En iyi Online Oyun

Favori Online Oyununuz Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    313

Bu konuyu okuyanlar

Gkersnn11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben LOL dedim ama bence orada zula da olmalıydı knk;)

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Bence Knight Online, MMORPG'lerin babası.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bundan sonra Mobil PUBG olucak gibi görünüyor. :)

Crawlast

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Listede ismi yok, büyük ihtimal ile yeni olmasından alakalı :) Fornite bu aralar çok popüler oldu, gerek PUBG'den gerek diğer oyunlardan çoğu kişi geçiş yapmaya başladı. Beta aşamasında olmasına rağmen kendi deneyimlerime bakarakta çok iyi bir oyun şu anda, öneredebilirim herkese.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Denemek isteyen olursa Darkorbit'i öneriyorum... Kaliteli ve eğlenceli dakikalar geçirilebilir bir oyun. Oyundaki nickim ise; S☆N★A☆Y★P☆E★R ve VRU şirketindeyim (Sunucu tr4) gelmek isteyeni klana alabiliriz ayrıca gemi ve türlü ekipmanlar için kasılmanıza yardımcı olabilirim.

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Önerebileceğiniz gerçekçi (zombi, değişik yaratıklar vs. istemiyorum) online oyunlar var mı?

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Benim çok fazla araştırdığım ve uzun süre üzerinde durduğum bir konuydu. Aklıma geldikçe önerilerimi yazarım.

Scope07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fornite açık ara 1 numara olur. 1 sene içinde bu kadar popüler olması insanların ne istediğini gösteriyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fornite açık ara 1 numara olur. 1 sene içinde bu kadar popüler olması insanların ne istediğini gösteriyor

Son düzenleme:

oyun hastası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
CS en iyisidir ama call of duyt united offensivede olsaydı keşke:disrelieved::disrelieved::disrelieved:

hookah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valhalla online yeni açıldı baya sardı ama tek başımayım gelecek olan arkadaşlar varsa oyun içinde beni bulsunlar Nick:Hookah takım olup beraber oynarız buda linki : Valhalla Online Official Website

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Valhalla online yeni açıldı baya sardı ama tek başımayım gelecek olan arkadaşlar varsa oyun içinde beni bulsunlar Nick:Hookah takım olup beraber oynarız buda linki : Valhalla Online Official Website
Oyunun ismini Vallaha diye okudum :D Bu ne abi ışıklı pırıl pırıl şeyler her tarafdan çıkıyor. Biraz çocuksu gibi kalıyor.

Gel benimle War Thunder oynayalım.
Tanktan çıkan mermi sesinin yansımasını kemiklerine kadar hissediceksin.
Uçakla takla atınca klavyene kusacaksın.
Gemiyle suda yüzerken su altından gelen torpidoyu oturduğun koltuğun altından geçtiğini hissediceksin.
Helikopterle uçarken klavye ve fareti titreterek tutacaksın.

Oyun dediğim böyle olur be kardeş. O anı yaşamazsan bilemezsin.

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
FPS oyunu Ironsight en iyisidir ve oynaması çok zevkli bir oyundur, windows tabletlerin rahat bir şekilde kaldırabileceği yüksek grafikli bir oyun, birde Monopoly Plus güzel.

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle Paladins ve Monopoly Plus en zevklileri bu iki oyun.

thebankerman86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Bir dönem Hero diye bir oyun oynamıştım sunucular ülkemizde açıldığında 100 e kadar seviye atlayabiliyorduk sonrasında yurtdışı sunucular gibi 200 seviyeye kadar çıkılmaya başlanmıştı. 100 üstü açılana kadar oynadığım bu oyundan çok zevk almıştım harika bir oyundu.

MrDiablo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyum : Diğer
Terraria öneririm yalnız başınıza epey zaman oynayabiliyorsunuz ve oyunda zorluk dereceleri var hem karakterin zorluğunu hemde haritanın zorluğunu seçebiliyorsunuz. Oyunu bütün zorluklarda bitirdik şimdi ne yapacağız diyenler oyuna mod yükleyebiliyorsunuz her türde mod bulunmakta bazıları oyuna 2. bir oyun ekliyor bazıları yapısını değiştiriyor. Steam üzerinden arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz gerçekten çok eğlenceli oluyor.

Oyun içindede ek bir zorluk bulunuyor oda oyunu bitirmek istiyorsanız yapmanız gereken bir şey. Zorluğun adi Hard mode bu moda geçmek için Hard mode öncesi en güçlü bossu kesmeniz gerekiyor ismi Wall Off Flesh.

Karakter zorlukları ve özellikleri : Softcore, Mediumcore, Hardcore

Softcore : Öldüğünüzde üzerinizdeki paranın yarısı düşer, eşyalarınız düşmez.
Mediumcore : Öldüğünüzde paranız ve eşyalarınız düşer.
Hardcore : tek ölme şansınız vardır.

Harita zorlukları ve özellikleri : Normal mode, expert mode

Normal mode : Anlatımı çok uzun sürer ben özetleyeyim. Bütün yaratıklar normal hasarda vurur. Adının değerini veriyor. ;)

Expert mode : Burada işler biraz karışıyor normal moddan expert moda geçince hiç iyi şeyler olmuyor :D. Bütün yaratıklar 2 katı güçle vuruyor ve bosslar saldırılarına özellik ekleniyor ek saldırıları oluyor.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Oyum : Diğer
Terraria öneririm yalnız başınıza epey zaman oynayabiliyorsunuz ve oyunda zorluk dereceleri var hem karakterin zorluğunu hemde haritanın zorluğunu seçebiliyorsunuz. Oyunu bütün zorluklarda bitirdik şimdi ne yapacağız diyenler oyuna mod yükleyebiliyorsunuz her türde mod bulunmakta bazıları oyuna 2. bir oyun ekliyor bazıları yapısını değiştiriyor. Steam üzerinden arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz gerçekten çok eğlenceli oluyor.

Oyun içindede ek bir zorluk bulunuyor oda oyunu bitirmek istiyorsanız yapmanız gereken bir şey. Zorluğun adi Hard mode bu moda geçmek için Hard mode öncesi en güçlü bossu kesmeniz gerekiyor ismi Wall Off Flesh.

Karakter zorlukları ve özellikleri : Softcore, Mediumcore, Hardcore

Softcore : Öldüğünüzde üzerinizdeki paranın yarısı düşer, eşyalarınız düşmez.
Mediumcore : Öldüğünüzde paranız ve eşyalarınız düşer.
Hardcore : tek ölme şansınız vardır.

Harita zorlukları ve özellikleri : Normal mode, expert mode

Normal mode : Anlatımı çok uzun sürer ben özetleyeyim. Bütün yaratıklar normal hasarda vurur. Adının değerini veriyor. ;)

Expert mode : Burada işler biraz karışıyor normal moddan expert moda geçince hiç iyi şeyler olmuyor :D. Bütün yaratıklar 2 katı güçle vuruyor ve bosslar saldırılarına özellik ekleniyor ek saldırıları oluyor.
Terrarianın yerine Rim World önerenlerdenim bende. Bir Başladın mı bitmek bilmiyor.

NumanKaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
En iyi online oyun 3-4 Ay sonra çıkacak :)
Kendim MMORPG oyunu geliştiriyorum.
Mobilden ve PC den giriş yapılabilecek

Ahmet_batuhan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler mmo nedir ve mmofps ile fps oyununun farkı nedir? Bu arada kesinlikle cs ve cod pubg gerisi yalan

Venceremos1940

Asistan
Reaksiyon puanı
65
2tane seçemiyor olmak kötü olmuş :(
1)5-6 yıldır oynamıyor olmama rağmen hayatımı mahveden knight online.. (hala youtube videoları takip ederim)
2)1yıldır oynadığım CsGo (temelimiz 1.5, 1.6'dan geliyor)

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Paladins en iyi online oyun Zhin(omega zhin kılıcı ve abonoz yıldız kıyafeti) ve LEX(gizli iş lex tabancaları ve renegade kıyafeti) şampiyonlarıyla F710 kontrolcüsüyle oynuyorum crossplay özelliği var oyunun ps4 xbox one ve pc den crossplatform olarak oynanıyor surface pro tabletimde dışarda ve heryerde 60 fps oynuyorum baya eğlenceli.

OF07X

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ironsight fps oyunu kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel, farklı modları var yeni gelen capture the flag moduda güzel, grafiklerde efsane indirin oynayın. Intel hd 615 de oynuyorum oynanıyor yani.

Son düzenleme: