Ekran Kartı ve Kötü bilgisayar hakkında çok acil yardıma ihtiyacım var.

Bu konuyu okuyanlar

AphrenoS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle forum kuralları ve konuyu tam olarak nereye açıcağımı bilmiyorum o yüzden özür dilerim :/

Merhabalar, Benim 8 yıllık candostum gibi baktığım içi dışı temiz bi bilgisayarım var,
bakımlarını yaparım ve zerre toz bile olmaz, o yüzden bir iki değişen dışında sorun olmadı bu güne kadar.

- Yeni bilgisayar alıcak durumumuz yok, ödemeler dolayısıyla 1 yıl beklemem gerekebilir.

Bu yüzden soruma geçiyorum:

İşlemci: Intel Dual-Core Çift çekirdekli İşlemci 2.80Ghz
Ram: 4GB Drr2 800Mhz
Ekran kartı : ATI Radeon HD 4650
İşletim sistemi: W7 64Bit

CS:GO'da 40-60 FPS 1366x768'de oynuyorum, çözünürlük düşürdüğümde fazla fark etmiyor.
Ayarlar Tabii ki en low'da, oyun zevki zerre yok, takılmalar oluyor.
Ateş ederken fps fena düşüyor.

Asıl Sorum Şu:
- Bu sisteme 300-450 tl arası bi ekran kartı ve bunun gücü içinde ek olarak PSU alsam..
Hangi kartı almalıyım ? Kaç FPS ve Nasıl Ayarlarda oynayabilirim ?

Şimdiden teşekkürler, fiyat biraz aşşağı yada yukarı olabilir, önerin yeter :)

Ve ne gibi sorun olabilir, ne sıkıntı yaşarım ?

NOT: arkadaşlar hiçbir durumum yok malesef bilgisayar için, o yüzden çözüm üretebilirseniz sağolun.

--- Gönderi Güncellendi ---
Ek olarak PSU fiyata dahil değil, ek olarak alıcam.

osanosan12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
400 tl civarını gözden çıkardıysan bilgisyarı en yüksek fiyata sat o parayı üstüne ekleyip yeni bilgisayar al derim bence letgoya falan koy pcyi n11.com hespiburada tarzı sitelerde indirim ykalayabilirsin

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Malesef o işlemciye takabileceğin daha yüksek bir ekran kartı darboğaz yaşatabilir o yüzden sistemi güncellemek yerine osanosan12 adlı arkadaşın dediğini yapmak daha mantıklı