Soru R7 240 Windows 8.1

Bu konuyu okuyanlar

Im Nova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese iyi forumlar, geçenlerde bilgisayarımı Windows 10'dan yeterli performans alamadığım icin 8.1'e geçirdim memnunum 10'dan daha performanslı su an lakin ekran kartı driverimin desteği Windows 8.1 icin 2017 de bitmiş Windows 7 ve 10 icin halen devam ediyor. Size sormak istediğim bunu kurmanın bir yolu var mı başka bir yerde gördüm lakin yabancı olduğu icin çeviremedim pek şimdiden teşekkürler.
Ekran kartım = R7 240.

Çözüm
Herkese iyi forumlar, geçenlerde bilgisayarımı Windows 10'dan yeterli performans alamadığım icin 8.1'e geçirdim memnunum 10'dan daha performanslı su an lakin ekran kartı driverimin desteği Windows 8.1 icin 2017 de bitmiş Windows 7 ve 10 icin halen devam ediyor. Size sormak istediğim bunu kurmanın bir yolu var mı başka bir yerde gördüm lakin yabancı olduğu icin çeviremedim pek şimdiden teşekkürler.
Ekran kartım = R7 240.
Windows 7 driverını kurabilirsiniz.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Ekran kartım = R7 240.
Windows 7 driverını kurabilirsiniz.

Çözüm

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959
Size nasıl ulaşabilirim tw için siteye biraz uzağım da mesaj yeri felan mı var :)
Bildirimin solunda mektup resimli butona basın. O buton özel mesaj oluyor. Oradan ben size başlattım konuşma. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi ben dediğiniz gibi kurdum ama cc2 yi kurmaya çalıştığım da error veriyor yoksay diyorum çoğu dosya da hata veriyor kurmuyor
Sorun, AMD klasöründeki kalıntılardan kaynaklıydı. Silince düzeldi.

Son düzenleme: