Ea Access Yanlızca Xbox one için

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
64639_550x250.jpg

Ayda 12 TL'ye veya yıllık 65 TL'ye birçok oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu oyunlar sürekli güncel ve yenileniyor. Bu oyunlar arasında Fifa 2016 , PvZ, UFC2, Mirro's edge gibi yeni oyunlar da bulunmakta.

Ek olarak Xbox One'da ki bütün EA dijital alışverişlerinde % 10 indirim almakta.

Bununla da yetinmeyip Piyasaya yeni çıkan oyunlara erken erişim sağlayabilirsiniz.

Ve en güzel olanı yeni oyunlara ortalama 10 saat erişim sağlayabilirsiniz BF1 ve Fifa 17 gibi vault da olmayan oyunları ortalama 10 saat oynayıp değerlendirebiliyorsunuz.

* Bf serisi de ea access içeriğine dahil bf4, bf hardline gibi oyunları indirebilirsiniz, ama online oynamak için gold üyelik gerekiyor bunu unutmamalıyız.

1500x500.jpg

Kişisel fikrim; Bu sistemi aktif olarak kullanıyorum yıllık üyelik alındığında her ay 5 lira gibi bir rakama denk geliyor. Bu sistem sayesinde spor oyunu oynamak için sadece fifaya değil nhl, nba gibi alternatiflere de sahip oluyorsunuz ve en güzeli bu liste sürekli genişliyor.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ekleme yapalım sırada eklenmesi beklenen oyun Star Wars Battlefront

Benim tahminimce ocak ayının ilk haftalarında eklenecek

Reaksiyon puanı
2,146
Origin Access'e üye oldum bi ay, aslında güzel birşey ama $2 dolar fazla çekip hala geri vermediği için daha almam.

Reaksiyon puanı
2,146
Onun içerik biraz daha az gibi ön ödemeli kart kullanmanızı öneririm
Kredi kartı değil zaten banka kartı Nuvo ile aldım. Pre authorization fee diye 2 kere $1 çekti geri gelecek dediler gelmedi kaç defa da EA ile chat'den konuştum. Bankayla ikisi birbirine pasladığı için başlarım yapacağınız işe diyerek bir daha almama kararı aldım.

2016-12-02_133338.png

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Kredi kartı değil zaten banka kartı Nuvo ile aldım. Pre authorization fee diye 2 kere $1 çekti geri gelecek dediler gelmedi kaç defa da EA ile chat'den konuştum. Bankayla ikisi birbirine pasladığı için başlarım yapacağınız işe diyerek bir daha almama kararı aldım.

Ekli dosyayı görüntüle 14143

eğer öyle birşey oluyorsa faydası kalmaz.

benim hiç başıma gelmedi ama buna benzer bir olay deneme plus hesabını aktif derken kart girmiştim ondan da hiçbirşey almadan yurt dışı alışverişi diye 3 küsür lira kesilmişti ilginç bir politika ama kaynağı firmalar mı bankalar mı merak ediyorum

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Ekleme yapalım sırada eklenmesi beklenen oyun Star Wars Battlefront

Benim tahminimce ocak ayının ilk haftalarında eklenecek

Tahminimden önce davrandılar 13 arlık da vaulta eklenecekmiş