Ekran çok mat

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
arkadaşlar bi yardım edermisiniz lütfen dun asus marka bi laptop aldım ekran çok mat geldi bana bide pixelleri sayacam nerdeyse. win 10 yuklu bide youtube da video açtığımda sayfayı yukarı aşşağı goturup getirirken anlık bi siyah ekran çıkıp geçio. driver felan yüklemem mi gerekiyor anlamadım neden böyle. yoksa ekran kalitesimi bu. bu kadar berbat olcagını düşünmüyorum. bi yardım lütfen

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Matlık cihazın ekran panelinden kaynaklanıyor. ( parlaklığı son aşamaya getirdiğiniz halde matsa). Yani ürünü alırken parlaklık değerine bakınız, örneğin 250 nit yazar 300 nit yazar gibi.

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Modeli nedir ? Youtube da inceleme videolarına baktınız mı sizinkinden fark var mı diye

Reaksiyon puanı
16,118
dam üstünde saksağan vur beline kazmayı model ne? resim yok ne yapalım ? henüz kahinlik mode kapalı açamadık...

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
dam üstünde saksağan vur beline kazmayı model ne? resim yok ne yapalım ? henüz kahinlik mode kapalı açamadık...

kusura bakmayın biraz canım sıkıldı umduğum gibi çıkmayınca unutmuşum model yazmayı. ASUS K555UB-XO066T 15 6/i5- model bu. youtubedan da baktım ama herhangi bi inceleme videosu bulamadım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Modeli nedir ? Youtube da inceleme videolarına baktınız mı sizinkinden fark var mı diye

~ASUS K555UB-XO066T 15 6/i5 model bu hocam. youtube dan da baktım fakat bulamadım inceleme videosu

Matlık cihazın ekran panelinden kaynaklanıyor. ( parlaklığı son aşamaya getirdiğiniz halde matsa). Yani ürünü alırken parlaklık değerine bakınız, örneğin 250 nit yazar 300 nit yazar gibi.

pek anamıyıorum hocam ben :) teshirine bakmıştım gayet hoşuma gitmişti ekran felan ama bende mi bi sorun var çözemedim

Reaksiyon puanı
16,118
kusura bakmayın biraz canım sıkıldı umduğum gibi çıkmayınca unutmuşum model yazmayı. ASUS K555UB-XO066T 15 6/i5- model bu. youtubedan da baktım ama herhangi bi inceleme videosu bulamadım.

~ASUS K555UB-XO066T 15 6/i5 model bu hocam. youtube dan da baktım fakat bulamadım inceleme videosu

pek anamıyıorum hocam ben :) teshirine bakmıştım gayet hoşuma gitmişti ekran felan ama bende mi bi sorun var çözemedim

aldığın yere kutusu ile içerikleri eksiksiz geri ver ekranında sorun var de iade et.

Reaksiyon puanı
16,118
servise verirler bakarlar ayıplı ise değişir.