En iyi 5 hosting firması?

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Arkadaşlar şuan siteme hosting almak istiyorum. Fakat öğrenmek istediğim bir mevzu var. Yerli ve yabancı alanında ayrı ayrı olarak bu işte en iyi 5 firma sizce hangisi?

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Necati sen nereden alırsan bende oradan alacağım :p

Bana da lazım ama adam akıllı yer bulamadım :)

Edit:

Necati şimdi yorumunda IHS gördüm ve hemen girdim :) Önceden baktığımda fiyatlara ısınamamıştım fazla.

1GB ALAN
10 GB TRAFİK
100 E-POSTA
1 DOMAIN BARINDIRMA

60 TL Yıllık ve host alan 2 TL'ye domain :)

Ben güzel bir domain bulup hemen alacağım inşAllah :)

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
[MENTION=110040]BEFEGA[/MENTION] ihs için fiyatlar pahalı ama kalite iyidir diyorlar. Fakat aynı yorumları [MENTION=45352]orcnd[/MENTION] arkadaşımızın firması için de gördüm. Sanırım ozkula'nın YS belgesi yok. Ama okuduğum yorumlara göre memnun olmayan yok. O yüzden burdan almaya karar verdim.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Natro için pek iyi yorum görmedim. Kebirhost, ixirhost, netinternet ve ihs için olumlu yorumlar gördüm.

Fiyatlarınız çok uygunmuş. Ama merak ettim ys belgeniz var mı? YS belgeniz de varsa muhtemelen sizden alacağım hostingi.
ys belgesi için defalarda belge gönderdik ama hala cevap alamadık. en son özel kargo ile yolladık belgeleri.

fakat kriterlerinizi ys belgesine göre belirlememenizi öneririm. çünkü ys belgesi için herhangi bir yeterlilik gerekmiyor. şirket bile olmasanız ys belgesi alabiliyorsunuz.

ozkulayı nasıl bilirsiniz diye google araması yaptığınızda müşteri memnuniyetini görebilirsiniz. fiyatların uygun olmasının yanında ulaşabildiğimiz en iyi donanımları kullanmaktayız

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Turhost iyidir arkadaşlar bide onofis firması vardı..ben bu iki firma ıle calıstım turhosttaki cocuklaar professionel cidden bu işte.. kocaeli firması serverları istanbulda..onofis izmir firması burdaki arkadaşlarda iyi bir ara reseller almıstım onofisten mesela..ben bu ıkı fırma ilede calıstım begendım hızmetleri guzel tabi size kalmış gerisi..siz ne isterseniz onu alırsınız ama...ben bunları derim aldıgım hizmetin hızlılıgı ve verimliligi acısından ok..
Kolay gelsin şimdiden..

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
natro,webarısı,onofis ile çalışıyorum heheh :D natronun hizmet kalitesi iyide web sitesilerinde geç yüklenme olabiliyor. onofis ve webarısında böyle bi sorunlar karşılaşmadım. ama pahalı olmasa tercihim natro olur. :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Necati sen nereden alırsan bende oradan alacağım :p

Bana da lazım ama adam akıllı yer bulamadım :)

Edit:

Necati şimdi yorumunda IHS gördüm ve hemen girdim :) Önceden baktığımda fiyatlara ısınamamıştım fazla.

1GB ALAN
10 GB TRAFİK
100 E-POSTA
1 DOMAIN BARINDIRMA

60 TL Yıllık ve host alan 2 TL'ye domain :)

Ben güzel bir domain bulup hemen alacağım inşAllah :)

Daha uygun fiyata veriyorum sana ya hu :D Trafiği de daha fazla hem de.

@BEFEGA ihs için fiyatlar pahalı ama kalite iyidir diyorlar. Fakat aynı yorumları @orcnd arkadaşımızın firması için de gördüm. Sanırım ozkula'nın YS belgesi yok. Ama okuduğum yorumlara göre memnun olmayan yok. O yüzden burdan almaya karar verdim.

Aynı tarifeden uygulayabilirim hocam size de. Faceden görüşelim isterseniz

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Aynı tarifeden uygulayabilirim hocam size de. Faceden görüşelim isterseniz

Teşekkürler Furkan. Ama orcnd arkadaşımızdan aldım artık. Senin de bu işlerle uğraştığını bilmiyordum.

markette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
netbilsis... zaman zaman çöküyor sistem ama genel oalrak iyiler... sanırım yeniden yapılanıyorlar...

ekoksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar orcnd :)
bende alıcam sizin firmanızdan, fiyatlar iyi gerçekten. Yıllık 10 TL paketini almayı düşünüyorum, Radyo-TV-Sinema öğrencisiyim çeşitli fotoğraf ve çalışmalarımı yayınlayabileceğim bir site tasarladım, sanırım bu paket benim için uygundur :)

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
guzel.net.tr 1 yılı uzun zamandır kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Özellikle tr lokasyon sunucularını tavsiye edebilirim.

Natro da fena değil ama pek sevemedim bu firmayı. Nedenleri;
1- güvenlik açısından birkaç php fonksiyonunu kapatmışlar. Her hostta rahatça çalışan dosyalar natroda sorun çıkartabiliyor.
2- Kendi özel panelleri var. Panelden işlem yapmak insanı yorabiliyor. Pek kullanışlı olduğunu söyleyemem.
3- Sayfa yüklenme hızı pek iyi değil. Zaman zaman siteye ulaşım sorunları yaşıyorum.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
guzel.net.tr 1 yılı uzun zamandır kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Özellikle tr lokasyon sunucularını tavsiye edebilirim.

Guzel.net.tr Cihan beyin. Gözüm kapalı güvenebilirim ve önerebilirim sizlere de. Benden almazsanız guzelden alın :D

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hocam ben hostunuz diye bir firmadan aldım yıllık 20 liraya gayet mennunum r10 linkini pm ile atıyorum kampanya devam ediyormu bilgim yok o konudan

markette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyatlarınız çok uygun
ama artık ucuzluk gördüm mü kaçmak geliyor içimden.
webdeki yorumlarınız da iyi ama gerçekçi bir şekilde uptime yüzdeniz kaç acaba?

ayrıca sadece linux tabanlı hosting var gibi görüyorum sitenizde, o da hoşuma gitmedi değil:)

ys belgesi için defalarda belge gönderdik ama hala cevap alamadık. en son özel kargo ile yolladık belgeleri.

fakat kriterlerinizi ys belgesine göre belirlememenizi öneririm. çünkü ys belgesi için herhangi bir yeterlilik gerekmiyor. şirket bile olmasanız ys belgesi alabiliyorsunuz.

ozkulayı nasıl bilirsiniz diye google araması yaptığınızda müşteri memnuniyetini görebilirsiniz. fiyatların uygun olmasının yanında ulaşabildiğimiz en iyi donanımları kullanmaktayız

KadirSenkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yurt dışı:
1- Hostgator
2- NetworkSolutions
3- Westhost
4- Godady
5- Brontobytes

Yurt içinden:
1- Sadecehosting
2- Radore
3- Vargonen
4- Natro
5- Turhost

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Evet OZKULA :) Şimilik gayet iyi gidiyor ozkula ile :)