Emre: Sami Yen'de kulaklarımı tıkayacağım!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
407004573EE03A40A1D53031r.jpg

Emre "Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olacak mısın" sorusuna "Gol atmayı tabii isterim. Ancak gol atsam da atmasam da ben zaten gerçek Fenerbahçeliyim" yanıtını verdi...

Hafta sonu Ali Sami Yen'de oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin şüphesiz en çok merak edilen ismi Emre Belözoğlu...

Galatasaray altyapısından yetişen ve bu sezon başında Fenerbahçe'ye transfer olan Emre, maç öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu. Galatasaray'a karşı daha önce de oynadığını ifade eden Emre, "Inter'deyken ve ilk yarıda Kadıköy'de oynanan maçta forma giydim.

Ancak tabii ki Ali Sami Yen'de Fenerbahçe formasıyla Galatasaray'a karşı oynamak benim için büyük heyecan olacak" dedi. Galatasaray taraftarının kendisi için büyük hazırlıklar yaptığını bildiğini de belirten milli futbolcu, "Benim için özel pankartlar ya da tezahüratlar yapılacaktır. Ancak ben orada kulaklarımı tıkayacağım. Sahada işime bakacağım" yorumunda bulundu.

ÖZEL OLARAK HAZIRLANIYORUM

Kendisinin de bu maça özel hazırlandığını dile getiren Belözoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: "90 dakika boyunca her hareketime dikkat edeceğim. Kendimi frenleyeceğim. Normalde duygularımı çok açığa vuran bir insanım. Ancak bu maçta bunu yapmayacağım. Galatasaraylı arkadaşlarla bugün (dün) birlikteydik. Ortamı germeme konusunda fikir birliğine vardık. 7-8 haftadır iyi bir performans gösteriyorum.
Bu formu sürdüreceğim."

Emre, "Galatasaray'a gol atıp gerçek Fenerbahçeli olacak mısın" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bana bu soru çok soruluyor. Ancak ben gol atsam da atmasam da zaten gerçek Fenerbahçeliyim. Yine de Galatasaray'a gol atmayı elbette isterim."

KAYNAK

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Emre dedi ki:
ben zaten gerçek Fenerbahçeliyim

O kadar parayı alan herkes zaten gerçek Fenerbahçeli olur. ;) Sonra da Fenerliler buna inanır.. Valla inanır.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Neler olacak çok merak ediyorum

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
tıkaması gereken yerleri kulakları değil biliyorsunuz dimi?

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
kulaklarını tıkaması çınlamasını engelliyormuymuş?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bence kask filan taksın.Üzerine nelerin atılacağı belli olmaz.

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sony Atrac3plus CD oynatıcım senin olsun Emre. Maç öncesi ısınırken dinlersin ama maç esnasında n'apacaksın bilemiyorum.
16505334_0.jpg

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
kapasan bile o sesleri yinede duyarsın emrecim :D Ama sadece şunu diyorum para her kapıyı açar kardeşim

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Hangi Formayı Giyiyorsa O TakımLı Demektir . Galatasaraylılarda Biraz Hazımsızlık var Sanırım . Ekmeğini Yediği Kapı Kutsaldır. Emre Olur bi Başkası OLur.!

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Paranın emrettiği yerde kişilikler satılıktır

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
takım değiştirmeyi hala kişilikle bağdaştıran adam var mı yahu? emre sanki gs-fb arası transfer olan ilk fubolcu. bırakın allasen.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Emre bence maç bitene kadar uyuyamaz.O şimdi her yerde maçı düşünüyodur.Tuvalatte,banyoda,yürürken,kitap okurken,:)

Düşün düşün zordur işin EMre:D

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
çok karaktersizsin be emre belezoğlu.. takımımda böyle topçu asla istemem.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Hangi Formayı Giyiyorsa O TakımLı Demektir . Galatasaraylılarda Biraz Hazımsızlık var Sanırım . Ekmeğini Yediği Kapı Kutsaldır. Emre Olur bi Başkası OLur.!

Ekmeğini yediği yer kutsal da mesleğini öğrendiği yer kutsal değil mi? :) Futbolu da kutsallaştırdınız ya.. :) Arkadaşım, yukarıda başka üyelerin de söylediği gibi, futbolda takım değiştirmek normaldir, bunun çok da kişilikle alakası yoktur ama ifade tarzın çok anlamsız.

Sorun şu ki, bu işten sadece Emre ve Emre'yi alıp satan takımlar kazanıyor. Futbolun aşırı taraftarlarına da ancak bu masallara inanmak kalıyor. "Gerçek Fenerbahçeli" ne demek oluyorsa artık.. :) Adamın ne Fenerbahçe umurunda ne Galatasaray ne de "spor". Önemli olan tek şey var, para. Yapabilseydim ben de böyle bir "sporcu" olurdum doğrusu, iyi parası var.

Adamlar çok iyi bir "ticaret" yöntemi bulmuşlar, millet de çok iyi yiyor bu oyunu.. Spor spor, çok iyi bir spor, izleyin, izlettirin. ;)

rower

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kulaklarını tıkasa ne olur ?

Bastırır parayı açtırırız ? :stuart:;)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Ekmeğini yediği yer kutsal da mesleğini öğrendiği yer kutsal değil mi? :) Futbolu da kutsallaştırdınız ya.. :) Arkadaşım, yukarıda başka üyelerin de söylediği gibi, futbolda takım değiştirmek normaldir, bunun çok da kişilikle alakası yoktur ama ifade tarzın çok anlamsız.

Sorun şu ki, bu işten sadece Emre ve Emre'yi alıp satan takımlar kazanıyor. Futbolun aşırı taraftarlarına da ancak bu masallara inanmak kalıyor. "Gerçek Fenerbahçeli" ne demek oluyorsa artık.. :) Adamın ne Fenerbahçe umurunda ne Galatasaray ne de "spor". Önemli olan tek şey var, para. Yapabilseydim ben de böyle bir "sporcu" olurdum doğrusu, iyi parası var.

Adamlar çok iyi bir "ticaret" yöntemi bulmuşlar, millet de çok iyi yiyor bu oyunu.. Spor spor, çok iyi bir spor, izleyin, izlettirin. ;)

Amma Gözünüzde Büyütüyonuz Anlam Veremiyorum . Vatan Haini Muamelesi Yapılıyor Ülkemizde Malesef Takım Değiştirenlere Gel Gör ki Sadece içerde Öyle Emre Manchester United e Gitseydi Hiç Bir GS linin Gıgı çıkmazdı Gurur Duyarlardı Böbürlene Böbürlene . GS ye ile Şampiyonlar ligi Finali Oynasa Manchester United'ın Tek Golünüde Emre Atsa - Olsun Oda bizim Futbolcumuz Diyecek Kadar Pişkin Olurlardı . Ama Gelin Görinki Bir Türk Takımına Gidince En Adi ithamlara Maruz Kalıyor Burası Onun Vatanı Elbet Burda Bir Takımda Oynayacak . GS Emre'ye Çok Şey Kattıda Emre GS'ye hiç Bişey Katmadımı . Herhalde Milyon Dolarlar Alıcaklar Kitlelere Hitap Ediyorlar Bütün Sezon Antreman Sahanın Bir Başından Bir Başına Koşmadın herhalde hiç Sen . Bu Sporu Yapıyor Yeteneği Var Parada Kazanacak Bildiği Tek Şey Bu . Onlar Bu Paraları Kazanamasa . Kim Futbol Oynamak ister. Sen Şimdi Hangi Takımı İzlerdin Hangi Futbolcunun Adını Bilirdin . Klasik Türk Filmine Çeviriyonuz Olayı İşte o Milyon Dolar Alıyo Yol işçisi 20 Ytl Aliyo Filan . Bu Söylemlerden ve Bu Kafalardan Kurtulun Derim .! Sana Ve Senin gibi Düşünen ne kadar Varsa.!Futbolda Şiddeti Körüklüyor Bu ithamlar Ondan Sonra Meydan Muharabesine Dönüyor iş . Bir Vatandaş Çoçuğunu Maça Götürse Üzerinde FB Forması Olsa GS li bir Grubun Arasına Girsem . O Çoçuğu Nasıl Korayacaksın yada Çoçuğun Gözü Önünde Kendini .! TAKIM tutmak Karşı Tarafın Anasına Küfretme (Senin Akrabalarından KArşı Takımlı olan Yokmuş Gibi) Taş Atma Dövmeye Kalkma Birşeyler Fırlatma Kafasına Değildir.!

recai888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kadar korkmana gerek yoktu ya, en fazla dolar pankartları açarak "emre Buraya" diye tezahürat yaparız ki zaten sen anında doğuştan Galatasaray'lı olursun. No Problem yani...

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Nikesteel, kardeşim senin o mesajı bana yazman için, benim takım değiştirenlere kötü gözle bakıyor olmam lazım. Oysa ben kendim zaten söylemişim, bunun bir kişilik meselesi olmadığını, takım değiştirmenin normal olduğunu vs. Benim eleştirdiğim şey çok başka idi be arkadaşım. :) Biraz açmışsın ağzını yummuşsun gözünü; yani ezberden entellektüalite. :D

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bence kask filan taksın.Üzerine nelerin atılacağı belli olmaz.
Ben bir şey atılacağını sanmıyorum.Geçmiş dönemde yabancı madde atmaktan başımız çok yandı.En fazla ıslıklayıp,aleyhte tezahürat ederler ve moral bozucu pankartlar açarlar.Benim ultrAslan'ım işini bilir :D

Bugüne kadar iki takım arasında çok transfer oldu ama,hiçbiri bu kadar tepki çekmedi.Çünkü gider gitmez "Gerçek Fenerli olduğunu" söyledi.Galatasaray'ın adını eski takımlarımdan biri diye andı.Yani terbiyesizleşti.Eğer ekmeğini yediği yer kutsalsa,Galatasaray'ın adını anarken saygılı olması gerekiyor.4 sene de bizde oynadı.Yoksa bizim eski bir oyuncumuzla ne sorunumuz olabilir(Fenerbahçe'ye gelene kadar tek kızgınınlığım vardı,o da 2001 yılında Okan Buruk'la bir olup Jardeli oynattırmadı ve kaçan şampiyonluğun mimarıydı).

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
"Paranın satın alamadığı şeyler vardır, geri kalan herşey için bilmemne kart."diycem ama emrenin bu kart'a ihtiyacı olduğunu sanmıyorum :)

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ulan bi geçirsin size emre .. bence poposunu da kapaması lazım malum :D

recai888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ulan bi geçirsin size emre .. bence poposunu da kapaması lazım malum :D

öncelikle üslubuna dikkat etsen iyi edersin ;), emre'ye gelince de kulakları dahil bütün deliklerini kapasa iyi eder mâlum geçen seneden acı hatıralar bıraktık... :D

nonda2bz6.gif

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ıyı mac olsun kımın kazandıgı pek onemlı olmamalı. onlar (futolcular) her durumda zaten kazanıyorlar. bıze ne oluyosa artık ....?