Ekran Kartı Driver İndirememe Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mert1107

Asistan
Reaksiyon puanı
12
AMD Radeon HD 6570 Ekran Kartım Var Bir Tane Sürücü İndirdim İnternetten
Fakat Masaüstüne Sağ Tık Yapıp Yadeon Ayarlarına Giriyorum Güncellemeleri Kontrol Et Diyorum 2 Tane Driver Buluyo En Sağdakini İndiriyorum Falan Fistan Kuruyorum Kurduktan Sonra Radeon Ayarlarından Güncellemeleri Kontrol Ettikten Sonra Aynı Driverler Tekrar Oraya Geliyo Ne Yapmalıyım?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bazı Radeon sürücülerinde bu tarz sorun var niye bende bilmiyorum. Hem çift sürücü gösteriyor hemde güncellesen dahi yeni güncelleme varmış gibi gösteriyor. Bir tanesine güncelleyip öyle kalırsa daha iyi.

Mert1107

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bazı Radeon sürücülerinde bu tarz sorun var niye bende bilmiyorum. Hem çift sürücü gösteriyor hemde güncellesen dahi yeni güncelleme varmış gibi gösteriyor. Bir tanesine güncelleyip öyle kalırsa daha iyi.
Teşekkür Ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

bişey sorcam siteden amd için driver indireceğim zaman win 8.1 64 bit edition a giriyorum 2 tane sürüm çıkıyo hangisini indircem acaba?

1. SÜRÜCÜ=Catalyst Software Suite - Revision Number 15.7.1 WHQL - File Size 302 MB - Release Date 7/29/2015

2. SÜRÜCÜ=Radeon Software Crimson Edition Beta - Revision Number Crimson Edition 16.2.1 Beta - File Size 313 MB - Release Date 3/1/2016

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
40
Driveri kurmadan önce eskisini kaldır sonra yenisini kur. temiz kurulum budur.Temiz kurulum seçeneği varsa seç yoksa manuel yapacaksın

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
ekran kartın desteklemiyor