Ek iş ilanları sitesi

Bu konuyu okuyanlar

Holyterror

Öğrenci
Katılım
11 Haziran 2015
Mesajlar
35
Reaksiyon puanı
4
Puanları
8
İnternet üzerinden her gün ziyaret ettiğim siteler arasından yer alan, ek iş ilanları sitesinden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu sitede her gün düzenli olarak ek iş veren firmalar aracılığı ile iş ilanları paylaşılmakta. Bu ilanları genel olarak diğer ilanlardan ayıran özellik ise, bu işleri evde yapabiliyor olmanız. Yani burada yayınlanan ilanlarda ki işleri eviniz ortamında çok kolay bir şekilde yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Genellikle evde ki sorumluluklarından dolayı dışarı da sabit bir iş de çalışmaya imkanı olmayan ev hanımları, okula gidip de ailesine yük olmak istemeyen kendi parasını çalışarak kazanmak isteyen öğrenciler yada maaşlı bir iş de çalışıp da tek bir maaşla geçinemeyen kişiler bu tür işleri yaparak ek gelir sağlamış oluyorlar.

Firmalar genel olarak evlere paketleme işi, kutulama işi, davetiye hazırlama işi, nikah şekeri hazırlama işi gibi basit ve kolay işler vermektedir. Firma yapacağınız işleri belirli adetlerde size günlük olarak getirip teslim edecek. Talimatlara göre ürünleri hazırlamanızı isteyecek. Günlük yada haftalık olarak ürünleri sizden teslim alıp ödemenizi yapacak. Yapacağınız iş modeline göre kazancınız değişmektedir. Evde ek iş yaparak ortalama aylık 1.000 TL ile 1.400 TL arasında değişen kazançlar elde edebilirsiniz.

Başvuruya açık olan tüm iş ilanlarını görmek ve bu ilanlara başvuru yapmak için www.ekisarayanlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst