Yardım Windows 8.1 format sonrası ekran kartı driveri kuramama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Merhaba arkadaşlar, bugün USB üzerinden Windows 11 bilgisayarımı Windows 8.1'e formatladım. Her şey çok güzel fakat ekran kartım önceden AMD Radeon tm Vega 3 Graphics olmasına rağmen şuan Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor ve ekran kartımın bütün özellikleri gitmiş. Bir türlü nasıl driver kuracağımı vs. bulamadım yardımcı olma şansınız var mı?
Bu şekilde garip hiç bilmediğim iki tane ekran kartı var, formattan sonra bu ikisi geldi.
Ekran Alıntısı.PNG

A9 COMPUTER'S 2G+3A

A9 Computers
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar, bugün USB üzerinden Windows 11 bilgisayarımı Windows 8.1'e formatladım. Her şey çok güzel fakat ekran kartım önceden AMD Radeon tm Vega 3 Graphics olmasına rağmen şuan Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor ve ekran kartımın bütün özellikleri gitmiş. Bir türlü nasıl driver kuracağımı vs. bulamadım yardımcı olma şansınız var mı?
Bu şekilde garip hiç bilmediğim iki tane ekran kartı var, formattan sonra bu ikisi geldi.Ekli dosyayı görüntüle 170291
Hocam ben size yardım etmek isterim yarın etsem olur mu? :)

Roy Ackerman

Asistan
Reaksiyon puanı
157
Hocam ben size yardım etmek isterim yarın etsem olur mu? :)
Hocam şuan kısa kısa anlatsanız halletmeye çalışsam olur mu? nedir bu sorunun çözümü neden eski ekran kartım yerine farklı bir ekran kartı var şuan? Valorant vs. yükletmiyor bilgisayara.

A9 COMPUTER'S 2G+3A

A9 Computers
Reaksiyon puanı
7
Hocam şuan kısa kısa anlatsanız halletmeye çalışsam olur mu? nedir bu sorunun çözümü neden eski ekran kartım yerine farklı bir ekran kartı var şuan? Valorant vs. yükletmiyor bilgisayara.
Hocam şimdi ben uyuyacağım uyumadan önce bir foruma bakayım dedim. Yarın sabah olur mu?

A9 COMPUTER'S 2G+3A

A9 Computers
Reaksiyon puanı
7
Bir de sisteminizde 2 adet ekran kartı var 1'si yüklenmemiş (temel bağdaştırıcı) olarak gözüküyor.

Biri de yüklenmiş ama ünlem işareti. Onlara yarın yardımcı olacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyumadan önce iki dakika kısasından yazsanız çok süper olur ya, ama olmazsada canınız sağ olsun.
Hocam yarın olur mu lütfen :)