En Güzel Virüs Programı

Bu konuyu okuyanlar

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar Uzun zamndır Nod32 Kulnıorum ama bazen virüsleri tutamıyor her zamn güncel ama yinede virsüler bazen girior sizin tavsiye edebileceğinz bir virüs programı varmı ????

gorkem2134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende comodoyu tavsiye ederim ücretsiz ve bir okadarda özelliği olan bir virüs programıdır.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Kaspersky :) Ben İnternet secruty versiyonunu kullanıyorum ve memnunum :) Bir üst versiyonu pure çıktı onu kullanmanı tavisye ederim :) benim lisansım bittiğinde pure kullanıcam :)

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
kAspersky Pc yi kasıo hem her dk serial istiyo

leo.pb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kasperskiyi tavsiye ederim süper bir program en güvenilir virüs programı.....güncel keylerini bulmak okadarda zor değil.....

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kaspersky :) Ben İnternet secruty versiyonunu kullanıyorum ve memnunum :) Bir üst versiyonu pure çıktı onu kullanmanı tavisye ederim :) benim lisansım bittiğinde pure kullanıcam :)

pure için mevcut lisansın geçerli değilmi ücretsiz yükseltmeye izin veriyor diye biliyorum,yanılmışta olabilirim.

k4y4

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Avira Antivir Free öneririm ücretsiz istiyorsan.
Ayrıca konu başlığına kafam takıldı En güzel nedir açıklarmısınız?
Antivirüs programlarının güzeli çirkinimi oluyor?
En iyi , Kullandığınız ve beğendiğiniz Av , Ücretsiz Av olabilir.
Konu açarken başlığına dikkat edelim...

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Linux kullanırım virüs nedir bilmem. Garanti, denemesi bedava :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
pure için mevcut lisansın geçerli değilmi ücretsiz yükseltmeye izin veriyor diye biliyorum,yanılmışta olabilirim.

öyle bir şey var mı?? bilmiyorum ama zaten sitesinde de göremedim
pis.png
benim kis lisasım win7 şerefine kampanyadan gelen lisans :D yükseltirler mi?? hiç zannetmiyorum :D

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
kaspersky internet security 2010 - kaspersky pure - kaspersky internet security 2011 tavsiyemdir
alternatif Bitdefender internet security 2010

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Linux kullanın, kullanamıyorum bahanesi varsa şu an Avira Free Edition en iyisi. Lütfen kırık yazılım kullanmayın arkadaşlar.

Eğer önemli ticari ya da kurumsal sistemleri temizliyorsanız aklınızda bulunsun.

Diyelim ki bir işletme ya da kurumda, birden fazla bilgisayarınız var. Yazıcılarınız ağ a bağlı. Bu gibi yerlerde virüs sorununuz oldu ise, yeni nesil rootkitler bilin ki ağ cihazlarının cache' lerine yerleşiyorlar ve oradan kendilerini dağıtıyorlar. Ayrıca ağınıza ya da yerel de bağlı yazıcılarınıza da rahatlıkla yerleşirler.

Böyle bir durum olursa uzun soluklu çalışma yapmanız gerekir. Öncelikle tüm bilgisayarlarınızın temizlendiğine emin olun, windows işletim sistemi kullanılıyorsa gerekirse hepsini yeniden kurun, yeniden kuramıyorsanız Kaspersky ın çok güzel bir Rescue Live CD si mevcut http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/RescueDisk10/ bununla önce bilgisayarınızı tararsınız (Kendisi linux tabanlı bir live CD dir. CD yi boş bir medyaya yazdırdıktan sonra, CD-DVD ROM sürücünüze bu CD yi takıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bilgisayarınızı mevcut CD-DVD ROM sürücünüzü önyükleme disk aracı olarak kullanacak şekilde ayarlayın. Eğer bu esnada internet bağlantınız da varsa, otomatik olarak kendisini güncelleyip taramayı öyle başlatacaktır. Bu ürün non-commercial dır. Ticari olmayan amaçlar için ücretsizdir.) Bundan sonra eğer Windows sistemleriniz açılabiliyorsa, Spybot Search&Destroy gibi bir araç ile registry kayıtlarını silin (bu tip ürünler içinde Windows live Cd yi kendiniz oluşturabilirsiniz, lakin onun da kaspersky nin kullandığı linux gibi kendisini güncelleyeceğini düşünüyorsanız daha çok beklersiniz :D ) Tüm virüslerden kurtulduktan sonra da elinizde olan lisanslı virüs programını ya da free bir versiyonu yükleyin. (arkadaşlar benim nacizhane önerim Avira dır. Sadece deneyim ile alakalı. Nod 32, Panda veya Avast' a güveniniz tam değilse veya tam anlamıyla bu işi bilmiyor ve güvenlik istiyorsanız sa Avira kullanın. Kaspersky ları kırmayın :) )

Bu aşamada tüm bilgisayarlarınızı koruma altına aldı iseniz tüm ağ cihazlarını (yazıcılar, yazar kasalar, dijital terazi, hastanede kullanılan laboratuvar cihazları ve çeşitli medikal cihazlar buna dahil) aynı anda kapatmanız gerekmekte (modem dahil)

Evet işletmeniz kısa bir süre hayat ile bağlarınız kesecek lakin bunu yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Boş vaktim vardı, yazayım dedim :D Umarım faydası olur.

Lütfen linux kullanmaya çalışın... Rica ediyorum.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Kaspersky, 5.0 dan beri kullandığım, bugüne kadar beni utandırmayan, dünya leteratüründe de başarısı kabul edilen bir anti-virüs şirketidir.

Şu an Kaspersky İnternet Security 2010 kullanmaktayım. Tavsiye ederim.

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Tavsiyelernz için teşekkrler Kaspersy kullncam ama seriali sıkıntı olur die kurmuorum

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Dostum diğer programları bilmem ama antivirüsü orjinal kullan derim ben :)

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tek lider Kaspersky' dir. Diğerleri çırağı ve kalfasıdır...

sahipemrah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence Trend Micro kullan. Niyemi? Çünkü güncelleme almıyor! Smart Protection Network Teknolojisi sayesinde. Bilgisayarındaki her dosyanın kimliğini algılayıp merkezdeki senin bilgisayarında olamayan bir veri tabanı ile karşılaştırıyor ve sen bu olayın farkında olmadan virüsü bulaştırmadan kurtuluyorsun. Ve sayamadığım bir çok özellik...

Son mesajlar