En Güzel Masaüstü Yarışması Finalistleri

En Güzel Masaüstü Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    211
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aLcat[R]aZ

Öğrenci
3 Ağustos 2010
34
1
0
Kime göre doğru? Sen benim keyfimin kahyası mısın? Beğendiğime oy vereceğim tabii ki, senin zevkinle benimki bir olmak zorunda mıdır?

Gelme amacınızı ben bilemem ama sonuç ortada. Ben çıktım hatta özür bile diledim, siz akın akın gelip ağzınıza geleni söylemeye devam ediyorsunuz.

Madem beğendin o zaman Linux'a Destek olsun diye oy verdim demeyecektin en başta.. O eleştiriyi yaptığımda beğendiğini henüz söylememiştin. Neyse hadi kalın sağlıcakla..

HoT-SouCE

Öğrenci
19 Ağustos 2010
4
0
0
Ben en azından delikanlı gibi yüzünüze söylüyorum, arkanızdan konuşmuyorum sizin yaptığınız gibi. Gelin yüzüme söyleyin ne söyleyeceksiniz, arkadan konuşmayın kız gibi.

Burda arkadan nasıl konusuluyor :helpsmilie::helpsmilie: banada lazım ondan

---------- saat 00:25 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:23 eklenmişti ----------

pardon smile da ingilizce help yazıo ama elimde olmayan sebeplerden dolayı türkçesi nie yok :S... hay lanet smile dediğim gülümseme ifade falan xD

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
y_ates erkekliği senden öğrenicek değiliz

---------- saat 01:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:27 eklenmişti ----------

HoT-SouCE aman bulaşma abiler linuxcu

aLcat[R]aZ

Öğrenci
3 Ağustos 2010
34
1
0
Ben en azından delikanlı gibi yüzünüze söylüyorum, arkanızdan konuşmuyorum sizin yaptığınız gibi. Gelin yüzüme söyleyin ne söyleyeceksiniz, arkadan konuşmayın kız gibi.

Yüzüne Söylüyoruz da anlıyomusun.. Attığım cevaplar gayet normal cevaplar. Sizin attığınız cevapların hepsi resmen tersleme maksadıyla atılıyo. En iyi örneğini de demin verdiğin cevapdan gösterebilirim. Birşey anlatmaya çalışıyorum sen kalkmış keyfimin kahyasımısın diye cevap veriyosun.. Artık şu konuya cevap atmada şu tartışma kapansın. Attığınız mesajları görünce cevap vermeden duramıyorum.

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
y_ates erkekliği senden öğrenicek değiliz

---------- saat 01:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:27 eklenmişti ----------

HoT-SouCE aman bulaşma abiler linuxcu
İstediğinden öğrenebilirsin. Benimle ilgili bir şey söyleyeceksen gel yüzüme söyle, merak etme adam yemem :D

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
Sana bişey söyleme gereği hissetmiyorumki

---------- saat 01:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:33 eklenmişti ----------

Ayrıca arkandan konuştuğumu nerden çıkardın ?

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Sana bişey söyleme gereği hissetmiyorumki

---------- saat 01:37 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:33 eklenmişti ----------

Ayrıca arkankan konuştuğumu nerden çıkardın ?
Kuşlar söyledi, alemin bir akıllısı sizsiniz ya :D Bu aralar da forum basmak moda oldu.

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
Vay akıllıya bak bende diyorum bu 4 ziyaretçi nerden çıktı hiç tahmin edememiştim sen olduğunu ya :D

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
senin seviyene inip seni anlamaya çalıştım ama yine anlayamadım :D , neyse hadi kendine iyi bak bu arada ziyaretçi olarak takılma gel bi hesap al beraber takılalım :D

---------- saat 01:48 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:47 eklenmişti ----------

bide bu forumda dhdeki gibi kendini uzaklaştırma varmı oylama bitene kadar kafamı dinliyim :D

HoT-SouCE

Öğrenci
19 Ağustos 2010
4
0
0
senin seviyene inip seni anlamaya çalıştım ama yine anlayamadım :D , neyse hadi kendine iyi bak bu arada ziyaretçi olarak takılma gel bi hesap al beraber takılalım :D

---------- saat 01:48 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:47 eklenmişti ----------

bide bu forumda dhdeki gibi kendini uzaklaştırma varmı oylama bitene kadar kafamı dinliyim :D

:4::4::4::4:

Hesap almanı tavsiye ederim en azından tema yapmanın boş zaman geçirmek değil gerçekten eğlenceli bi iş olduğunu paylaşıldkça daha zevkli olduğunu da görürsün :)

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0

Hele şükür, ben de dinleyeyim. Ben o forumu takip edemiyorum, forum tasarımı çok itici geliyor bana. Cahilliğime ver.

Bu da bu konuya son iletim. Laf atmak isteyenler özelden yazabilir. Herkese hayırlı geceker.

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
Hatta sizin için linux bölümü bile açtırırım bu işlerde baya iyi tanıdıklarım var :D

---------- saat 01:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:53 eklenmişti ----------

Peki kendini uzaklaştırma varmı ciddiyim ?

keyloger

Rektör
4 Ocak 2008
13,268
235
243
Hatta sizin için linux bölümü bile açtırırım bu işlerde baya iyi tanıdıklarım var :D

---------- saat 01:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:53 eklenmişti ----------

Peki kendini uzaklaştırma varmı ciddiyim ?

Hayır yok, böyle talebi olan arkadaşları istedikleri süre boyunca banlıyoruz :wink:

baxı

Öğrenci
7 Temmuz 2009
21
0
0
Arkadaşlar cok güzel DESK ler var baya uğrasılmıs bu DESK lere bellı Furkan arkadaşın DESK i baya güzelmiş zaten bir çok arkadaşta benimle aynı fikirdeymiş :thumbup1::devil2:
Emeklerinize sağlık arkadaşlar:clap:

ramboberk

Profesör
12 Eylül 2009
4,418
74
0
kardeş az önce ne dedim okumadınmı
sizin başka derdiniz yokmu
illa sorun çıkarmak yada geyik yapmak istiyorsanız başka kapıya
bu forum gayet seviyeli ve nezih bir forum dur
lütfen gereksiz mesaj ve yorumlarla kirletmeyelim
desk kelimesinden dolayı sayfalarca tartışma yapılmış sen halen özellikle vurgulayarak desk kelimesini kullanıyorsun
bu yaptığına bizim oralarda kaşınmak denir kısaca

topalsolucan

Rektör
25 Mart 2010
15,673
555
293
desk kelimesinden dolayı sayfalarca tartışma yapılmış sen halen özellikle vurgulayarak desk kelimesini kullanıyorsun

yahu sayfalarca tartışma yapılmışda üyeler arasında yapılmış, bu forumun bir sahibi yöneticisi yokmu? forumda desk demek felan yasakmı forum kurallarında yazıyormu, bir yöneticinin cevap vermesini bekliyorum, ona göre yolumuza bakalım

baxı

Öğrenci
7 Temmuz 2009
21
0
0
yahu sayfalarca tartışma yapılmışda üyeler arasında yapılmış, bu forumun bir sahibi yöneticisi yokmu? forumda desk demek felan yasakmı forum kurallarında yazıyormu, bir yöneticinin cevap vermesini bekliyorum, ona göre yolumuza bakalım

Öncelikle sizden sizin gibi seviyelı herkesten ozur dılerım kesınlıkle ne forumu karıstırmak ne sacma tartısmalara gırmek istemıyorum ama bırılerının cıkıpta sacma sapan ahkam kesmesı rahatsız ettı ve muhalefet tarafıma dur dıyemedım adamın bırı cıkıyor ve dıyorkı burada su dılde konusamazsın yasak tu kaka burası bızım forum gıt kendı forumuna gıbı sacma sapan laflar soyluyor kımsenın bu sekılde bır tenkıte hakkı yok uzun suredır forumdan tanıdıgın ve samımıyetının olustugu arkadaslarına kıbar bır dılle dostum bu hos degıl bu sekılde soyle daha hos olmazmı dersın efendıce o da olur der yada olmaz der bu sekılde sevıyorum der ve sacma bır konu yuzunden tartısmalar cıkmaz ozetle ısteyen ıstedıgı dılı kullanabılır yazabılır ve burası kımsenın forumu degıldır ıkı fazla mesaj yazdın daha once kayıt oldun dıye yenılerı yada az yazmısları cık burası benım dıye kovalayalım hadı neyse aklı basında olup saygı cercevesınde konusan herkesten ve konuyu baslıgını dıkkate alarak ve bır seyler ogrenmek ve ogretmek ıcın gıren herkesten ozur dılerım
saygılarımla

aLcat[R]aZ

Öğrenci
3 Ağustos 2010
34
1
0

Biz konuyu dün kapattık.. baxı Donanım Haber'den birisi değil. Sizin forumdan birisi..

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
baxı arkdaşlar pek misafirperver değil belki zamanla öğrenirler

---------- saat 13:25 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:21 eklenmişti ----------

Hayır yok, böyle talebi olan arkadaşları istedikleri süre boyunca banlıyoruz :wink:

Beni 10 gün uzaklaştırmanı talep ediyorum

keyloger

Rektör
4 Ocak 2008
13,268
235
243
baxı arkdaşlar pek misafirperver değil belki zamanla öğrenirler

---------- saat 13:25 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:21 eklenmişti ----------

Beni 10 gün uzaklaştırmanı talep ediyorum

Yarışma bittikten sonra 10 değil istersen sınırsız uzaklaştıralım, şimdi yarışmadaki hakkın zarar görmesin. :wink:

Furkan*

Öğrenci
3 Ağustos 2010
44
1
0
Uzaklaştırılınca yarışma hakkım gidiyo diye bi kaidemi var ? burda kimseyle tartışmamak için uzaklıştırmanı istiyorum eğer yarışma hakkım gidiyosada önemli değil zaten pekte önemli bi yarışma değil benim için

herkesebndencay

Öğrenci
19 Ocak 2010
30
1
0
Burda da mod undan jeasına herkes bir artis bir artis sorma altın kaplama küre verelim hepsine olay kapansın bence. Normal insanlarda az değil tabi o yüzden hala buradayız ya. Artizlere yol vermeyin arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...