Ekran Kartı Sadece Görüntü Veriyor Kod 43 Hatası

Bu konuyu okuyanlar

K1Q1L1Y

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Ekran kartım görüntü veriyor fakat çözünürlük çok düşük. Hiçbir oyun kaldırmıyor ve dxdiag'dan bakınca kod 43 hatasının olduğunu söylüyor. Kartın ismi yazıyor ama Windows kartta sorun olduğunu belirtiyor. Başka PC de deneyince de aynı sorun var.

Ekran kartımın arızası tamir edilebilir bir şey mi? Bir arkadaşım silgi ile silmemi söyledi yapayım mı?

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Sürücüler kurulu mu? sürücüleri kurun güncelleyin düzelmezse yardım edelim

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680
Ekran kartım görüntü veriyor fakat çözünürlük çok düşük. Hiçbir oyun kaldırmıyor ve dxdiag'dan bakınca kod 43 hatasının olduğunu söylüyor. Kartın ismi yazıyor ama Windows kartta sorun olduğunu belirtiyor. Başka PC de deneyince de aynı sorun var.

Ekran kartımın arızası tamir edilebilir bir şey mi? Bir arkadaşım silgi ile silmemi söyledi yapayım mı?
Kartınızda çip arizasi var kartiniz amd veya nvidianin hangi ekran karti?

K1Q1L1Y

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Sürücüsü yüklü. Model MSI GTX 970. Bilgisayarımı bagaja koyup yolculuğa çıkmıştım yol biraz bozuktu ve hasar almış olabilir. Garip bir şekilde kasayı yana yatırıp açtığımda kasa sorunsuz bir şekilde çalışırken dik konumda açtığımda yukarıda belirttiğim sorun oluyordu. Şu an ise hiçbir şekilde düzgün çalışmıyor.