyi IPS özellikli monitörünü aldım. Alır almaz ölü piksel çıktı ve servisi aradığım da verdikleri yanıt 5 ölü pikselin altı garanti kapsamına girmiyor dediler. Şaka gibi :)

Reaksiyon puanı
16,118
Vestel'in üretiminde çalışmış biri olarak Philps,Sharp,JVC,Toshiba gibi çok bilinen ve kalitesi ile övünülen markaların tüm modelleri Vestel'in Manisa'daki fabrikasında üretiliyor. Sony Bravia serisi televizyonlarda Arçelik fabrikalarında üretiliyor. Vestel televizyonlarında kullandığı panelleri kendi üretmiyor. LG,Panasonic gibi bilinen markaların panellerini kullanıyor. Elektronik kart ve tv'nin montajı Manisa'daki fabrikada tamamlanıyor. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Avea'nın son Touch modeli ve Turkcell'in T40 modeli Manisa'daki fabrikada yapılıyor. Yerli üretimi kötülerken birazda bunları göz önünde bulunduralım.Teknolojik bir ürün aldığınızda biraz da şanş gerekli. Ben kendim HP'nin en iyi IPS özellikli monitörünü aldım. Alır almaz ölü piksel çıktı ve servisi aradığım da verdikleri yanıt 5 ölü pikselin altı garanti kapsamına girmiyor dediler. Şaka gibi :)
artık kendi üretiyor led panelleri bunun için makina aldı yani cam dışında yerli sayılır vestel.

alidiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bazı modellerin panellerini kendi üretiyor diye biliyorum ben de.

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Lg , sharp , panasonic bu 3lüyü tek geçerim ;)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
esas saçmalayan sensin sanki o yabancı markaların türkiyeye faydası var? vestel'in var vergisini ödüyor...

Bir gerçeği savunduğum için beni vatan haini ilan ettinya pes yani

20 yıla yakın uğraştığım sektördeki tecrübemi senin için yok sayamam..

Vestel 3-5 oem markaya panel üretiyo die bişey sanma vestel
Merak etme bn senden fazla isterim vestel hepsinden iyi olsun die.

Ama zorlama dostum
Vestel hiçbir
Bir sharp tan bir panasonic den sony den bir lg den bir bir samsung dan ileri değil..

Hepsinden geridedir.
Philips siemens vs.. Leri daha saymıyorum bile...

Bak örnek teşkil etsin diye altta linkde 2012-2013 en iyi tv vb dallarda 1. Gelen tv modelleri listesi

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1345014728

Öyle eş dosya aldıgın bir kaç tv ile olmuyor bu işler

Ömrüm ses ve görüntü sistemleri montajı ile geçiyor benim. Bem gördüğümü ve bu konudaki uzman kişilerin bilgisini aktarıyorum. Kafadan sallamıyoruz burda...

Reaksiyon puanı
16,118
vestel gelişmekte led panelini kendi üretiyor artık pcbleri de kendi yapıyor eski vestel değil samsung,telefunken'e üretim yapıyor vestel türkiyenin markası.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
vestel gelişmekte led panelini kendi üretiyor artık pcbleri de kendi yapıyor eski vestel değil samsung,telefunken'e üretim yapıyor vestel türkiyenin markası.

Bunları yapmak tabiki iyi birşey

Ama işte üretti panller 3. Dünya ülkelerine giden serilerde kullanılıyor ...

Hürmetler...

Reaksiyon puanı
16,118
Bunları yapmak tabiki iyi birşey

Ama işte üretti panller 3. Dünya ülkelerine giden serilerde kullanılıyor ...

Hürmetler...
işi rayına oturunca daha iyisi olur çinlilere göre basit bişey bu panel üretmek zamanla oturur.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
zamanının f/p kralı olan berberlerin genelde kullandığı tv markası olan Schaub Lorenz'i kimse hatırlamamış
5asy3emu.jpg

En iyi tv markası budur
Not: Fotoyu ben çekmedim

senisakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vestel tv aldım 2 gün sonra çalışmadı. Uydu alıcısı 2 senede bozuldu servise verdik 10 gün sonra tekrar bozuldu. Ekranına çocuk emzik attı ekran gitti. Ses sisteminden garip sesler geliyor hiç memnun kalmadım vestelden.

Reaksiyon puanı
16,118
Vestel tv aldım 2 gün sonra çalışmadı. Uydu alıcısı 2 senede bozuldu servise verdik 10 gün sonra tekrar bozuldu. Ekranına çocuk emzik attı ekran gitti. Ses sisteminden garip sesler geliyor hiç memnun kalmadım vestelden.
geri götür değiştirsinler ...

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vestel iyi ama bi Sony ya da Samsung değil.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Lg 27 inç aldık 1 sene önce berbat bi şey...(bir de full hd olmasına karşın..)
>>Tatışmasız Samsung...

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok araştırdım ben harici HDD den film izlemeyi çok sevdiğim için(full HD blu-ray, 3-D vs.) codec zart zurt sıkıntısı yaşatmayan iki marka yani Samsung ve Lg arasında kalmıştım. Bunlar arasında da şu özelliklere baktım, Parlak panel mi yarı mat panel mi benim gözüme daha hoş görünüyor? bu sorunun cevabı Samsung oldu. son olarak da şu soruyu sordum ben Digiturk D-smart vs lere para vermek istemiyorum. Kabloyu takacağım , kendi uydu alıcısını kullanacağım dedim ve Lg ile Samsung un Hd uydu alıcıları arasında kanal geçişlerinde fark olduğunu gördüm. Performans olarak Samsung daha önce idi. Bu yüzden Samsung benim için Tv de en öndedir. Şu var ki Bunlar sizin için önemli değilse Sharp, Panasonic ve hatta en öncelikli olarak Vestel de işinizi gayet görür.