Eğer moderasyonda değilsem bir sıkıntı var :)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ThorJ

majestic casual
Yönetici
Moderatör
Sen sitenin kaynak kodlarıyla oynadın bence, normalde mümkün değil bu çünkü.

okurbaba

Profesör
Hayırlı olsun, gizli moderatör olmuşsunuz demek ki. :)

Çok ilginç, hiçbir şey olmasa bile kesin bir şeyler vardır. Etiketleyelim bakalım yöneticileri.
@Hakkı Alkan @Creative @Forum Developer
Raporla diyerek yaptım bende ama halen devam, eğer bilerek olmuşsa gizli saklıya gerek yoktu, gel Gamze yap deselerdi yapardım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Technopat boş mekan, buraya gelmeden bir sene önce Technopat'taydım, 2 konu açtım, ikisini de cevapsız kilitlediler.
Orada 4000'in üzerinde mesajım var, en son dinime kadar laf etti oradaki bir haysiyet yoksunu ve hiç girmedim ondan sonra sanırım.

ThorJ

majestic casual
Yönetici
Moderatör
Raporla diyerek yaptım bende ama halen devam, eğer bilerek olmuşsa gizli saklıya gerek yoktu, gel Gamze yap deselerdi yapardım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orada 4000'in üzerinde mesajım var, en son dinime kadar laf etti oradaki bir haysiyet yoksunu ve hiç girmedim ondan sonra sanırım.
Çok manyak var, bana da laf atmışlardı, en son hesabı devre dışı bıraktım buraya geldim.

ThorJ

majestic casual
Yönetici
Moderatör
Benim arkadaşım orada devam ediyor benim hesap ile, benim gibi değil bu tiplere karşı fakat o forumun da kattığı şeyler var bana (düzgün yazı yazabilme).
Benim aslında buraya gelme sebebim Usain, Vectorr ve met35 hocamın bildiği windows 7 1gb ram ile çalışır mı konusuydu, sonra baktım insanlar düzgün, dedim biraz da ben yardım edeyim bu insanlara diye diye profesör olduk işte.

stat counter