Elveda CHROME Hoşgeldin COMODO DRAGON

Kaplan7

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bişey söylicem ama bu söylediğime katılanlarda olabilir katılmayanlarda olabilir..
Yaa bu tarayıcıların çökmesi bilgisayar sisteminden sisteme farkediyor... Bunu ben bizzat kendim yaşadığım için tecrübeyle sabit arkadaşımın bilgisayarında Firefox un son sürümü devamlı çöküp donuyordu ama benim 2 tane bilgisayarda canavar gibi çalışıyor... Sebebini bilemiyoruz ama.. Sonra bu forumdada tarayıcılarla ilgili bi konu açıldığında bazı arkadaşlar devamlı çöküyor derken bazı arkadaşlarda hiç çökme filan yok diyor.. Yani sistemden sisteme farkediyor bu durum... Mesela üstteki arkadaş chromeım altyapılı tarayıcılar devamlı çöküyor diyor ama yemin ederek söylüyorum benim 2 bilgisayardada
chromeium altyapılı tarayıcılarda hiç çökme görmedim....
Evet kardeş.Söylediklerine kesinlikle katılıyorum.Bende de Firefox çöküyor,Chrome sapasağlam.Ne yapmak lazım anlamıyorum.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Gerçekten Google Chrome dan daha iyi diyebilirim...

En azından Chrome gibi zırt bırt çökmüyor...

Bu tarayıcıyı ben ve comodo Firewall kesinlikle tavsiye ediyoruz...

Arkadaşlar bişey söylicem ama bu söylediğime katılanlarda olabilir katılmayanlarda olabilir..
Yaa bu tarayıcıların çökmesi bilgisayar sisteminden sisteme farkediyor... Bunu ben bizzat kendim yaşadığım için tecrübeyle sabit arkadaşımın bilgisayarında Firefox un son sürümü devamlı çöküp donuyordu ama benim 2 tane bilgisayarda canavar gibi çalışıyor... Sebebini bilemiyoruz ama.. Sonra bu forumdada tarayıcılarla ilgili bi konu açıldığında bazı arkadaşlar devamlı çöküyor derken bazı arkadaşlarda hiç çökme filan yok diyor.. Yani sistemden sisteme farkediyor bu durum... Mesela üstteki arkadaş chromeım altyapılı tarayıcılar devamlı çöküyor diyor ama yemin ederek söylüyorum benim 2 bilgisayardada chromeium altyapılı tarayıcılarda hiç çökme görmedim....

Bu yazdığım 2 yorumda çelişki var gibi ama tarihler çok farklı arkadaşlar o zamanlar demekki chrome çok çöküyormuş.... Şimdi kesinlikle öyle bir sorunum yok....

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Katılıyorum çakma chrome. chrome kadar güncel olcağını pek zannetmiyorum zaten kıyaslama testinde chromun 4.1 sürümü çıkmış büyük ihtimal o sürümün temasının farklılaştırılmış halidir biraz değişiklik yapılmış olabir forever chrome :D

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hızdan ne haber ?

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Çok güzel bir tarayıcı.Hız ise süper.

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle tarayıcılardan bahsettiğimizin altını çizerek başlamak isterim. Ben Firefox 3.6.13 ve Comodo Dragon beraber kullanıyorum. Comodo yu kurduğumdan beri genelde onu kullanmaya başladım. Eklenti eksikleri nedeniyle Firefox u yedekte tutuyorum. Eklentilerde eksikliklerinin tamamlanmasıyla en iyilerden biri olacağına şüphe yok. Ben memnunum. Tavsiye de ederim.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Chrome çöküyor bu çökmüyor deyip durmuşsunuz...
Çok uzun zamandır Chrome kullanıyorum...
Hiç çöktüğüne şahit olmadım...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Chrome çöküyor bu çökmüyor deyip durmuşsunuz...
Çok uzun zamandır Chrome kullanıyorum...
Hiç çöktüğüne şahit olmadım...

al bendende o kadar.... 4 aydır kullanıyorum bi defa cökmedi. resmini koyun bizde dünya gözüyle bi görelim su cökmeyi.

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
SRWare İron daha iyi bence..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İkiside chromium altyapısını kullanıyor aynı yanii... Ama comodo güvenlik açısından bi adım önde olabilir..

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
konuyu hortlatıyorum,baktımda herkes chrome diyo ama comodo dragon kullananlar nerede ?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben kullanıyorum gayette memnunum iyi tarayıcı COMODO nın kendi katkılarıda müthiş...

Ayrıca güncel versiyonu koyalım...

Comodo Dragon Internet Browser 12.2.0.0

DOWNLOAD

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
isteyen üstteki linkten indirebilir ve görebilir:D

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
O kadar yazdınız yazdınız en sonunda yüklettirdiniz bana :D

Anam bu ne kadırıyorum :D Chromium iyi şuan da. Firefox son versiyon (5) ve Chromium ;) Tabii tercih meselesi bakarsanız bir gün Dragonu da kullanmya başlamışım.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
orjinalinin yanında hiçbir esprisi artısı yok ortaya bilgileri gönderiyor muabbeti attılar buda ben göndermiyorum diyor hesapta, illa modlu chrome kullanılacaksa chromeplus kullanın artı özellikleri var en azından.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
comodo dan sonra hiç chrome kullanmadım

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bi Comodo Dragon bir de SRWare İron bu ikisi Chrome yerine alternatif.Comodo'yu kullanmadım ama SRWare İron'ı kullandım.Gayet güzel.

azarax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
deneyelim bakalım

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

türkçemi acaba?

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

türkçe :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
ilk bakışta çakma chrome gibi geldi bana

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çakma zaten, aynı altyapı üstte biraz makyaj. Daha güvenli olduğunu iddia ediyor, güvenliğini bilmem ama chrome bariz daha hızlı.

EBXeL.png

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
chrome'dan vazgeçmeyeceksin hacı. Madem çok iddialılar baştan yazsınlar. anca geliştirip geliştirim yeni ismiyle tarayıcı sunarlar. Chrome babaaaa..