En Güzel Masaüstü Yarışması Finalistleri

En Güzel Masaüstü Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    211
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soulcube

Öğrenci
3 Şubat 2008
40
1
8
y_ates sınırları zorlayan sizsiniz hala saçmalıyorsunuz sayfalarca dolusu "vay neden desk dendi" tartışması var nasıl bir forumdur burası böyle başı boş bırakılmış sizin gibi arkadaşlar. Bilmiyorsanız öğrenin kardeşim dilinizi. Dilinizde yabancı kökenli kelimeler varken ve bunlar kabul edilmişken şimdi neden yabancı bir kelimeye karşı çıkıyorsunuz ? "Vay dilimize girermiş yerleşirmiş" kardeşim önce yerleşenleri temizleyin sonra yenilerine karşı çıkın. Hala yaratanına Tanrı yerine Allah diyen insanlar var bu nasıl Türkçecilik söylesene... Ayrıca SDN-DH kavgasına çeviren sevgili arkadaşın jea'dır... Biz buraya gelip ortamı karıştırmadık bu kadarda saçmalık olmaz içimden sana "oha" demek geldi artık. Bize saldıranda sizsiniz kavgayı uzatanda. Verdiğiniz oylara laf atarız çünkü bilmediğiniz bir konuda yarışma yapıyorsunuz ve kıstasları nedir bilmeden hareket ediyorsunuz. Bu" hadi arabalarımızı yarıştıralım ama ben kırmızı olanı birinci görmek istiyorum" demekle aynı... Bu zevk meselesi değildir bunu anlaman gerek artık. Ayrıca Türkçe konusunda da ortamı sen ve jea gerdi.

Jeaquares "kıçımdan tüy eksildi" cümlesi ile bir kez daha seviyesizliğinizi ve cahilliğinizi kanıtladığınız için teşekkür ederim ayrıca "yalebbi" değil "yarabbi"dir o kelimenin doğrusu süper Türkçeniz var doğrusu... Ayrıca bir bayana yakıştıramadığım şekilde tavrınız da var doğrusu

Cloakengaged her insanın ayrı zevki vardır kimisi o 2 saatte kitap okur kimisi devamlı yüzüne baktığı bilgisayarını süsler bunu boşa vakit harcama diye değerlendiremezsiniz

herkesebndencay teşekkürler mesajın için bu forumdan şüphelenmeye başlamıştım ki aklı başında birini gördüm... Bahsettiklerinde sonuna kadar haklısın sizden bize bizden size bir paylaşım olsun diye gelmiştik....

2smoke un yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum...

HoT-SouCE süper noktalar yakalıyorsun ama hala derslerini alamadılar nedense :D

Sevgili Türkçeci arkadaşlar dilinizi öğrenin, hatalarını düzeltin ondan sonra gelin deyin ki bu yanlış. Her zaman yediğiniz şeker kutusunun içindeki kurtcuklardan iğrenmiyorsunuzda içine düşen sinekten iğreniyorsunuz. Bana dilinize yerleşmiş kelimerle gelin önce ondan sonra yenilerine izin vermeyin.Şuna eminim ki siz hala yaratananıza seslenirken Allah diyorsunuz siz ne biçim Türksünüz Allah arapçadır Tanrı öz Türkçedir Uygurca daki yaratan yoktan var eden anlamına gelen tengri kelimesinden gelmektedir biliyor musunuz tabiki hayır google amcaya sorupta sakın çıkışmayın biliyoruz diye, hayır birde kalkıp Tanrı diyenleri Hristiyan diye damgalarsınız değil mi??? Herkes Allah diyor diye savunma yaparsanız bu sizin saçma alışkanlığınız bize "desk deme" diye saçma çıkışma hakkınızı elinizden alır, yaratanın 100 güzel adından biri olduğu için kullanıyorum dersenizde diğer isimlerini diye kullanmıyorsunuz diye sorarlar adama... Boş ve saçma sadece laf olsun diye çıkışmalar burada size puan çevre kazandırmış olabilir ama hep seviyesizliğinize yenilecek insanlar karşınıza çıkmış bu sefer kayaya tosladınız...

Biz buraya bilgi paylaşıma geldik bilmediğimiz varsa öğrenelim bilmediğiniz varsa yardımcı olalım ve bunu yarışma ortamı gibi eğlenceli bir ortamda yapalım. Biz bunu istedik sizin paranoyakça düşüncelerinizi düşünerekten değil. Şimdi daha fazla uzatmayın çok çok abartıp seviyesizce çıkıştığınız için özürdileyin bizde "desk" gibi yabancı kelimeleri kullandığımız için özür dileyelim. Bu özrü SDN forumundan değil kendini bilen (aslında bilmeyen) arkadaşlardan bekliyorum

soulcube

Öğrenci
3 Şubat 2008
40
1
8
cevap yok değil mi komedisiniz inanın gülüyorum halinize, sıkıştığınız cevapsız kaldığınız takıldığınız yerde tepkileriniz süper komedi oluyor...

not : üstteki mesajımda düzenleme ekleme yaptım son 2 paragrafı tekrar oku bence...

Cloakengaged

Dekan
11 Aralık 2008
5,068
145
1,243
Cloakengaged her insanın ayrı zevki vardır kimisi o 2 saatte kitap okur kimisi devamlı yüzüne baktığı bilgisayarını süsler bunu boşa vakit harcama diye değerlendiremezsiniz
alıntıladığım mesaja bakarsan

Kusura bakma ama ben buralarda masaüstü hazırlayıp yarışmaya katılan tiplerden değilim. Böyle bir yarışmaya katılmak için başka bir foruma üye olacak kişilerden de değilim. Sizin böyle şeylere ayıracak boş zamanlarınız olabilir ama benim yok.
ben buralarda masaüstü hazırlayıp katılan tiplerden değilim. başka foruma üye olacak kişilerden de değilim. sizin böyle şeylere ayıracak boş vaktiniz olabilir benim yok deniyor.

anladın mı şimdi daha da açayım mı?

soulcube

Öğrenci
3 Şubat 2008
40
1
8
Cloakengaged sende bendensin adamım :p neyse sorunum yok yanlış anlamışım özür dilerim :) affedersin umarım...

serkan94 uğraşırım çünkü kendindeki ve savunduğu şeydeki hataları görmeden başkalarına çirkince saldırıyor...

serkan94

Profesör
Emektar
20 Mart 2010
2,184
22
218
Cloakengaged sende bendensin adamım :p neyse sorunum yok yanlış anlamışım özür dilerim :) affedersin umarım...

serkan94 uğraşırım çünkü kendindeki ve savunduğu şeydeki hataları görmeden başkalarına çirkince saldırıyor...

Sende şuan ona saldırdığının farkındasın herhalde :glare:

Bence burada bitirip yarışmanın sonucunu bekleyin.....

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
serkan94 evet farkındayım çünkü nezaketimi kabul etmeyip saldırıya devam etti...

Saldırı? Ben saldırı filan göremiyorum. :) Siz görebiliyor musunuz?

Ah... pardon. Unutmuşum. :) Ben Türkçeye hastalık derecesinde dikkat ettiğim için gözüm hatalardan başka bir şeyi görmüyor. Çok özür dilerim, tamam mı? :w00t:

soulcube

Öğrenci
3 Şubat 2008
40
1
8
jea bu özür saldırdığın misafirlere yani bizemiydi yani hatanı kabulmu ediyorsun yani çok ileri gittiğini yoksa dalga mı geçiyorsun ???

NikeSteeL

Dekan
13 Mart 2009
8,420
131
243
Furkan Götürmüş Yarışmayı Masaüstüde Son Derecede Şık

Kazanırsa Hakedenlerden Olucak Şimdiden Tebrik Ederim

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Ben ileri gitmedim. Özür dilediğim tek bir şey var, o da SDN ahalisidir. :) Özür diliyorum çünkü daha iyi bir masaüstü yapabilirdim. :D İşin bu kadar ciddiye bineceğini bilsem uğraşırdım.

Ha bu arada birileri masaüstüne 2 saat ayırdığımla ilgili mesajı da ciddiye almış. Onunla beraber birinci olacağımı söyleyip ünlem koyduğum tüm mesajlarıma gülen surat eklemeliydim, gülen surat koymayınca ciddiye alınıyormuş bazı şeyler. :D

Masaüstünü yapmam 10 dakikamı almadı. Çünkü bir şey yapmadım. Paneli ortaladım, saydamlaştırmak için 1-2 tık yaptım. Arka planı ve temayı değiştirdim. Bir de Screenlets'ten birkaç araç ekledim. Sizin gibi uğraşmadım yani, uğraşmam da. Çünkü bu benim ilgi alanım değil. Benim normal masaüstümü bilirler, sadece arka plan olur. :D

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
Ben ileri gitmedim. Özür dilediğim tek bir şey var, o da SDN ahalisidir. :) Özür diliyorum çünkü daha iyi bir masaüstü yapabilirdim. :D İşin bu kadar ciddiye bineceğini bilsem uğraşırdım.

Ha bu arada birileri masaüstüne 2 saat ayırdığımla ilgili mesajı da ciddiye almış. Onunla beraber birinci olacağımı söyleyip ünlem koyduğum tüm mesajlarıma gülen surat eklemeliydim, gülen surat koymayınca ciddiye alınıyormuş bazı şeyler. :D

Masaüstünü yapmam 10 dakikamı almadı. Çünkü bir şey yapmadım. Paneli ortaladım, saydamlaştırmak için 1-2 tık yaptım. Arka planı ve temayı değiştirdim. Bir de Screenlets'ten birkaç araç ekledim. Sizin gibi uğraşmadım yani, uğraşmam da. Çünkü bu benim ilgi alanım değil. Benim normal masaüstümü bilirler, sadece arka plan olur. :D

Bi uğraşda görelim hem ilgi alanım değil diyosun hemde daha iyisini yapardım diyosun sen boşver sadece arka planla takıl :D

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Uğraşan herkes daha iyisini yapar. Ben alışkın değilim, belki de saatlerimi alır yapması ama alışınca herhalde sizin gibi 2-3 günde bir değiştirecek boyuta gelirim... de, niye? :)

Yani ben bilgisayarın görünüşüne önem vermem. Öyle olsaydı KDE kullanırdım. :D (Aman uzak dursun.)

soulcube

Öğrenci
3 Şubat 2008
40
1
8
jea bırak bu laf oyunlarını lütfen köşeye sıkıştığın anda konuyu başka yöne çekiyorsun hala ileri gitmemiş halin buysa ileri gitmiş halin nasıl olur acaba bu arada keyloger sende hala konuşmaktan öteye gidemiyorsun konunun en az 15 sayfası bu tartışmayla dolu ve suyu değil artık cılkı çıktı 2 şahsiyet yüzünden, 3-4 kere uyarı yaptın o kadar DH'ta çoktan biterdi bu tartışma...

jea sen özür dile inan başta ben ve senin hatalı gördüğün arkadaşlarım hassasiyet gösterdiğin yabancı kelimeleri kullandıkları için özür dileyecekler... sadece bir özür başka bir şey beklemiyorum...

keyloger şimdi kalkıp DH'tan gelen misafirleri asar kesersin adil bir düzensizlikte, ben sadece özür istiyorum karşılığında sadece özür alınacak saygılı bir forum ortamı için bu özürleşme gerekli bence, bunun dışındaki bütün etki tepki ve hareketler seviyesiz saygısız ve taraflı olur...

keyloger

Rektör
4 Ocak 2008
13,268
235
243
jea bırak bu laf oyunlarını lütfen köşeye sıkıştığın anda konuyu başka yöne çekiyorsun hala ileri gitmemiş halin buysa ileri gitmiş halin nasıl olur acaba bu arada keyloger sende hala konuşmaktan öteye gidemiyorsun konunun en az 15 sayfası bu tartışmayla dolu ve suyu değil artık cılkı çıktı 2 şahsiyet yüzünden, 3-4 kere uyarı yaptın o kadar DH'ta çoktan biterdi bu tartışma...

jea sen özür dile inan başta ben ve senin hatalı gördüğün arkadaşlarım hassasiyet gösterdiğin yabancı kelimeleri kullandıkları için özür dileyecekler... sadece bir özür başka bir şey beklemiyorum...

keyloger şimdi kalkıp DH'tan gelen misafirleri asar kesersin adil bir düzensizlikte, ben sadece özür istiyorum karşılığında sadece özür alınacak saygılı ir forum ortamı için bu özürleşme gerekli bence, bunun dışındaki bütün etki tepki ve hareketler seviyesiz saygısız ve taraflı olur...

Bizi başka forumlarla kıyaslayıp durma, biz başka forumlar gibi insanların tartışma hakkını ellerinden alma taraftarı değiliz, sorunlarını kendilerinin çözmesini bekleriz çözemezlerse o zaman gereğini yaparız.

Bana şimdi misafiriz, öyle davranılmadı böyle yapılmadı diye bahanelerle gelme, biz de misafir diye birşey yoktur.

Senin ne hakkın varsa Jeaqueres'in de o kadar hakkı vardır, sen yazdıklarından ne kadar yargılanırsan o da o kadar yargılanır. Açıklamam yeterlidir umarım.

