Eğer moderasyonda değilsem bir sıkıntı var :)

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bir sıkıntı var mı şuan @okurbaba
1586247553459.png

Geçti gibi duruyor, sadece oyun indir bölümü kaldı.
1586247592184.png

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,894
39 dakikada 39. mesaj ?????
tebrikler @okurbaba.
en hızlı gelişen budur.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Yeni açtığımız bir bölüm, o bölüm içerisinde yanlış bir paylaşım yapmamanız için bir iyileştirme yapılmıştı. Bir yanlışlık olmuş, düzelmesi lazım şuan..

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Yeni açtığımız bir bölüm, o bölüm içerisinde yanlış bir paylaşım yapmamanız için bir iyileştirme yapılmıştı. Bir yanlışlık olmuş, düzelmesi lazım şuan..
İlk yazdığınızdan önce buraya yazan herkese uyarı dağıtabiliyordum, dağıtmadım. Sadece bana has ise öyle kalsa da sıkıntı olmaz, ellemem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle Bi söz duymuştum tamami şöyle demi
tarzımız farkımız
farkımızı farkındayız miydi neydi öyle bişeydi.
Tamamı:
Farkımız Tarzımız Bizim Delikanlı OLmamız, Ya Kan KuStururuz yada Tam SuStururuz. Bu HuSuSta N£ KuraL N£d£ KraL tanırız.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Söylemeyecektiniz artık geçti. :)
Geri alında zaten bir tek oyun indir kismi kaldı, oraya da şimdi baktım orası da düzeldi (Fake Mod'luk burada son buldu :) )
Olsaydı da son yapacağım şeylerden birisi forumda moderasyona dahil olmak olur, bir defa denedim ve ben almayayım (sanki 0 hata karşıdaki de neden hata yaptın diye hesap soruyor, yok anam ben almayayım).

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Moderatör alımları mevcut değil, ancak alınmayacak da değil.. :)

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,734
Hepsini kendiniz mi buldunuz?

Moderatör alımları mevcut değil, ancak alınmayacak da değil.. :)
Hocam 1 yıl sonra olabilir mi peki? Açıkçası bu foruma geldiğimden beri hayalim mod olmaktı ve gerekli şartları yerine getirdiğimi de düşünüyorum.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,894
Geri alında zaten bir tek oyun indir kismi kaldı, oraya da şimdi baktım orası da düzeldi (Fake Mod'luk burada son buldu :) )
Olsaydı da son yapacağım şeylerden birisi forumda moderasyona dahil olmak olur, bir defa denedim ve ben almayayım (sanki 0 hata karşıdaki de neden hata yaptın diye hesap soruyor, yok anam ben almayayım).
Bu arada o özellik çalışmıyor da olabilirdi neden uyarı atmadın???

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,894
Keşke olabilsemmm:)
Bir tane de normal üyemiz kaslın forumda aktif üyelerden fazla mod var diyecektim ama emir aydın da başka foruma gitti eşitlendiler yani sonunda modlar birbirlerine ban atacak duruma gelecek. :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Forumun işleyişi için, bozmaya gerek yok (yapsam da kim yapmış anlaşılmaz idi sanırım fakat gereği yok).
Yapmış olduğunuz her adım arka planda denetleme sırasında, yani nereye tıklarsanız tıklayın ve yaptığınız her işlem log tutulur. Bunu bilmenizi isterim..

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
en hızlı gelişen budur.
O da oyun olduğundan sanirim

İlk yazdığınızdan önce buraya yazan herkese uyarı dağıtabiliyordum, dağıtmadım. Sadece bana has ise öyle kalsa da sıkıntı olmaz, ellemem.

Tamamı:
Farkımız Tarzımız Bizim Delikanlı OLmamız, Ya Kan KuStururuz yada Tam SuStururuz. Bu HuSuSta N£ KuraL N£d£ KraL tanırız.
İfadeler çok sert kullanılmış güzelmiş tamamı. ?????

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Yapmış olduğunuz her adım arka planda denetleme sırasında, yani nereye tıklarsanız tıklayın ve yaptığınız her işlem log tutulur. Bunu bilmenizi isterim..
Ve bu kayıtların da tutulmamasını sağlamanın da mümkün olduğunu hatırlatmak isterim bende, neyse zaten yapmadım ve yapmazdım. Bir daha olmamalı fakat buna benzer bir şey, önüne gelenin mesajını silecekler veya önüne geleni banlayacaklar da var bu sitede potansiyel olarak.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Ve bu kayıtların da tutulmamasını sağlamanın da mümkün olduğunu hatırlatmak isterim
Bunu biz değil Xenforo sistemi kendisi tutmakta, bu tamamen özel bir durum değil. Yapılan her türlü işlem tutulmakta. Sistem bunu tutmazsa yazdığınız her mesajı nasıl yayınlayacak.. :)