Yardım Ekran Kartım Yandı herşeyi yazdım ne yapabilirim veya ne oynarım

Bu konuyu okuyanlar

ghostofsparta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:coldsweat: Merhaba arkadaşlar ben öncelikle yıllar önce bu bilgisayarda gta5 steam pubg ve fortniteyi csgoyu akıcı oynuyordum fakat bi ara kendi kendine kurtarma hatası verdi 2020 yıllarına yakın babamın yakın arkadaşı tamirciye götürdüm ekran kartı yanmış dedi ve geri tamır ettiginden o zamandan beri hiç bişe akıcı deil 800x600 cözünürlükte 20-30 fps gta san acıyor frame limit kapalı olduğu halde ): işletim sistemim şunlar :
--------------------------------------------------------------------------------------------------
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz 3.20 GHz
Takılı RAM 4,00 GB (kullanılabilir: 3,68 GB)
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Kalem ve dokunma Bu görüntü biriminde kalem girdisi veya dokunarak giriş yok
-------------------------------------------------------------------------------------------------
bu sistemle ne oynayabilirim pcden komut cmd fln anlarım ama bu ekran kartından pcnin içinden falan hiç anlamam saracak bir oyun ne oynayabilirim
----------------------------------------------------------------------------------------------------
YANAN EKRAN KARTI BU HALA VAR GÖZÜKÜYOR NAPICAM BU HALA ÇALIŞIR MI YADA BU SİSTEMLE OYNARIM ):
Card name: Intel(R) HD Graphics
Manufacturer: Intel Corporation
Chip type: Intel(R) HD Graphics (Core i5)
Device Problem Code: No Problem
Driver Problem Code: Unknown
Display Memory: 1760 MB
Dedicated Memory: 128 MB
Shared Memory: 1632 MB
Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (75Hz)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------