E-ticaret sitesi kurmak istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Arkadaşlar bir hostum ve domainim var.Kendime bir site açıp topladığım bilgisayarları satmak istiyorum.Acaba bu işin vergisi varmıdır.14 yaşındayım.Bu işten ceza ile çıkmam değilmi.Çogu kişi ilk yıl vergi almıyorlar dedi.Lutfen yardımcı olurmusunuz.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam daha yaşınız genç. Böyle şeylere ilginiz varsa yeni yeni plaza gibi yerlere, oralara ulaşamazsanız bazı dükkan gibi yerlerde e-ticaret için büro gibi yerler var. Orada belki size bu işin inceliklerinden vb bahsederler. Tersleyebilirler de tabiki bilemeyiz :|.

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Hocam daha yaşınız genç. Böyle şeylere ilginiz varsa yeni yeni plaza gibi yerlere, oralara ulaşamazsanız bazı dükkan gibi yerlerde e-ticaret için büro gibi yerler var. Orada belki size bu işin inceliklerinden vb bahsederler. Tersleyebilirler de tabiki bilemeyiz :|.
Gittim GittiGidiyor ilede konuştum ilk önce ciddi ciddi dinlediler küçük olduğunu öğrenince cevap vermemeye başladılar.Ama bu işe çok hevesliyim.Kendime dedicated almak için para biriktiyorum.Ama olmuyor :( Başka yolu yokmu acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım eden yok ☹️

• Üzgün
Reactions: bwr

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Tutkunuzda bol şanslar hocam.

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
opencart
WooCommerce
kısaca hazır kullan kendin yazmaya kalkarsan acayip açık çıkar ve uzun zaman alır Google a e-ticaret script yaz bak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bir hostum ve domainim var.Kendime bir site açıp topladığım bilgisayarları satmak istiyorum.Acaba bu işin vergisi varmıdır.14 yaşındayım.Bu işten ceza ile çıkmam değilmi.Çogu kişi ilk yıl vergi almıyorlar dedi.Lutfen yardımcı olurmusunuz.
ASP mi PHP mi