Nasıl davranmamız gerektiğini de öğretmenize gerek yok, çok şükür idare edecek kadar biliyoruz.

yumluanarsist

Rektör
11 Haziran 2009
12,009
280
0
Konuyu uzatmıyorum, sana da uzatmamanı öneririm. :) Derdin varsa özel mesajla ulaşırsın.

keyloger asabidir bak. :D O'nu da geçtim, pesimist'e görünmek bile istemezsin.

soulcube

Öğrenci
3 Şubat 2008
40
1
8
keyloger asabilik bana göre boş şeydir yani içi boş laflardır fikir değil zikirleri görelim lütfen. Tartışma elbette olmalı ama seviyeli bir biçimde. Ayrıca içinde bulunulan konunun cılkı çıkarılmadan olmalı. İçinde bulunduğumuz konu nedir ben onu unuttum şahsen. Çünkü ben son 2 mesajımda bir çözüm öneriyorum ama malum şahsiyet yanaşmıyor. Ben şu ana kadar olan davranışlarınızı eleştirmiyorum şu andan sonra asıp kesmeye başladığınızda asılan ve kesilen kişilerin kimler olacağını bildiğim için konuşuyorum. Ha adil davranırsanız hakkınızda yanıldığım için hemen size özrümü sunarım. Nasıl davranmanız gerektiğini öğretir bir tavır içinde değilim siz nasıl bizi uyarıyorsanız bende sizi uyarıyorum bence kişisel uyarıda rütbe veya yetki aranmamalı...

jea benim kimseden korkum yok sonuçta sen kendini nasıl haklı görüyorsan ki üstüne basa basa yanıldığını söyleyebilirim buna kanıt içinde son mesajlarıma cevap vermemeni gösterebilirim işte bende öyle kendimi haklı görüyorum. Durum ortada saçmalık dolu ve ileri giden tavırlarla bana ve arkadaşlarıma saldırdın ve bu kavgayı uzattın halada uzatıyorsun. Ben o linki verdiğiniz Türkçe konusunada geleceğim bakalım ne şovlar yapmışsın?

Sonuç olarak tekrar ediyorum malum iki "arkadaş" sadece ileri gittiklerini kabul edip özür dilesinler emin olun ben ve arkadaşlarımda özür dileyeceğiz ve tartışma kapanıp konu yarışmaya geri dönecek...

Lütfen rica ediyorum basit bir özrü...

---------- saat 23:08 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:02 eklenmişti ----------

Hatta iyi niyet göstermek için ilk adımı jea'dan beklemeyip ben atayım

tartışmayı uzattığım için ve saldırıya geçtiğim için özür dilerim...

tabi bu özrün karşılığı olursa sevinirim...

ramboberk

Profesör
12 Eylül 2009
4,418
74
0
yahu adam uçmak istiyorsa
uçurun gitsin
ne konuşturuyorsunuz habire ya
arkadaş bu tür mesajlar yüzünden konuya girmek bile istemiyorum artık
hatta yarışmadan bile çekilmeyi düşünüyorum
zaten öyle oy aldığımızda yok
dandik masaüstü için o kadar oy aldıkları halde halen kaç sayfadır abuk subuk tartışmalara giren arkadaşlarada tavsiyem şu olacak
burası ne donanım haber nede forumtr sitesi
burası shiftdelete.net forum sitesi
yani türkiyenin en kaliteli ve en büyük forum sitesi
ya gerektiği gibi kurallara bağlı kalarak ve düzeyli yorumlar yaparak bu forumda hoşça vakit geçirirsiniz
yada

gerisini mod arkadaşlar söylesin
fazlasıyla alçakgönüllü davrandılar çünkü

anlaştıkmı

okito :p

Owl City.

Öğrenci
3 Ağustos 2010
13
0
0
yahu adam uçmak istiyorsa
uçurun gitsin
ne konuşturuyorsunuz habire ya
arkadaş bu tür mesajlar yüzünden konuya girmek bile istemiyorum artık
hatta yarışmadan bile çekilmeyi düşünüyorum
zaten öyle oy aldığımızda yok
dandik masaüstü için o kadar oy aldıkları halde halen kaç sayfadır abuk subuk tartışmalara giren arkadaşlarada tavsiyem şu olacak
burası ne donanım haber nede forumtr sitesi
burası shiftdelete.net forum sitesi
yani türkiyenin en kaliteli ve en büyük forum sitesi

ya gerektiği gibi kurallara bağlı kalarak ve düzeyli yorumlar yaparak bu forumda hoşça vakit geçirirsiniz
yada

gerisini mod arkadaşlar söylesin
fazlasıyla alçakgönüllü davrandılar çünkü

anlaştıkmı

okito :p

Oldu, biz kalkalım o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...